Olağanüstü müşteri hizmetleri | Cisco Müşteri İşbirliği - Cisco

 

Yeni Nesil Çağrı Merkezi

Sorunsuz bir müşteri hizmetleri deneyimi yaşatmak için ses, sohbet, mesajlaşma, sosyal medya ve hatta videoyu destekleyen bir Çağrı Merkezi hayal edin. Raporumuz: Geleceğin Çağrı Merkezi, nelerin mümkün olduğunu gösteriyor. Daha fazlasını görmek için önizlemeye göz atın. Ardından raporun tamamını okumak için aşağıdaki formu kullanarak bizimle bazı ayrıntıları paylaşın.


Önizleme

Raporu Hemen Alın

Müºteri Memnuniyetini ArttirinCisco Çagri Merkezi Çözümleriyle olaganüstü bir hizmet sunarak daha fazla müºterinizi memnun edin.

Müºterilerin Neler Istedigine Bakin

Müşteri Hizmetlerini Dönüştürmenin 5 YoluBir makineyle karşılaşmayı beklerken yüz yüze bir konuşma yapabilmek, son konuşmanızın hatırlanmasını sağlayan telefon güncellemeleri, bir sohbet başlatmak ve sorunsuz bir şekilde telefona geçebilmek gibi olanaklarla müşterilerinizi şaşırtabilir ve memnun edebilirsiniz. Cisco Çağrı Merkezinin müşteri hizmetlerini dönüştürmesini sağlayan 5 yolu keşfedin.

Şimdi Bakın

Kişiselleştirilmiş Müşteri Hizmetleri: Nasıl Yapılır Kılavuzu

Şimdi kullanımı kolay masaüstü videolarından işbirliği odasındaki TelePresence sistemlerine kadar birçok yoldan yararlanarak müşterilerinizin ilgisini yüz yüze çekebilir ve ihtiyaç duyduklarında onlara bilgi sağlayabilirsiniz. Cisco İşbirliği, seyahat masraflarını azaltır, müşteri memnuniyetini yükseltir ve verimliliği arttırır. Bu nasıl yapılır kılavuzu, müşteri hizmetlerinizi nasıl dönüştüreceğinizi gösteriyor.

Nasıl Olduğunu Öğrenin