Cisco Security Breakfast

▲ Back to Top

Home

Home

Vážení priatelia,

rastúci počet pripojených zariadení i používateľov, stále väčšie využívanie cloudových technológií i požiadavky na mobilitu a flexibilitu zamestnancov kladú veľké nároky na zabezpečenie firemnej IT infraštruktúry.

Architektonický prístup spoločnosti Cisco zefektívňuje a zjednodušuje zabezpečenie pre svojich zákazníkov. Tí tak môžu napríklad pomocou jedinej cloudovej konzoly spravovať rozsiahlu bezpečnostnú infraštruktúru a pravidlá v distribuovanom prostredí s tisíckami zariadení.

V sérii Security Business Breakfast predstavíme Cisco riešenia a služby, ktoré zjednodušujú zavádzanie účinného zabezpečenia. Druhá séria bude prebiehať v utorok 22. novembra o 9:00 hod. na tému Advanced Malware Analýza.

Milan Habrcetl
Security Sales Manager
Cisco

▲ Back to Top

Program

Program

Cisco Advance Malware Protection – kľúčový prvok end to end riešenia proti Zero-day útokom.

V dobe pokročilých hrozieb, kde sa výrazne mení pomer medzi tradičnou formou kybernetických útokov v prospech sofistikovaných na mieru pripravených útokov nulového dna. Je nutné túto skutočnosť reflektovať a používať relevantný nástroj pre boj s malwarom.

Využitím týchto nástrojov by pritom nemal byť len reaktívný proces, ale pokiaľ možno efektívná správa a atomatizovaný proces pre prevenciu, detekciu a tiež retrospektívnu analýzu malwarových nákaz.

Prijmite pozvanie na event a dozviete sa, ako funguje Advance Malware Protection, pokročilá, efektívná a automatizovaná analýza malwaru s možnosťami integrácie a inštalácie end to end od mobilných platform, cez dátové centrá až po kontentové brány.

09:00 – 09:45 Cisco koncept v oblasti advanced security, služby, riešenie, prínosy
09:45 – 10:45 Advanced Malware Protection riešenie, prínosy, spôsoby a možnosti nasadenia, DEMO ukážka
10:45 – 11:00 Coffee break
11:00 – 12:00 AMP for Endpoint, Centralná správa, DEMO
12:00 – 12:30 Q&A
▲ Back to Top

Registrácia

Registrácia

Dobrý deň,

ďakujeme za prejavený záujem. Registrácia na Cisco Security Breakfast na tému Advanced Malware Analýza bola ukončená.

S pozdravom

Cisco Team

▲ Back to Top

Miesto

Regus Business Centre Bratislava s.r.o.
Karadžičova 8/A
821 08 Bratislava

Na číselnom paneli pri výťahoch zvoľte poschodie 1 a na displeji sa zobrazí písmeno výťahu, na ktorý nastúpite. Na 1. poschodi Vás privíta tím recepcie a odprevadí do Vašej zasadacej miestnosti.

Regus sa nachádza v budove CBC1 pri Mlynských Nivách, oproti budove VUB Banky na prvom poschodí.

Vstup do budovy CBC1

Vstup do parkovacej brány (Regus parking: podlažie -3)

 

 

Share

Kontakt

Milan Habrcetl