Guest

Specjalizacje Partnerów

Nowości

Oferta certyfikacji i specjalizacji zmienia się, zapewniając Partnerom większe możliwości w ramach programu Channel Partner Program. Dowiedz się więcej Zawartość zablokowana


Osiągaj wyniki biznesowe

Dowiedz się, jak zaspokoić potrzeby klientów, spełniając nowe wymaganie egzaminu Selling Business Outcomes.

Osiągaj wyniki biznesowe
Osiągaj wyniki biznesowe

Odwiedź stronę zgłoszeń do programów certyfikacji i specjalizacji:

Zgłoś się do programu specjalizacji | Przedłuż specjalizację | Sprawdź raporty dotyczące zgodności

Specjalizacje Partnera potwierdzają jego umiejętności w zakresie określonych technologii i architektur. Przekonaj klientów o swoim doświadczeniu w dziedzinie technologii, architektur i rozwiązań Cisco. Trzy poziomy specjalizacji (Express, Advanced i Master) odzwierciedlają rozwój umiejętności handlowych i technicznych oraz w zakresie usług cyklu eksploatacji.

Specjalizacje Express

Poziomy Express są przeznaczone dla Partnerów, którzy chcą nabrać większej biegłości w dziedzinie podstawowych technologii związanych z siecią, współpracą, komunikacją wideo oraz zabezpieczeniami.

Specjalizacje Advanced

Specjalizacje na poziomie Advanced pomagają Partnerom w zaspokojeniu potrzeb szerokiego grona klientów: od małych firm po duże przedsiębiorstwa.

Specjalizacje technologiczne

Specjalizacje w dziedzinie architektury

Certyfikacja na poziomie Gold wymaga trzech specjalizacji Advanced Architecture. Dwie z nich są obowiązkowe: Enterprise Networks Architecture oraz Security Architecture. Trzecią specjalizacją musi być Collaboration Architecture, Data Center Architecture lub Advanced Service Provider Architecture.

Każdej ze specjalizacji w dziedzinie architektury można użyć w ramach ubiegania się o certyfikat Premier lub Silver.

Specjalizacje Master

Ekskluzywna grupa Partnerów Cisco ze specjalizacją Master oferuje najbardziej zaawansowane umiejętności techniczne oraz może się pochwalić sukcesami we wspieraniu złożonych projektów biznesowych i technologicznych obarczonych wysokim ryzykiem. Specjalizację Master można uzyskać niezależnie od poziomu certyfikacji Partnerów. Dołącz do tej elitarnej grupy, aby zostać ekspertem w dziedzinie technologii do współpracy, zabezpieczeń, centrum danych i chmury. Wyróżnij się na tle konkurencji i dodaj pewności klientom.

Dzięki specjalizacji Master możesz korzystać z wyższego poziomu nagród motywacyjnych. Wykorzystaj odznakę oraz markę Master i przeprowadź kampanię marketingową opracowaną specjalnie dla Ciebie.

Specjalizacje dodatkowe

Global Commerce: Specjalizacja identyfikująca Partnerów obecnych na rynku globalnym, o dowiedzionej sprawności w dziedzinie świadczenia klientom globalnym spójnych usług w zakresie logistyki produktów i handlu.

Specjalizacje wycofane