Guest

Vo vedení spoločnosti Cisco Slovensko došlo k zmene

Hierarchical Navigation

Nový country manager spoločnosti je František Baranec

LinkedInGoogle+
Share:

Aktivity spoločnosti Cisco na Slovensku vedie od 1. marca 2016 v pozícii country managera František Baranec. Marcel Rebroš, generálny riaditeľ Cisco Slovensko sa rozhodol z firmy odísť a venovať sa novým profesijným výzvam. Marcel viedol slovenskú pobočku viac ako 17 rokov a významne sa zaslúžil o jej úspechy.

František Baranec nastúpil do spoločnosti Cisco v roku 2003 a doteraz pôsobil na pozícii obchodného riaditeľa. Na slovenskom IT trhu pôsobí viac ako 20 rokov. Pred nástupom do spoločnosti Cisco pracoval v IBM Slovensko ako team leader pre veľké podniky. Je absolventom Vysokej školy ekonomickej v Bratislave.


Kontaktné osoby:

Miloslav Surgoš, mediamedia
surgos@mediamedia.sk, tel.: +421 918 399 045

Slavomír Šikuda, mediamedia
slavo@mediamedia.sk, tel.: +421 908 454 043

O Cisco Systems

Cisco (NASDAQ: CSCO) – celosvetový líder v oblasti sieťových riešení, ktoré menia spôsob, akým sa ľudia spájajú, komunikujú a spolupracujú.

Informácie o spoločnosti Cisco sú k dispozícii na http://www.cisco.com. Ďalšie správy môžete nájsť na http://newsroom.cisco.com.

Cisco a logo Cisco sú registrované ochranné známky spoločnosti Cisco Systems, Inc. v Spojených štátoch amerických a ďalších štátoch. Všetky ďalšie registrované ochranné známky, uvedené v tomto dokumente, sú majetkom príslušných vlastníkov.