Guest

Cisco nagradza Partnerów

LinkedInGoogle+
Podziel się:

Podczas spotkania Cisco Partner Excellence (CPX) firma Cisco uhonorowała Partnerów specjalnymi wyróżnieniami w 8 kategoriach.

Cisco Partner Excellence odbyło się w Łodzi w dniach 22-23 maja i zgromadziło 150 uczestników, reprezentujących firmę Cisco oraz jej Dystrybutorów i Partnerów. W tym roku CPX zastąpił znany już Partnerom cykl konferencji Cisco Sales Academy (CSA), wprowadzając nową formułę wydarzenia. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję nie tylko poznać strategię Cisco i porozmawiać z przedstawicielami wszystkich działów firmy, ale mogli także wziąć udział w szkoleniach technicznych i biznesowych.

Cisco Systems Poland wyróżniło Partnerów w 8 kategoriach:

  • Cisco Wireless Champion – firma SKK za świetną współpracę partnerską w obrębie rozwiązań wireless i pozycjonowanie tej technologii wśród klientów Cisco.
  • Master of Long-term Engagement with Cisco – firma Q4NET za długofalową strategię opartą o produkty Cisco oraz bardzo dobrą współpracę z zespołem firmy.
  • Cisco Security Champion – firma UPGREAT, która skutecznie dba o rozwój specjalizacji Security oraz wytrwale pracuje nad dużymi projektami, a także firma ATENA, która zadbała o umocnienie specjalizacji Security, ciągły rozwój swoich kompetencji oraz dobrą współpracę z Cisco.
  • Cisco Data Center Champion – firma COMTEGRA za wyróżniającą się współpracę w ramach rozwoju specjalizacji Data Center.
  • Master of Growth – firma APN PROMISE, która dzięki swojemu zaangażowaniu wykazała znaczący wzrost i duży potencjał na przyszłość.
  • Co-operation with Cisco Account Team Champion Mariola Tobias z firmy RRC za wysokie zaangażowanie we współpracy z zespołem Cisco oraz bardzo skrupulatną pracę nad projektami z Partnerami.
  • 2-Tier Cisco Partner Development Champion - Marcin Tuczko z firmy TECH DATA za zaangażowanie w rozwój partnerów 2-Tier oraz organizację cyklicznych bootcamów.
  • System Engineer Champion - Wojciech Kotkiewicz z firmy ABC Data za profesjonalną współpracę z firmą Cisco.

 „Cisco już od 18 lat rozwija w Polsce ekosystem partnerski oparty na międzynarodowych standardach certyfikacji, szkoleniach i dzieleniu się wiedzą o najnowszych technologiach. W rezultacie udało się nam stworzyć społeczność ponad 1,000 Partnerów, w tym wielu firm z sektora MSP” – powiedział Marcin Chudak, Dyrektor Cisco ds. Współpracy z Partnerami Handlowymi.

„Tegoroczna, pierwsza edycja Cisco Partner Excellence była doskonałą okazją, aby zaprezenetować nasze zaangażowanie i umocnić relacje w kontaktach z Partnerami. Cisco jest firmą, której sukces w dużej mierze zależy właśnie od Partnerów, dlatego z ogromną radością nagrodziliśmy ich za wysiłek i profesjonalizm w budowaniu naszej rynkowej pozycji” - dodał Marcin Chudak.

 


Informacje o Cisco:

Polski oddział Cisco został założony w Warszawie w 1995 roku. Od tego czasu Cisco aktywnie wspiera budowę w Polsce gospodarki opartej na wiedzy. W tym czasie powstała też sieć partnerów do której należy blisko 1000 przedsiębiorstw w całym kraju. W maju 2012 r. otwarto Cisco Global Support Center w Krakowie.

Największą inicjatywą Cisco w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu jest Cisco Networking Academy – program edukacyjny działający w Polsce od 2000 r. W całym kraju funkcjonuje dziś ponad 400 współpracujących z programem szkół i uczelni, w których uczy się ok. 20 tys. słuchaczy. Od uruchomienia programu w oferowanych przez Cisco Networking Academy kursach z różnych obszarów IT wzięło udział ok. 80 tys. uczniów i studentów.

Cisco (NASDAQ: CSCO) jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, zmieniających nasze postrzeganie komunikacji i współpracy międzyludzkiej. Informacje o firmie Cisco można znaleźć na stronie http://www.cisco.com.

Polskie informacje prasowe firmy Cisco znaleźć można na stronie: http://www.cisco.com/web/PL/prasa/, natomiast centralny serwis informacyjny znajduje się na: http://newsroom.cisco.com

Blog: http://gblogs.cisco.com/pl/

Facebook: https://www.facebook.com/CiscoPoland

Cisco i logo Cisco to zastrzeżone znaki towarowe należące do Cisco i/lub jego podmiotów zależnych w U.S. i innych krajach. Pełna lista znaków towarowych Cisco dostępna jest pod adresem: www.cisco.com/go/trademarks. Znaki towarowe firm trzecich są ich własnością. Użycie słowa partner nie oznacza stosunku partnerstwa pomiędzy Cisco i inną firmą.

Kontakt:

Łukasz Dąbrowski
MANEJO Public Relations
e-mail: lukasz@manejo.pl
mobile:+48 515 130 769