Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Rozwiązania z zakresu współpracy nieodpowiadające Twoim potrzebom?

Zastosuj rozwiązania technologiczne, które będą działać bardziej intuicyjnie dzięki Cisco Webex.

INSTALACJA
Od sztormu do swobodnego żeglowania
Zamknij
Dowiedz się więcej

Sprawniejsza instalacja

Planowanie spotkań i dołączanie do nich może być łatwe. Dzięki Cisco Webex użytkownicy mogą dołączać do spotkań jednym kliknięciem.

Konfigurowanie może być prostsze.

 

 

Pożegnaj cały ten informatyczny galimatias, z jakiego korzystasz podczas telekonferencji, udostępniania ekranu i wysyłania wiadomości błyskawicznych. Stwórz swoim zespołom możliwość pracy na jednej, zunifikowanej platformie w chmurze, z jednolitymi wrażeniami w ramach współpracy dzięki Webex.

 

Interfejs użytkownika, który jest... przyjazny dla użytkownika.

Intuicyjny interfejs sprawia, że zaplanowanie spotkania jest banalnie proste. A gdy nadejdzie czas spotkania, wystarczy nacisnąć duży zielony przycisk, by się połączyć. (Funkcja „naciśnij, by dołączyć” jest dostępna na wszystkich urządzeniach). Brak konieczności pobierania, instalowania wtyczek ani wykonywania połączeń telefonicznych.


Wybierz Webex, jakiego potrzebujesz.

 

Dzięki Webex możesz wybrać abonament i poziom wdrożenia odpowiednie dla Twojej firmy. Kolejna opcja to usługa Webex Hybrid Services, która umożliwia dodawanie usług współpracy Cisco w chmurze do istniejącej konfiguracji komputerowej w siedzibie Twojej firmy. Zapewnia ona wyjątkowe, zintegrowane doświadczenia.

 

doświadczenie użytkownika końcowego.
Od frustracji do swobodnego posługiwania się
Dowiedz się więcej

Doskonalsza jakość obsługi

Cisco Webex oferuje łatwe w użyciu narzędzia, które wtapiają się w tło, pozwalając uczestnikom na interakcje i tworzenie innowacji.

Koniec z czynnikami rozpraszającymi.
„Hm, hm... Puk, puk…’”Sprawdź, czy wszyscy uczestnicy spotkania słyszą się nawzajem i nie muszą przekrzykiwać hałasów otoczenia. Webex automatycznie je tłumi, więc zespoły mogą skupić się na treści. 
 
Bardziej ludzkie podejście.
Spotkania zdalne mogą dawać poczucie anonimowości. Webex pozwala na prowadzenie realistycznych spotkań z wysokiej jakości obrazem, dzięki czemu nawet najbardziej oddaleni członkowie zespołu mają wrażenie, że przebywają w jednym pomieszczeniu. Można także dodawać pulpity, zdjęcia i awatary, pozwalające na personalizację wirtualnego biura.
Satysfakcja plus wyniki.

Technologia Webex nie wysuwa się na pierwszy plan, dzięki czemu Twoje zespoły mogą po prostu się spotykać. Zapewniając pozytywne doświadczenia pozwala ona osiągać wyniki i budować relacje między pracownikami, tworząc pozytywne sprzężenie zwrotne. Webex sprawia więc, że efektywna współpraca staje się zasobem o znaczeniu krytycznym, mogącym wpływać na Twój wynik finansowy.praca zdalna
Od izolacji do integracji
Dowiedz się więcej

Praca zdalna, która działa

Współczesne zespoły są większe, bardziej zróżnicowane i bardziej rozproszone. Pragną używać wielu urządzeń i aplikacji. To trend rosnący — i tu właśnie wkracza Webex.

Praca w dowolnym miejscu. Bezpiecznie.

Niezależnie od tego, czy pracownicy pracują w domu, u klienta lub w trasie, potrzebują narzędzi pozwalających na maksymalizację komunikacji w zespole. Konieczne jest jednak zapewnienie bezpieczeństwa ich urządzeniom — oraz Twojej sieci.


Zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych platforma Webex zapewnia zabezpieczenia na poziomie korporacyjnym. Pozwala na bezpieczną pracę, bez względu na to, jak pracownicy uzyskują do niej dostęp.

Wspaniałe spotkania z użyciem urządzeń mobilnych.

Platforma Webex zapewnia najlepsze z możliwych wrażeń związanych ze spotkaniami z użyciem urządzeń mobilnych. Planowanie, udostępnianie ekranu i redukcja szumów działają równie dobrze w przypadku pracowników korzystających z urządzeń mobilnych. Dzięki obrazowi w wysokiej rozdzielczości, zoptymalizowanemu pod kątem urządzeń mobilnych i możliwości dołączenia do spotkania bez użycia rąk, mogą oni bez wysiłku uczestniczyć w projektach zespołowych.


Narzędzia innych firm? Żaden problem!

Dlaczego nie można by umożliwić pracownikom korzystania z narzędzi do współpracy, które lubią? Google Calendar, Microsoft Teams i Office 365, Slack i inne — wszystkie bezproblemowo współpracują z platformą Webex. To ludzie powinni decydować, a nie technologia.

spotkania
Od amatorskich do zaawansowane
Dowiedz się więcej

Bardziej znaczące spotkania

Gdy współpraca stanowi pozytywne doświadczenie, wspierane przez intuicyjne technologie, Twoje zespoły mogą osiągać najlepsze wyniki.

Wszyscy razem.

 

 

Małe grupy robocze... Duże zespoły złożone z uczestników wewnętrznych i zewnętrznych... Duże wydarzenia w sieci... Webex to platforma spotkań, której rozmiary można dostosować do potrzeb każdej firmy, z gwarancją wysokiej jakości doświadczeń za każdym razem.

Autentyczne osobiste rozmowy.

Obserwowanie twarzy rozmówców podczas konwersacji to kluczowy element interakcji między ludźmi i jest równie ważne dla doskonałej współpracy. Dlatego właśnie dołożyliśmy starań, by Webex Meetings kładły nacisk na obraz. Możliwość obserwowania twarzy rozmówców jako wyrazistych, ostrych portretów sprawia, że podczas rozmów wzrasta nasz komfort i zaangażowanie.Bardziej naturalny sposób pracy.


 

Webex sprawia, że zespoły mogą czerpać ze spotkań największe korzyści. Wspierają je intuicyjne urządzenia wizyjne, obraz w rozdzielczości HD na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych oraz elastyczne narzędzia, jak „białe tablice”, wiadomość trwałe i udostępnianie treści. Przekazuj komunikaty w bardziej znaczący sposób.