Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Usługi dotyczące sieci dla przedsiębiorstw

Przyśpiesz swoją drogę do sieci intuicyjnej

Zacznij korzystać z otwartej sieci, która przewiduje działalność Twojej firmy, adaptuje się do niej i ją chroni. Oferujemy kompleksowe informacje na temat przyśpieszenia przejścia do nowej sieci.

Od teraz technologia będzie pracować dla Ciebie

Chętnie pomożemy Ci na każdym etapie cyklu eksploatacji sieci. Niezależnie od tego, czy chodzi o kompleksowe przekształcenie całej sieci lub dodanie nowych rozwiązań DNA, oferujemy wiedzę, najnowsze narzędzia i sprawdzoną metodologię potrzebne do zaplanowania, przeprowadzenia migracji i skutecznego działania w nowym środowisku.Zmniejszenie ryzyka i
poziomu skomplikowaniaSzybsze wdrożeniaPrzyśpiesz podróż do ery
cyfrowej

Biuro, które pracuje tak ciężko, jak ty

Wystarczy jedno kliknięcie i przeciągnąć myszą, aby uzyskać pełną panoramę 360 ° Cisco Enterprise Networking. Zobacz, co dzieje się za kulisami biura przez cały dzień pracy.

Dlaczego projekty IT kończą się niepowodzeniem?

Firma IDC wyjaśnia, dlaczego brak odpowiednich usług wsparcia stanowi jeden z głównych powodów niepowodzenia projektów IT.

Usługi doradcze

Stwórz podstawy do osiągnięcia sukcesu. Pracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich strategie rozwojowe i określić, jak architektura DNA może im w tym pomóc. Następnie opracujemy plan rozwoju, aby określić kolejne etapy realizacji celu.

DNA Advisory

Opracuj plan działania i strategie wdrażania architektury.

Projekt usług SD-Access

Określ i zweryfikuj wymagania dotyczące projektowania.

Doradztwo i wdrożenie usług SD-Access

Przeskaluj automatyzację zasad i zapewnianie jakości.

Segmentacja zabezpieczeń

Określenie strategicznego podejścia do segmentacji infrastruktury.

Doradztwo w zakresie DNA Center i jego wdrożenie

Uzyskaj kompleksowy projekt, sieć i integrację z oprogramowaniem.

Usługi wdrażania

Przyspiesz proces wdrażania i uprość operacje IT dzięki sprawdzonym metodom. Zapewniamy fachową pomoc przy sprawdzaniu poprawności, migracji, zabezpieczaniu i integracji nowych rozwiązań DNA i technologii w sieci klienta.

Implementacja zabezpieczeń

Uruchom ISE i Stealthwatch online szybciej dzięki przyśpieszeniu wdrożenia. Usługi wdrożeniowe skrócą czas poświęcany na zajmowanie się naruszeniami, dzięki czemu będzie można skoncentrować się na działalności firmy i innowacjach.

Migracja architektury sieci

Przyspiesz modernizację nowej serii przełączników Catalyst 93009400 i 9500.

Usługi optymalizacji

Możemy pomóc szybciej wdrażać innowacje dzięki naszym usługom optymalizacji następnej generacji.  Dowiedz się, jak można zwiększyć zwrot z inwestycji w technologię.

Usługi o krytycznym znaczeniu biznesowym

Skorzystaj ze wskazówek przygotowanych na podstawie danych analitycznych, automatyzacji i wiedzy technologicznej, aby przewidywać szanse sprzedażowe, zapobiegać zagrożeniom i przyśpieszyć przejście na nowej technologie.

Usługi zarządzane

Zaufaj ekspertom w dziedzinie innowacji IT, dzięki którym Twoja sieć będzie pracować z maksymalną wydajnością. Możemy zarządzać nową siecią DNA klienta, jak również jego infrastrukturą IT, dzięki czemu może on skupić się na realizacji celów biznesowych.

Zarządzanie większym
zakresem działania
przedsiębiorstwa

Wykorzystaj proaktywne zarządzanie, aby zapewnić płynne działanie firmy nawet w przypadku rozbudowy sieci i jej zmian.

Zarządzanie siecią IWAN

Uprość wdrażanie i zarządzaj efektywnie siecią IWAN, aby maksymalnie wykorzystać jej rozbudowane funkcje.

Zarządzanie zabezpieczeniami

Chroń dane i bezpiecznie dostosowuj działanie firmy do nowych modeli biznesowych dzięki funkcji Cisco Active Threat Analytics.

Usługi techniczne

Zwiększ korzyści z inwestycji IT.  Oferujemy pomoc techniczną dla produktu, wysokiej wartości usługi dla oprogramowania, rozwiązania dla wielu dostawców i środowiska sieciowe tak, aby nowa technologia działała w sposób prosty, pewny i bezpieczny.

Obsługa rozwiązań

Scentralizowana pomoc techniczna obejmująca sprzęt i oprogramowanie. Uzyskaj rozwiązanie nawet do 43% szybciej dzięki pomocy technicznej dla produktu.

Technical Services Advantage

Skorzystaj z zalet spersonalizowanej pomocy technicznej, aby zmniejszyć zakłócenia w działalności biznesowej i zwiększyć efektywność operacyjną.

Usługi w zakresie szkoleń

Zadbaj o to, aby pracownicy działu IT posiadali najnowsze umiejętności i wiedzę, które przełożą się na lepsze działanie sieci w firmie.

Kursy dotyczące sieci

Zdobądź najnowsze umiejętności i wiedzę, aby zapewnić płynne działanie sieci w firmie.

Cisco Platinum Learning Library

Nasza oferta cyfrowej nauki to prosty i optymalny pod względem kosztów sposób realizacji celów szkoleniowych w firmie.

Punkty za szkolenia Cisco

Łatwe płatności za autoryzowane szkolenia Cisco: stacjonarne, wirtualne, czy e-learning.