Guest

Cisco Poland najlepszym miejscem pracy w rankingu Great Place to Work

Podziel się:

Innowacyjne i elastyczne środowisko pracy, zaufanie ze strony kierownictwa i satysfakcja z pracy – oto przepis na sukces

Warszawa, 31 marca 2016 r. - Cisco Poland zostało wybrane najlepszym miejscem pracy w Polsce w kategorii firm zatrudniających ponad 500 osób (więcej na ten temat: http://bit.ly/22QSslZ). Ranking został sporządzony przez Instytut Great Place to Work® na podstawie anonimowych ankiet przeprowadzonych wśród pracowników i analizy praktyk HR stosowanych w firmach.

W badaniu udział wzięli pracownicy z biur Cisco w Warszawie i Krakowie. Warszawski zespół Cisco odpowiedzialny jest za kwestie sprzedażowe oraz wsparcie techniczne i marketingowe dla klientów i partnerów Cisco w Polsce. Z kolei Cisco Global Services Center w Krakowie świadczy usługi wsparcia technicznego i biznesowego dla klientów, partnerów oraz pracowników z Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Rosji.

Instytut Great Place to Work w swoich badaniach najlepszych miejsc pracy skupia się na pięciu kluczowych aspektach: wiarygodności, szacunku i uczciwości (które są atrybutami zaufania), poczuciu dumy oraz relacjach koleżeńskich w firmie. Cisco uzyskało wysoką ocenę w każdej z powyższych kategorii.

“W dzisiejszych czasach kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa jest znalezienie utalentowanych pracowników”, mówi Dariusz Fabiszewski, dyrektor generalny Cisco Poland. „Dlatego nieustannie należy zadawać sobie pytanie, jak stworzyć takie miejsce pracy, w którym ludzie czują się dobrze i jak sprawdzić, czy rzeczywiście tak jest. Z tegorocznego rankingu Great Place to Work wynika, że nasi pracownicy szczególnie cenią sobie środowisko pracy i zaufanie ze strony kierownictwa. To z kolei sprawia, że mogą poczuć się dumni z tego, że pracują w Cisco i chcą się tą dumą podzielić z innymi. Zależy im na elastyczności, jaką daje na przykład możliwość pracy zdalnej. Pracownicy Cisco doceniają również koleżeńską atmosferę w miejscu pracy oraz fakt, że są odpowiedzialni za swoje działania bez konieczności stosowania nadmiernej kontroli.”


O Cisco:

Cisco (NASDAQ: CSCO) jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, zmieniających nasze postrzeganie komunikacji i współpracy międzyludzkiej. Informacje o firmie Cisco można znaleźć na stronie http://www.cisco.com.

Cisco i logo Cisco to zastrzeżone znaki towarowe należące do Cisco i/lub jego podmiotów zależnych w U.S. i innych krajach. Pełna lista znaków towarowych Cisco dostępna jest pod adresem: www.cisco.com/go/trademarks. Znaki towarowe firm trzecich są ich własnością. Użycie słowa partner nie oznacza stosunku partnerstwa pomiędzy Cisco i inną firmą.

Kontakt: Łukasz Dąbrowski | MANEJO Public Relations | e-mail: lukasz@manejo.pl | tel.: 795 03 12 02

Pozwól nam pomóc