Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Do konferencji pozostało

 • Data:13 września 2017
 • Miejsce:Warszawa
 • Czas trwania: 1 dzień
 • Koszt:Darmowe
▲ Back to Top

Cisco Digital Forum MeetUp

Już 13 września widzimy się w ramach Cisco Digital Forum MeetUp po raz kolejny. Tym razem przyjrzymy się dokładnie Software Defined Access (SDA).

Dowiecie się o tym jak działa to rozwiązanie oraz podstawach projektowania. Opowiemy również o tym jak zabezpieczyć Waszą sieć oraz o jej integracji ze światem zewnętrznym.

Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego po sesjach technicznych zapraszamy na poczęstunek i miłe spotkanie w inżynierskim gronie w naszym biurze.

Do zobaczenia na Cisco Digital Forum.

▲ Back to Top

Agenda

Stopień zaawansowania sesji:

 • podstawowy
 • średnio-zaawansowany
 • zaawansowany

Godzina

Nazwa sesji

11:30 - 12:00

Rejestracja, kawa, networking

12:00 - 12:45

Software Defined Access - Under the hood, czyli jak to działa i podstawy projektowania cz.1
(Maciej Flak)

13:00 - 13:45

Software Defined Access - Under the hood, czyli jak to działa i podstawy projektowania cz.2
(Paweł Latała)

14:00 - 14:45

Software Defined Access (SDA) – integracja ze światem zewnętrznym oraz budowanie polityki bezpieczeństwa cz. 1
(Łukasz Ciukaj)

15:00 - 15:45

Software Defined Access (SDA) – integracja ze światem zewnętrznym oraz budowanie polityki bezpieczeństwa cz. 2
(Łukasz Ciukaj)

16:00 - 16:45

Wykrywanie złośliwego kodu w zaszyfrowanym ruchu z ETA
(Sebastian Pasternacki)

Od 17:00

Cisco Digital Forum MeetUp po godzinach. Zapraszamy na poczęstunek i networking.

▲ Back to Top

Prelegenci

Maciej Flak

Maciej Flak – Inżynier systemowy

Maciej (maflak@cisco.com) pracuje w polskim biurze Cisco Systems od 2006 roku. Od samego początku związany jest z organizacją techniczną Cisco Polska – pełnił funkcje inżyniera systemowego, managera zespołu technicznego a obecnie specjalisty ds. sprzedaży odpowiedzialnego za rozwój rynku produktów Wireless oraz Cisco Cloud Networking. W 1997 ukończył Politechnikę Wrocławską i od tego czasu nierozerwalnie związany jest z technologiami sieciowymi pracując w firmach integratorskich oraz telekomunikacyjnych (Computerland S.A., Formus Polska, Telefonia Dialog S.A.), Posiadacz certyfikatu CISSP (Certified Information Systems Security Professional) oraz CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert) z zakresu R&S oraz SP. Prelegent konferencji Cisco Forum oraz Cisco Expo.

Paweł Latała

Paweł Latała – Inżynier i konsultant sieciowy w Cisco Systems Polska

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Od początku swojej ponad 15-letniej kariery zawodowej związany z technologiami sieciowymi. W Cisco pracuje od 2008 roku, gdzie zajmował różne stanowiska - obecnie wspiera wybranych klientów z rynku Commercial. Specjalizuje się w tematyce sieci LAN/WAN/WLAN ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa i niezawodności. Posiada szereg certyfikatów branżowych m.in. CCNP, CCNP Security, CCDP, CWSP.

Sebastian Pasternacki

Sebastian Pasternacki - inżynier systemowy

Z firmą Cisco związany od 2006 roku. Konsultant techniczny zajmujący się technologiami i produktami z architektury Enterprise Networks ze szczególnym uwzględnieniem sieci bezprzewodowych oraz systemów zarządzania. W 2008/2009 roku odbył roczne szkolenie Cisco Sales Associates Program (CSAP) w Amsterdamie. Następnie pracował w Customer Proof of Concept w San Jose, Kalifornia, USA, gdzie zajmował się testowaniem systemów i sieci opartych o technologie Cisco, przede wszystkim z sektora SP oraz Enterprise. Od 2010 roku pracuje w Cisco Polska. Posiada różne certyfikaty branżowe, m.in.: CCIE R&S oraz liczne CWNP®.

Łukasz Ciukaj

Łukasz Ciukaj - Inżynier i konsultant sieciowy w Cisco Systems Polska

Absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od początku swojej kariery związany z Cisco, gdzie przez trzy lata pracował na stanowisku Inżyniera Wsparcia Klienta w zespole TAC LAN Switching, a niedawno dołączył do zespołu Cloud and Network Services (CNS) w Cisco Advanced Services. Specializuje się w tematyce LAN / Data Center ze szczególnym naciskiem na przełączniki Catalyst oraz Nexus. W ostatnim czasie mocno zainteresowany rozwijającą sie technologia Software Defined Access (SDA). Posiadacz certyfikatu CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert) z zakresu R&S. Prelegent konferencji Cisco Forum 2016.

▲ Back to Top

Regulamin Cisco Digital Forum

 • Definicje:
  • Cisco Digital Forum – platforma łącząca spotkania na żywo i platformę wiedzy online, dostępna pod adresem:
   http://www.cisco.com/c/m/pl_pl/training-events/cisco-digital-forum/index.html
  • Cisco Digital Forum MeetUp (CDF MeetUp) – cykl spotkań na żywo, organizowanych w ramach Cisco Digital Forum.
  • Uczestnik – osoba zarejestrowana poprzez platformę Cisco Digital Forum, na któreś ze spotkań Cisco Digital Forum MeetUp.
  • Organizator – Cisco Systems Poland Sp. z o.o. (Cisco).
 • Rejestracja na Cisco Digital Forum MeetUp składa się z dwóch kroków:
  • rejestracji on-line z podaniem następujących danych:
   • Nazwa firmy
   • Imię i nazwisko
   • Stanowisko
   • Adres e-mail*
   • Numer telefonu*
   * Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Jest to niezbędne do prawidłowego zakończenia procesu rejestracji. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo.
  • akceptacja warunków udziału w Cisco Digital Forum MeetUp oraz zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, a także na otrzymywanie informacji organizacyjnych związanych z wydarzeniami z cyklu Cisco Digital Forum oraz dotyczących działalności i oferty jej organizatora i Partnerów, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2015 r. poz. 2135, 2281.).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator CDF MeetUp zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń oraz odmowy akceptacji uczestnictwa. Każde zgłoszenie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie wydarzenia zostanie zaakceptowane bądź odrzucone w terminie 5 dni roboczych o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową.

 • Warunki rezygnacji z udziału w wydarzeniu CDF MeetUp:
  • każda zarejestrowana osoba może zrezygnować z udziału w CDF MeetUp po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
  • w przypadku nieprzesłania rezygnacji uczestnik w przyszłości może nie być dopuszczony do kolejnych wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum,
  • zmiana osoby delegowanej na CDF MeetUp jest możliwa, po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
 • Zasady ogólne:
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum.
  • Pełnoprawnym uczestnikiem CDF MeetUp staje się osoba, która:
   • prawidłowo dokona procesu rejestracji – w procesie rejestracji podane zostaną wszystkie wymagane dane będące autentycznymi danymi uczestnika,
   • otrzyma wiadomość mailową z informacją o pozytywnej weryfikacji,
   • dokona rejestracji na miejscu wydarzenia odbierając imienny identyfikator.
  • Każdy uczestnik wydarzenia ma obowiązek posiadania imiennego identyfikatora w trakcie trwania wydarzenia. Uczestnik nie ma prawa przekazania własnego identyfikatora osobom postronnym.
  • Zarejestrowanie się w charakterze uczestnika konferencji jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
  • Organizator Cisco Digital Forum zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z CDF MeetUp w przypadku naruszenia któregokolwiek z zapisów niniejszego regulaminu.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Cisco Systems Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39B informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204).

Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez firmę Cisco, podmiotu działającego z polecenia Cisco bądź partnerów konferencji, mojego wizerunku do celów marketingowych, we wszystkich materiałach informacyjno-promocyjnych dotyczących Cisco Digital Forum bez ograniczeń w czasie.

Cisco Digital Forum - kontakt:

e-mail: cdf-rejestracja@cisco.com

Oświadczenie Cisco o ochronie danych osobowych online można znaleźć tutaj.

 

▲ Back to Top

Miejsce

Miejsce

13 wrzesnia – Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Domaniewska 39B, Warszawa
Topaz Building

▲ Back to Top

Rejestracja

Rejestracja

UWAGA: Rejestracja na spotkanie dla Partnerów Cisco (12 września) dostępna jest tutaj.

Podziel się