Guest

EXECUTIVE SUMMIT

14 listopada 2017, Warszawa

  • Data:14 listopada 2017 
    godz. 15:00 - 20:00
  • Miejsce:Warszawa, Forteca, 
    Zakroczymska 12
  • Czas trwania: 1 dzień

Witamy

Szanowni Państwo,
Bezpieczeństwo to już nie tylko obrona przed hakerami, ale filar na którym można budować nowoczesną organizację, przystosowaną do cyfrowych zmian i nowych regulacji m.in. RODO. Dlatego uważamy, że jest to doskonały czas, aby porozmawiać o dążeniu do innowacji w biznesie, wykorzystując odpowiednie mechanizmy i narzędzia do tego, żeby skutecznie tego biznesu i tych innowacji chronić. W gronie decydentów odpowiedzialnych za strategię bezpieczeństwa w organizacji będziemy mieli okazję posłuchać inspirujących wystąpień międzynarodowych ekspertów, zagłębić się w case studies doświadczonych CSO oraz obejrzeć pokazy demo.

CYBER AUTORYTET

Gościem specjalnym spotkania będzie David Ulevitch, Senior VP i General Manager Cisco Security, który na co dzień współtworzy globalną strategię bezpieczeństwa w Cisco i odpowiada za nowe produkty. Antropolog z wykształcenia, wykreował m.in. chmurę OpenDNS, która pod aktualną nazwą Cisco Umbrella chroni ponad 65 milionów użytkowników na sświeciecie przed niebezpieczeństwem czyhającym w internecie.

O BEZPIECZEŃSTWIE I BIZNESIE NA KONKRETNYCH PRZYKŁADACH

Praktycy opowiedzą o swoich wyzwaniach związanych z ochroną danych i przepływem informacji. Uzupełnieniem tych analiz będą pokazy na żywo, w których zaprezentujemy m.in.

  • jak zmusić użytkowników mobilnych pracujących poza granicami korporacyjnej sieci do przestrzegania zasad bezpieczeństwa?
  • jak szybkie wykrywanie, segmentacja i separacja potencjalnych źródeł zagrożenia poprawia bezpieczeństwo w kontekście RODO?
  • w jaki sposób technologia chroni niesświadomych użytkowników przed oszustwami internetowymi i złośliwym oprogramowaniem?

UROCZYSTA KOLACJA W ZNAKOMITYM TOWARZYSTWIE

Po części merytorycznej zapraszamy na kolację serwowaną przez grupę Kręgliccy. Będzie to doskonała okazja do rozmów w gronie ekspertów i liderów cyfrowych zmian.

Zapraszamy!
Cisco, EY & CIONET

Partner

EY

EY (Partner Merytoryczny)

EY to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego.

EY angażuje się w działania na rzecz lepszego funkcjonowania globalnej rzeczywistości. Wiedza, doświadczenie i świadczone przez nas wysokiej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych oraz stabilności gospodarek całego świata.

Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu pełnego potencjału naszym klientom, naszym pracownikom, szerokiemu gronu przedsiębiorców oraz społecznościom, w których żyjemy. Wykorzystujemy globalne doświadczenie, aby stawić czoła wyzwaniom stojącym przed gospodarkami i rynkami kapitałowymi.

Wierzymy, że lepiej funkcjonujący biznes to lepiej funkcjonująca rzeczywistość wokół nas.

Atea

CIONET

CIONET jest największą społecznością IT Executives w Europie. Zrzesza ponad 6000 członków zarządu i dyrektorów odpowiedzialnych za obszar cyfrowy, w tym IT w czołowych europejskich firmach. Od listopada 2014 za rozwój społeczności w Polsce odpowiada CIONET Polska.

Misją CIONET jest tworzenie warunków do dzielenia się wiedzą w zakresie „digital leadership”, rozwoju modeli biznesowych i strategii opartych na wykorzystaniu technologii. CIONET oferuje członkom możliwość bezpośredniego kontaktu oraz efektywnego networkingu z krajowymi i europejskimi CIO.

Rejestracja

Kontakt

Miejsce konferencji

Warszawa, Forteca

Zakroczymska 12, Warszawa

Organizacja i Logistyka

Wszelkie sprawy organizacyjne oraz logistyczne prosimy kierować do CIONET.

W sprawach płatności i pytań związanych z rejestracją:
Alicja Bartkowiak
tel. +48 693 504 002
alicja.bartkowiak@cionet.com