Guest

Indeks chmury

Klip wideo: najważniejsze informacje o indeksie chmury (Cloud Index)

Obejrzyj naszą krótką animowaną prognozę dotyczącą kluczowych trendów ruchu w chmurze. (Klip w języku angielskim — 1.21 min)

Eksperci firmy Cisco dzielą się najważniejszymi informacjami

Do wyświetlenia tego klipu wymagana jest najnowsza wersja oprogramowania Adobe Flash Player z włączoną obsługą JavaScript.

Pobierz program Flash Player

Indeks chmury Cisco Cloud Index obejmuje trzy kluczowe obszary skupione na trendach ruchu w Centrach Danych i chmurach oraz wdrażaniu usług i aplikacji następnej generacji. Oto te obszary:

  • Prognoza ruchu w Centrach Danych i chmurach na lata 2010–2015 uwzględniająca przewidywane wskaźniki globalnej dynamiki ruchu w Centrach Danych i chmurach.
  • Prognoza dotycząca przenoszenia obciążenia, która uwzględnia przewidywane na lata 2010–2015 wartości obciążeń* przenoszonych z tradycyjnych architektur informatycznych do architektur opartych na chmurze.
  • Prognoza gotowości do wdrażania rozwiązań opartych na chmurze**, uwzględniająca regionalne statystyki dotyczące wdrażania łączności szerokopasmowej, poprzedzającego wdrażanie usług w chmurze.

*Obciążenie to niezależna usługa lub zbiór kodu, który można wykonać.

** W prognozie gotowości do wdrażania rozwiązań opartych na chmurze są porównywane średnie globalne szybkości i opóźnienia sieci (klientów indywidualnych i firm) w celu dokonania oceny zdolności poszczególnych regionów do obsługi przykładowego zestawu usług w chmurze.

Dostępna zawartość

Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

Przeczytaj odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące indeksu chmury Cisco Cloud Index.

Wersja dla mediów społecznościowych

Wersja dla mediów społecznościowych

Przeczytaj najnowsze wiadomości i dyskusje dotyczące indeksu chmury Cisco Cloud Index.

Materiały dodatkowe