Máte už účet?

  •   Prispôsobený obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potrebujete účet?

Vytvoriť účet

Cisco a NetApp podnikom zjednodušujú využívanie cloudovej infraštruktúry a predstavujú nové riešenia pre platformu FlexPod

Bratislava, 20. júla 2018 – Cisco a NetApp predstavili nové riešenie v rámci svojej platformy FlexPod. Tá kombinuje integrovanú infraštruktúru Cisco UCS s dátovými službami NetApp a pomáha tak organizáciám urýchliť nasadzovanie aplikácií a prechod na hybridný cloud. Zákazníci dnes stále častejšie modernizujú svoje dátové centrá a preto nové riešenie Managed Private Cloud ponúka jednoduchšiu správu a flexibilný prístup k výkonnej IT infraštruktúre a aplikáciám. Nová konvergovaná infraštruktúra FlexPod Datacenter, špecializovaná pre zdravotnícke zariadenia, je prvá z radu otestovaných vertikálnych riešení.

Podľa údajov analytickej spoločnosti IDC dosiahli spoločnosti Cisco a NetApp vďaka platforme FlexPod v medziročnom porovnaní dvojciferný rast na trhu konvergovaných riešení už päť štvrťrokov po sebe.

Nové riešenie Managed Private Cloud umožňuje zákazníkom prevádzkovať tradičné cloudové modely As-a-service vo svojich on-premise riešeniach. Samotná infraštruktúra FlexPod sa totiž nachádza on-premise, jej správa je však vzdialená, chráni kritické dáta a podporuje cloudové funkcie, ktoré využívajú podniky i partneri. Nové riešenie Managed Private Cloud budú ponúkať partneri spoločnosti Cisco.

Bezpečná a spoľahlivá platforma FlexPod

Nové špecializované riešenia v rámci systému FlexPod predstavujú osvedčenú platformu pre rýchle nasadenie kľúčových aplikácií v odvetviach, ktoré sa pasujú so stále rozmanitejšími, dynamickými a distribuovanými dátami. Konvergovaná infraštruktúra FlexPod Datacenter, špecializovaná pre zdravotnícke zariadenia, zjednodušuje správu IT infraštruktúry, pomáha zákazníkom rýchlejšie analyzovať dáta a tým zlepšiť starostlivosť o pacientov.

Spoločnosti Cisco a NetApp poskytujú svojim zákazníkom bezpečnú, spoľahlivú a vysoko dostupnú platformu pre ich najdôležitejšie obchodné aplikácie tým, že ponúkajú osvedčené postupy a praktické rady pre zníženie rizika a urýchlenie ich nasadenia. Dodatočné riešenia pre ďalšie odvetvia predstavia spoločnosti neskôr v tomto kalendárnom roku.

Podpora inovácií

FlexPod je platforma, ktorá podporuje inovácie a chráni investície aj vďaka novo predstaveným validovaným dizajnom. Tie boli vydané spoločne s riešením pre zdravotnícke zariadenia a správou privátnych cloudov v rámci portfólia FlexPod Datacenter a riešia najnaliehavejšie potreby zákazníkov. Pre modernizáciu IT bola platforma FlexPod aktualizovaná pre prostredia VMware vSphere a Microsoft Hyper-V, ktoré využívajú najnovšie technológie z riešení Cisco UCS, Cisco ACI a úložisko NetApp All Flash FAS. Riešenia pre SAP a SAP HANA, ktoré sú základnými stavebnými kameňmi mnohých podnikov a poskytovateľov služieb, ponúkajúcich model Hana-as-a-Service, boli aktualizované v máji 2018. Spoločnosti Cisco a NetApp zároveň predstavili nové riešenia pre virtualizáciu desktopov (Citrix XenDesktop / XenApp a VMware Horizon View) a Microsoft SQL 2016.

Viac informácií nájdete na:

https://newsroom.cisco.com/press-release-content?type=webcontent&articleId=1930137

Kontaktné osoby:

Miloslav Surgoš, mediamedia

surgos@mediamedia.sk, tel.: +421 918 399 045

Slavomír Šikuda, mediamedia

slavo@mediamedia.sk, tel.: +421 908 454 043

 

Poznámky pre editorov:

O spoločnosti Cisco

Cisco (NASDAQ: CSCO) je celosvetový technologický líder, ktorý od roku 1984 pomáha internetu fungovať. Vďaka našim expertom, produktom a partnerom sa môže spoločnosť bezpečne pripájať a využívať digitálne príležitosti zajtrajška už dnes.

Odhaľte viac na thenetwork.cisco.com a sledujte nás na Twitteri @Cisco.

Informácie o spoločnosti Cisco sú k dispozícii na http://www.cisco.com. Ďalšie správy môžete nájsť na http://newsroom.cisco.com.

***

Cisco a logo Cisco sú registrované ochranné známky spoločnosti Cisco Systems, Inc. v Spojených štátoch amerických a ďalších štátoch. Všetky ďalšie registrované ochranné známky, uvedené v tomto dokumente, sú majetkom príslušných vlastníkov.