Guest

Programy certyfikacji dla Partnerów

Nowości

Oferta certyfikacji i specjalizacji zmienia się, zapewniając Partnerom większe możliwości w ramach programu Channel Partner Program. Dowiedz się więcej Zawartość zablokowana


Odwiedź stronę zgłoszeń do programów certyfikacji i specjalizacji:

Zgłoś się do programu certyfikacji | Przedłuż certyfikację | Sprawdź raporty dotyczące zgodności

Channel Partner Program oferuje certyfikacje odzwierciedlające wachlarz umiejętności Partnerów w zakresie wybranych technologii. Nasze programy certyfikacji koncentrują się obecnie na hybrydowych działach IT oraz przekształceniach działalności, aby pomóc Partnerom w zwiększaniu dochodów. Zapoznaj się z programami certyfikacji i znajdź odpowiednie propozycje dla własnej firmy.

Certyfikacja Select

Certyfikacja Select jest odpowiednia dla Partnerów sprzedających rozwiązania firmom małej i średniej wielkości. Stanowi ona wyraz uznania dla osiągnięć Partnera w specjalizacjach Small and Midsized Business lub Express Security. Certyfikat Select mogą także uzyskać Partnerzy mający dowolną specjalizację Architecture.

Certyfikacja Premier

Ta certyfikacja jest przeznaczona dla Partnerów, którzy uzyskali specjalizację Express Foundation, Express Collaboration lub dowolną specjalizację Cisco Architecture. Uzyskanie statusu Partner Certyfikowany Premier to nagroda za techniczne kompetencje.

Certyfikacja Silver (dostępna do 1 kwietnia 2016 r.)

Certyfikacja Gold

Ta certyfikacja jest przeznaczona dla Partnerów mających szerokie doświadczenie w dziedzinie technologii sieci, rozwiązań do współpracy, centrum danych i sieci IP nowej generacji. Partner mający certyfikat Gold może się poszczycić wysokim poziomem zadowolenia klientów. Ponadto oferuje on klientom usługi cyklu eksploatacji Cisco.

Certyfikacja Multinational

Ta certyfikacja jest przeznaczona dla Partnerów-ekspertów w dziedzinie sprzedaży, wdrażania i wspierania rozwiązań Cisco w różnych krajach w określonym regionie geograficznym Cisco. Aby ją osiągnąć, Partner musi uzyskać wymaganą liczbę certyfikacji Premier i Gold w danym regionie. Musi mieć także umowę na sprzedaż w wielu krajach.

Certyfikacja Global

Ta certyfikacja jest przeznaczona dla Partnerów z potencjałem eksperckim i zasobami umożliwiającymi planowanie, projektowanie, wdrażanie oraz obsługiwanie rozwiązań sieciowych Cisco na całym świecie. Aby zakwalifikować się do tego programu certyfikacji, Partner musi mieć umowę na sprzedaż na całym świecie. Ponadto musi spełniać wymagania certyfikacyjne w trzech regionach kontynentalnych.

Zgłoś chęć zdobycia certyfikatów albo je przedłuż za pomocą narzędzia Certification and Specialization Application (CSApp). Zawartość zablokowana