NSS Laboratuar Testinde Cisco AMP Lider

2015 NSS Laboratuar İhlali Algılama Sistemi Test Raporu'nda Cisco Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım Koruması'nın (AMP) neden en yüksek güvenlik etkinliği puanını aldığını görün. Ön İnceleme Özeti

Buradan rapora ve kaynak kitinize erişin

Daha Fazla Görünürlükle Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılımları Kontrol Edin

Organizasyonunuzu tam saldırı sürecinde nasıl koruyacağınızı öğrenin. Belli güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm güvenlik altyapınızda Cisco Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım Koruması'nı (AMP) kullanabilirsiniz. Uç noktadan ağa, mobil cihazlara ve sanal ortamlara kadar Cisco AMP'yi uygulamaya koymanın çok sayıda yöntemini keşfedin.


Ön izleme

Kesintisiz Uç Nokta Koruması Edinin

Bu raporda kesintisiz gelişmiş kötü amaçlı yazılım koruması sayesinde saldırıların nasıl daha görünür hale geldiğini göreceksiniz. Gelecekteki saldırıları gerçek zamanlı olarak nasıl engelleyebileceğinizi öğrenirken son kullanıcıların ve güvenlik çalışanlarının işlerini engellemeden saldırıları hızlıca tespit edin ve giderin. Güvenlik ekiplerinin bir saldırgan gibi düşünmesini sağlayarak saldırıdan önce, saldırı sırasında veya sonrasında işlemler gerçekleştirmesini sağlayın.


Ön izleme

Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım Korumasında Ne Aranmalıdır?

Kötü amaçlı yazılım korumasının verimli olması için buluttan ağa ve uç noktaya kadar her şeyi kapsaması ve savaştığı kötü amaçlı yazılım kadar gelişmiş olması gerekir. Gelişmiş kötü amaçlı yazılım koruması çözümünde aramanız gereken temel özellikler ve olası çözüm satıcılarına sormanız gereken önemli sorular hakkında bilgi edinmek için bu Alıcı Kılavuzu'nu okuyun.

Ön izleme