Yeni Yapılan Araştırma ile Ağ Güvenliğini Artırın - Cisco

 

Yeni Yapılan Araştırma ile Ağ Güvenliğini Artırın

En yeni stratejiler ve teknolojiler hakkında bilgi edinmek için bu kaynakları edinin.

Tehdit Ortamını Değerlendirme

Enterprise Strategy Group (ESG), geleneksel güvenlik taktiklerini “bağımsız teknolojilerin dağınık bağımsız dizisi” olarak nitelendiriyor. On yıl önce bu yeterli olabiliyordu, ancak artık günümüzün ihtiyaçları için yeterli değil. Entegre ve tehdit odaklı bir yaklaşımın nasıl yardımcı olabileceği konusunda bilgi edinin.

Hazırlıklı Olmak Konusunda Gartner Araştırması

Günümüz tehdit ve iş ortamı sürekli değişiyor. Çoğu kuruluşun çevrimiçi güvenlik stratejileri ise bu değişime ayak uyduramıyor. Gartner’a göre, “tüm kuruluşlar artık sürekli bir gizlilik ihlali riski altında olduğunu varsaymalıdır”. Gartner'ın değerli araştırmasını sizlere sunan “Cisco: Addressing the Full Attack Continuum” (Cisco: Tüm Saldırı Sürecine Yanıt Verme) dokümanının bir kopyasını ücretsiz indirin.

Yeni Nesil Güvenlik Duvarınızı (NGFW) Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yeni nesil güvenlik duvarlarının (NGFW) tümü, gelişmiş tehditleri ele almak ve riskleri asgariye indirmek için gerekli olan güvenlik düzeyini tam olarak sunmaz. Bakmanız gereken olmazsa olmaz altı gereksinim vardır. Bu çözümlerin pek azı gelişmiş tehdit koruması, kapsamlı ağ görünürlüğü sunarken maliyetin ve karmaşıklığın azaltılmasını sağlayan entegre bir güvenlik içerir.

Güvenlik Raporlarını İndirin

Günümüzdeki tehditlere, Gartner araştırması ve Enterprise Strategy Group (ESG) teknik dokümanıyla engel olun.