Guest

Cisco Speed Badminton Open ovládol Mivasoft a Alef

Hierarchical Navigation

LinkedInGoogle+
Share:

Zvolen, 25. septembra 2013 – Dvadsať firemných tímov, 80 hráčov a víťazstvo Mivasoft/Alef. Taký bol výsledok tretieho ročníka turnaja Cisco Speed Badminton Open 2013, ktorý bol súčasťou Cisco Partner Eventu. Spolu 110 partnerov spoločnosti Cisco Slovensko sa stretlo 25. septembra vo zvolenskom hoteli Tenis a rovnako ako víťazi aj tímy na druhom (Soitron) a treťom (NextiraOne) mieste mali medzi sebou posily z radov organizátora podujatia. „Samozrejme nechceme si pripisovať zásluhy na ich pódiovom umiestnení,“ povedal s úsmevom Marcel Rebroš, generálny riaditeľ Cisco Slovensko. „No aj týmto spôsobom sme dokázali, aká je pre Cisco dôležitá spolupráca s jeho partnermi. Spoločným úsilím totiž môžeme dosiahnuť úspechy nielen na športovom poli, ale aj v biznise.“


Kontaktné osoby:

Miloslav Surgoš, mediamedia
surgos@mediamedia.sk, tel.: +421 918 399 045

Slavomír Šikuda, mediamedia
slavo@mediamedia.sk, tel.: +421 908 454 043

O Cisco Systems

Cisco (NASDAQ: CSCO) – celosvetový líder v oblasti sieťových riešení, ktoré menia spôsob, akým sa ľudia spájajú, komunikujú a spolupracujú.

Informácie o spoločnosti Cisco sú k dispozícii na http://www.cisco.com. Ďalšie správy môžete nájsť na http://newsroom.cisco.com.

Cisco a logo Cisco sú registrované ochranné známky spoločnosti Cisco Systems, Inc. v Spojených štátoch amerických a ďalších štátoch. Všetky ďalšie registrované ochranné známky, uvedené v tomto dokumente, sú majetkom príslušných vlastníkov.