Війна в Україні - підтримуємо наших клієнтів, партнерів та громади

Я звертаюсь до наших клієнтів і партнерів,

Хочу поділитися оновленням про наші зусилля з підтримки України та кроки, які ми робимо щодо нашого бізнесу в Росії та Білорусі. Ми знаємо, наскільки складна ця ситуація, і ми тут, щоб підтримати вас.

Зупинка бізнесу в Росії та Білорусі та надання підтримки Україні

Враховуючи загострення війни та підтримку українського уряду та народу, ми припиняємо всі бізнес-операції, включаючи продаж та послуги, у Росії та Білорусі в найближчому майбутньому.

Ми твердо віримо, що це правильне рішення, і ми працюємо з клієнтами та партнерами в розширеному регіоні, щоб забезпечити безперервність бізнесу. Ми зв’яжемося з нашими клієнтами та партнерами в Росії та Білорусі щодо надання додатковою інформації.

Ми розуміємо, що багато людей, включаючи всі наші команди, постраждали від цієї війни. Наші клієнти і партнери, будь ласка, знайте, що наші команди Cisco невпинно працюють задля ваших потреб і роблять усе можливе, щоб відповісти на ваші запитання та надати оновлення за ходом розвитку ситуації. Якщо у вас виникли негайні запитання, зв’яжіться з командою свого облікового запису Cisco, customerinfo@external.cisco.com, або натисніть «Зв’язатися з нами» нижче.

Допомагаючи Україні, ми вирішили автоматично поновлювати будь-яке програмне забезпечення або послуги для наших українських клієнтів безкоштовно та пропонуємо один рік безкоштовного проведення зустрічей Webex. Також ми надаємо безкоштовні дзвінки в Україну.

Підтримка безпеки

Ми також прискорюємо роботу, яку ми робили протягом останніх кількох тижнів, щоб зробити все можливе, щоб допомогти захистити організації в Україні від кібератак, захистити конфіденційність установ в Україні та регіоні та допомогти українському уряду захистити свою інфраструктуру. Наша команда розвідки загроз Talos проводить роботи щодо моніторингу ландшафту, пошуку зловмисників і розгортання засобів захисту, та відкрито ділитися своїми висновками, що є важливим для підтримки безпеки наших клієнтів у всьому світі.

Окрім нових засобів захисту, які постійно покращуються та впроваджуються, Талос зібрав команду волонтерів, які цілодобово відслідковують загрози та стежать за мережами критичних організацій в Україні. Вони також допомагають керувати конфігураціями безпечних кінцевих точок разом із командами відданих інженерів і служать захисниками українських мереж.

Наша команда інтернет-розвідки ThousandEyes також активно відстежує інтернет-активність десятків критичних українських веб-сайтів, надаючи можливість державним установам і банкам у регіоні застосовувати контрзаходи та захищатися від атак.

Підтримка наших людей і громад

У той же час ми глибоко зосереджені на безпеці наших співробітників та їхніх сімей в Україні, і робимо все можливе, щоб підтримати їх, від переїзду до фінансової допомоги. Ми також заснували Фонд гуманітарної допомоги в Україні, що дозволяє всім нашим співробітникам робити пожертви, і ми працюємо з неприбутковими партнерами, щоб використовувати обладнання Cisco та підтримати тих, хто зміг втекти та переїхати.

Це неймовірно складні часи для України та, відверто кажучи, світу. Ми знаємо, що багато росіян, включаючи співробітників, клієнтів і партнерів, постраждали від цієї війни. Хочу ще раз підкреслити, що настав час єдності. Мене надихає підтримка, яку ми бачили в спільноті Cisco один для одного і всіх вас.

Ми сподіваємося, що ця війна скоро закінчиться. Тим часом, ми прагнемо використовувати всі ресурси, які ми можемо, щоб допомогти нашим співробітникам, установам і людям України, нашим клієнтам і партнерам у цей непростий час, і ми зробимо все можливе, щоб підтримати тих, хто цього потребує. 

chuck signature

Питання та відповіді

Яка позиція Cisco щодо війни між Росією та Україною?

У Cisco ми рішуче і недвозначно засуджуємо невиправдану війну, яку веде Росія, і насильство, яке було розв’язано проти невинних мирних жителів.

Що Cisco робить, щоб допомогти співробітникам та їхнім родинам в Україні?

Нашим пріоритетом номер один є захист та безпека наших співробітників. Протягом останніх кількох тижнів ми були в тісному контакті з працівниками в Україні, надаючи різноманітні пропозиції щодо підтримки – включно з виїздом з країни, тимчасовим переїздом, надбавками на покриття несподіваних витрат та екстреною відпусткою. Декілька наших співробітників – разом із сім’ями – вирішили тимчасово переїхати до Польщі. Інші вирішили залишитися. Cisco продовжує докладати максимум зусиль для їх підтримки, незалежно від вибору дій.

Чи допомагає Cisco Україні в її кіберзахисті?

Cisco цілодобово працює над глобальними зусиллями всієї компанії, щоб захистити наших клієнтів і партнерів в Україні та забезпечити, щоб усе продовжувало працювати. Cisco Talos зробила надзвичайний крок, забезпечивши безпосереднє обслуговування продуктів безпеки 24/7 для критичних клієнтів в Україні, в той час як понад 500 співробітників Cisco об’єдналися, щоб допомогти у зборі інформації з відкритим кодом (публічної інформації). Cisco також пропонує продукти Cloud Security, такі як Duo, не обмеженим українським організаціям протягом одного року.

Яка позиція Cisco щодо поточного бізнесу в Росії та Білорусі?

З огляду на ескалацію війни та на підтримку українського уряду та населення, Cisco припиняє всі бізнес-операції, включаючи продажі та послуги, у Росії та Білорусі в доступному для огляду майбутньому. Ми швидко вивчаємо наслідки для нашого бізнесу, а також підтримку наших клієнтів і партнерів у регіоні. Ми продовжимо моніторинг та оцінку ситуації та будемо тримати вас в курсі, коли буде доступна додаткова інформація.

Для тих, хто знаходиться за межами безпосередньої зони конфлікту, чи впливає війна на здатність Cisco надавати продукти та послуги?

Наразі Cisco не очікує впливу на доставку продуктів або послуг за межі Росії, України та Білорусі внаслідок російсько-української війни. Ситуація швидко розвивається, і ми постійно оцінюємо та пом’якшуємо потенційні збої в бізнесі в рамках наших глобальних зусиль щодо стабільності бізнесу.