Forbes Insights: Yeniliği Arttırmanın 8 Yolu

Artık kullanımı kolay videolardan işbirliği odası TelePresence'a kadar birçok olanakla her ihtiyacınız olduğunda yüz yüze iletişim kurabilirsiniz. Şimdi işbirliğini yeniden tasarlama ve daha iyi kurumsal sonuçlar alma zamanı. Daha fazlasını görmek için önizlemeye göz atın. Ardından raporun tamamını okumak için aşağıdaki formu kullanarak bizimle bazı ayrıntıları paylaşın.Önizleme

Forbes Raporunu Alın

Video İşbirliği İle Başarıya Ulaşmanın En İyi 5 Yolu

Yeni nesil, ilk telefon aramasını yapmadan çok önce görüntülü iletişimi kullanmayı öğreniyor. Bu nedenle insanların nasıl çalışmak istediğini anlamak çok önemli. Amacımız ses, video ve web konferansı dahil olmak üzere bütün parçaları birlikte çalışabilecek hale getirmek. Video kullanarak başarıya ulaşmanın 5 yolunu öğrenmek için bu kılavuza bakın.


Şimdi Keşfedin

İşbirliğine Geri Dönün

Ekipleriniz etkin biçimde işbirliği yapacakları araçlara ve deneyimlere sahip olduklarında gerçekten çevik ve faal olabilirler. Kişisel, yüz yüze bağlantılar iş arkadaşlarıyla ve görevleriyle daha bağlı olmaları anlamına gelir. İlaveten bu tür bir işbirliği, yeniliği ateşleyebilir ve işyerinizi dönüştürebilir.

Şimdi Keşfedin

Tam Anlamıyla Olağanüstü Videoyu Keşfedin

Cisco İşbirliği ile kuruluşunuzu daha verimli hale getirin. Her yerde birlikte daha iyi çalışmalarını sağlayarak çalışanlarınıza ve müşterilerinize yaşattığınız deneyimde değişim yaratın .