Masz konto?

 •   Spersonalizowana zawartość
 •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Cisco Digital Forum

Spotkanie z Technologią

Zarejestruj się
 • Data:2019-06-11
  10:00 – 16:00
 • Poland:Warszawa
  Marszałkowska 94
  Novotel Warszawa Centrum
 • Czas trwania: 1 dzień

Wprowadzenie

Nowoczesna komunikacja to możliwość dołączenia do spotkania z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i z dowolnego urządzenia.
Cisco od wielu lat realizuje tę wizję poprzez umożliwienie wdrożenia systemu komunikacyjnego w elastyczny sposób, zarówno na bazie instalacji systemu
u Państwa, jak i poprzez rozwiązania chmurowe oraz rozwiązania hybrydowe.
W czasie spotkania pokażemy na żywo jak działają systemy komunikacyjne Cisco oraz zademonstrujemy nowe funkcjonalności.

Agenda

9:30 - 10:00 Rejestracja  
10:00 - 10:15 Powitanie i wprowadzenie Grzegorz Dobrowolski
10:15 - 11:00 Kierunki rozwoju systemów komunikacji (Webex Assistant, Cognitive) Laura Pustkowska,
Konrad Olszewski,
Piotr Kruczyński
11:00 - 11:45 Transformacja miejsca pracy (Webex Meeting, Teams, Huddle Space) Anna Szymanek-Załęska,
Laura Pustkowska,
Piotr Kruczyński
11:45 - 12:00 Przerwa  
12:00 - 13:00 Co się kryje za nowoczesnymi spotkaniami Piotr Głosek
13:00 - 13:30
Połączenie rozwiązań Microsoft ze światem wideo Cisco i podnoszenie produktywności pracy zespołu Piotr Kruczyński,Laura Pustkowska
13:30 – 14:30 Lunch  
14:30 – 15:15 Nowości w Communications Manager 12.x oraz kierunki rozwoju Anna Szymanek-Załęska,Piotr Głosek
15:15 – 15:45 Hyperflex - najlepsza platforma dla aplikacji UC i nie tylko… Grzegorz Gondek,
Konrad Olszewski
15:45 – 16:00 Konkurs i zakończenie  

Sorry, no results matched your search criteria(s). Please try again.

Opisy sesji

Kierunki rozwoju systemów komunikacji

W ostatnich latach rozwiązania komunikacyjne rozwijają się w coraz szybszym tempie oferując coraz szersze możliwości oraz wspierają użytkowników w ich codziennych obowiązkach biznesowych. Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, to technologie, które są coraz szerzej implementowane w nowoczesnych rozwiązaniach komunikacyjnych. Wykorzystanie tych technologii w znaczący sposób wpływa na sposób działania narzędzi komunikacyjnych, poprawiając ich intuicyjność i jeszcze bardziej ułatwiających ich obsługę.

Na sesji zostaną omówione najważniejsze trendy i nowości dotyczące rozwiązań komunikacyjnych oferowanych przez Cisco System.

Transformacja miejsca pracy

Niezależnie od wielkości Twojej organizacji, sposobu pracy i branży jaką reprezentujesz, Twój biznes wymaga sprawnej komunikacji. Dzisiaj w kontekście zmian demograficznych, rosnącej mobilności i dynamicznej ewolucji miejsca pracy, technologia ma za zadanie dostarczyć nam narzędzia, które pozwolą pracować efektywnie. Właściwe narzędzia komunikacyjne podnoszą produktywność pracy i mogą być kluczem do sukcesu organizacji. W czasie sesji pokażemy, jak Cisco może pomóc Twojej organizacji sprawnie połączyć rozproszone zespoły, przekazywać informacje, organizować spotkania wideo i dołączać do nich z dowolnego miejsca i urządzenia. Wszystko w sposób łatwy i przyjazny dla użytkownika.

Co się kryje za nowoczesnymi spotkaniami

Dla administratorów platform chmurowych oraz własnych systemów w swojej serwerowni ważna jest pełna kontrola i zrozumienie działania tych systemów od strony technicznej. W trakcie sesji przypomnimy, jak wygląda cała architektura systemów współpracy Cisco od strony technicznej oraz omówimy nowe platformy, na których bazują komponenty do realizacji spotkań we własnej infrastrukturze - Cisco UCM 12.5 oraz Cisco Meeting Server 2.5 wraz z towarzyszącymi aplikacjami. Dodatkowo przyjrzymy się nowej platformie chmurowej do dzwonienia - Webex Calling oraz pokażemy rekomendacje, w jakich scenariuszach używać rozwiązań własnych, a kiedy lepiej polegać na chmurze.

Połączenie rozwiązań Microsoft ze światem wideo Cisco i podnoszenie produktywności pracy zespołu

Dla użytkowników platform do pracy grupowej kluczowe są dwie kwestie – intuicyjność obsługi oraz możliwość współpracy z systemami firm trzecich. Podczas sesji pokażemy, jak Webex uzupełnia istniejące środowisko pracy zbudowane w oparciu o rozwiązania Microsoft – on premise i Office 365, a także jak usprawnić komunikację dzięki botom integrującym się z Exchangem.

Nowości w Communications Manager 12.x oraz kierunki rozwoju

Wiele firm i organizacji nadal preferuje posiadanie własnych systemów komunikacyjnych, samodzielnie utrzymywanych i zarządzanych przez dział IT. Cisco kontynuuje rozwój rozwiązań on-premise, czego dowodem jest wprowadzenie w tym roku na rynek nowej wersji systemu Cisco Unified Communications Manager w wersji 12.5. Dowiedz się jakie funkcje za dostępne w nowej wersji Cisco UCM oraz jak wygląda od strony technicznej cała architektura rozwiązań Cisco do współpracy i jej połączenie z chmurą Cisco Webex.

Hyperflex - najlepsza platforma dla aplikacji UC i nie tylko...

Uruchomienie aplikacji UC wymaga dedykowanych zasobów, często dostarczanych jako "appliance". W przypadku większych awarii odtwarzanie aplikacji po utracie maszyny może być kłopotliwe. Z drugiej strony przygotowanie środowiska wysoko dostępnego na potrzeby aplikacji wymaga często długotrwałych przygotowań, olbrzymiej wiedzy, testów zgodności, czasu na konfigurację i niejednokrotnie olbrzymich nakładów finansowych. W czasie sesji przedstawimy Państwu sposób na to jak łatwo przygotować kompletną, wysokodostępną platformę obliczeniową przy użyciu rozwiązania Cisco HyperFlex, jak nią zarządzać i skalować.

 

 

 

 

Rejestracja


*Rekomendowane przeglądarki do rejestracji: Safari oraz Firefox

Alternatywny link do rejestracji

Lokalizacja

Novotel Warszawa Centrum

ul. Marszałkowska 94
Warszawa
Poland