Guest

Cisco świętuje pierwszy rok działalności Global Support Center i kontynuuje inwestycje w Krakowie

LinkedInGoogle+
Podziel się:

Dynamiczny rozwój Cisco Global Support Center sprawił, że już po pierwszym roku działalności centrum otwiera w Krakowie drugie biuro.

Kraków, 2 lipca 2013 r. – Firma Cisco poinformowała dziś o otwarciu drugiego biura w Krakowie, rozbudowując tym samym działające od maja 2012 roku Cisco® Global Support Center.

Centrum świadczy usługi wsparcia technicznego i biznesowego dla klientów, partnerów oraz pracowników Cisco, obejmując zakresem działań takie działy firmy jak Cisco Services, dział finansowy, IT, operacyjny i inne.

Cisco Global Support Center w Krakowie należy do sieci centrów wsparcia rozmieszczonych na całym świecie. Obsługuje klientów z Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Rosji (EMEAR). Obecnie centrum zatrudnia 300 osób.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) wyróżniła Cisco Global Support Center w Krakowie, uznając je za najbardziej znaczącą inwestycję w Polsce w kategorii „zatrudnienie” w 2012 roku.

Wypowiedzi:

  • Olivier Kohler, Wiceprezes Global Business Services, Cisco

    „Cisco Global Support Center w Krakowie jest istotną częścią naszej strategii udoskonalania obsługi i wsparcia dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych, partnerów oraz pracowników. Jednocześnie umożliwia ono lepsze wykorzystanie wspólnej infrastruktury przez różne działy i zespoły. W trakcie pierwszego roku działania krakowskie centrum przerosło nasze oczekiwania, zarówno pod względem kompetencji zatrudnionego personelu jak i doskonałego poziomu dostarczanych usług oraz satysfakcji klientów.”

  • Charlie Johnston, Dyrektor Działu Human Resources w regionie EMEAR, Cisco

    „Jesteśmy dynamicznym, międzynarodowym zespołem, który łączy ludzi i technologie, osiągając doskonałe rezultaty. Zatrudniamy osoby z odpowiednim nastawieniem, stawiające na sukces i rozwój zarówno indywidualny jak i zespołowy. Jesteśmy dumni ze środowiska pracy, które udało nam się stworzyć – talent i umiejętności pracowników są umacniane poprzez najnowsze technologie, swobodną atmosferę pracy oraz innowacyjne podejście do zdobywania nowych kompetencji. Osoby z różnych krajów i kultur razem działają i dzielą się doświadczeniami. Cisco Global Support Center to wyjątkowe miejsce pracy – jesteśmy zdeterminowani, aby było najlepszym miejscem pracy w Krakowie.”


Informacje o Cisco:

Polski oddział Cisco został założony w Warszawie w 1995 roku. Od tego czasu Cisco aktywnie wspiera budowę w Polsce gospodarki opartej na wiedzy. W tym czasie powstała też sieć partnerów do której należy blisko 1000 przedsiębiorstw w całym kraju. W maju 2012 r. otwarto Cisco Global Support Center w Krakowie.

Największą inicjatywą Cisco w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu jest Cisco Networking Academy – program edukacyjny działający w Polsce od 2000 r. W całym kraju funkcjonuje dziś ponad 400 współpracujących z programem szkół i uczelni, w których uczy się ok. 20 tys. słuchaczy. Od uruchomienia programu w oferowanych przez Cisco Networking Academy kursach z różnych obszarów IT wzięło udział ok. 80 tys. uczniów i studentów.

Cisco (NASDAQ: CSCO) jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, zmieniających nasze postrzeganie komunikacji i współpracy międzyludzkiej. Informacje o firmie Cisco można znaleźć na stronie http://www.cisco.com.

Polskie informacje prasowe firmy Cisco znaleźć można na stronie: http://www.cisco.com/web/PL/prasa/, natomiast centralny serwis informacyjny znajduje się na: http://newsroom.cisco.com

Cisco i logo Cisco to zastrzeżone znaki towarowe należące do Cisco i/lub jego podmiotów zależnych w U.S. i innych krajach. Pełna lista znaków towarowych Cisco dostępna jest pod adresem: www.cisco.com/go/trademarks. Znaki towarowe firm trzecich są ich własnością. Użycie słowa partner nie oznacza stosunku partnerstwa pomiędzy Cisco i inną firmą.

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt:

Łukasz Dąbrowski
MANEJO Public Relations
e-mail: lukasz@manejo.pl
mobile:+48 515 130 769