Cisco
Her Şeyin İnterneti

Bugün, fiziksel dünyada bulunan öğelerin %99'undan fazlası internete bağlı değil. Yeni insanlar, süreçler, veriler ve şeyler Her Şeyin İnterneti'ne bağlandıkça ve onunla etkileşimde bulundukça, inanılmaz şeyler olacak ve inanılmaz deneyimler yaşanacaktır.

Ağ, Her Şeyin İnterneti konsepti için kritik bir rol oynar. Bağlama duyarlı milyarlarca aygıtı desteklemek üzere ölçeklenebilen akıllı, yönetilebilir, güvenli bir altyapı sağlamalıdır. Akıllı ağ, önceden hiç olmayan bir ölçüde daha fazla güvenlik, kolaylık, güvenilirlik ve yenilik için açık arayüzlerle dinler, öğrenir ve yanıt verir.

Her Şeyin İnterneti aşağıdakileri nasıl yapacak...

Veri trafiğini nasıl etkileyecek?

Biz, açık ve güvenli ağlar oluşturarak dünyayı uyandırmaya devam ederken, veri trafiği hızla büyüyor. 2016'nın sonuna kadar global veri merkezi trafiği 6,6 zetabayta ulaşacaktır. Her işletmeyi mutlaka etkileyecek olan veri hücumuna hazır olmanızı sağlayabiliriz.

İşletmelerin hayal güçlerini nasıl harekete geçirecek?

İnternet'e ne kadar çok şey bağlarsak, o kadar çok iş fırsatını açığa çıkarırız. Milyarlarca şey birbiriyle iletişim kurdukça, öğrendikçe ve birbirine yardım ettikçe, yenilik için kalan tek sınır bizlerin hayal gücü olacaktır.

Yeniliğe nasıl güç verecek?

Bir ağ teknoloji geçişinin planlanması, işletmenizin Her Şeyin İnterneti'nin potansiyelinden yararlanma yeteneğini belirleyecek ve başarıya giden teknoloji çığına katılmasını sağlayacaktır.


 

IoE müşteri örnek olay incelemesi

Oyuncular ve programcılar için dünyanın en büyük dijital festivali olan DreamHack, açık ve akıllı bir ağın hem yüksek bir işbirliği sunan hem de her zaman güvenli olan bir platformu nasıl sağladığını gösteriyor.

Örnek Olayı Okuyun >

Bir CEO'dan Bilgiler

Cisco CEO'su John Chambers'in Her Şeyin İnterneti ile ilgili görüşlerini öğrenin

Blogu oku 1 >
Blogu oku 2 >

#IoE Social Buzz