Guest

Nové priestory Cisco inšpirujú

Hierarchical Navigation

Bratislava, 12. apríla 2017 - Moderné kancelárie potrebujú viac ako len pracovné stoly a zasadacie miestnosti. Sťahovanie na novú adresu umožnilo spoločnosti Cisco Slovensko vybudovať inovatívne pracovisko, ktoré lepšie vyhovuje charakteru firmy. Partneri i zákazníci po novom nájdu Cisco v krásnych priestoroch v budove Eurovea Central 3 na nábreží Dunaja v Bratislave.

LinkedInGoogle+
Share:

"Digitalizácia a nové technológie prinášajú úplne iný štýl práce. Kreativite a kolaboratívnemu duchu sme sa preto aj my v Cisco Slovensko rozhodli ešte pomôcť a vytvorili sme inšpirujúce priestory, ktoré nám ako inovatívnej a pružnej firme viac vyhovujú," zdôvodnil nadčasový a hravý dizajn nového pracoviska František Baranec, country manager Cisco Slovensko. "Pri výbere štýlu sme mysleli predovšetkým na ľudí, tak aby mali k dispozícii všetky potrebné nástroje, a zároveň aby sa v práci dobre cítili. Implementované komunikačné technológie sú zároveň ukážkou pre iné organizácie, ako skvalitniť a zefektívniť tímovú spoluprácu, " dodal.

Dizajn nových priestorov odstraňuje bariéry a motivuje k vyšším výkonom. V moderných firmách už pri práci netreba osem a pol hodiny sedieť za stolom - nové kancelárie poskytujú priestory na relaxáciu, tiché miesta na rozvíjanie myšlienok i spoločné priestory na výmenu nápadov. Špecialisti Cisco si tu na ploche 850 m2 môžu nájsť vyhovujúci kútik podľa typu práce, ktorú práve vykonávajú - či už ide o brainstormingy v priestranných spoločných priestoroch, porady napríklad na príjemnej presvetlenej terase, sústredenú prácu v súkromí izolovanej kóje alebo trebárs hľadanie inšpirácie pri zápase v stolnom futbale s kolegami.

Priestory sú vybavené najmodernejšími technológiami. Digitálne tabule najnovšieho kolaboratívneho riešenia Cisco Spark Board, videokonferenčné zariadenia Telepresence a ďalšie nástroje pre tímovú spoluprácu sú dnes už nevyhnutnosťou pre zvýšenú efektívnosť práce v medzinárodnom prostredí a úplne menia samotnú podstatu pracovných stretnutí.

Cisco1

 

Cisco2

 

Cisco3

 

Cisco4

Kontaktné osoby:

Miloslav Surgoš, mediamedia
surgos@mediamedia.sk, tel.: +421 918 399 045

Slavomír Šikuda, mediamedia
slavo@mediamedia.sk, tel.: +421 908 454 043

Poznámky pre editorov:

O spoločnosti Cisco

Cisco (NASDAQ: CSCO) je celosvetový technologický líder, ktorý od roku 1984 pomáha internetu fungovať. Vďaka našim expertom, produktom a partnerom sa môže spoločnosť bezpečne pripájať a využívať digitálne príležitosti zajtrajška už dnes.

Informácie o spoločnosti Cisco sú k dispozícii na http://www.cisco.com. Ďalšie správy môžete nájsť na http://newsroom.cisco.com.

Odhaľte viac na thenetwork.cisco.com a sledujte nás na Twitteri @Cisco.

Cisco a logo Cisco sú registrované ochranné známky spoločnosti Cisco Systems, Inc. v Spojených štátoch amerických a ďalších štátoch. Všetky ďalšie registrované ochranné známky, uvedené v tomto dokumente, sú majetkom príslušných vlastníkov.