Praca w dowolnym miejscu i chwili

Wykorzystaj zalety mobilności, aby umożliwić pracownikom dostęp do potrzebnych aplikacji, a zespołom — współpracę. Pracownicy mogą korzystać z dowolnych urządzeń, niezależnie od miejsca.

Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi przez nas materiałami. Przedstawiają one możliwości związane z przekształceniem obszaru roboczego oraz płynące z tego korzyści dla organizacji.

ZK Research: Najlepsze praktyki w zakresie opracowywania strategii mobilnej

Poznaj najnowsze opinie na temat sposobów rozwoju firmy. Wykorzystaj maksymalnie nowe możliwości, jakie stwarza mobilność. Dowiedz się, dlaczego organizacje, które dostosują się do tej zmiany, mogą uzyskać znaczną przewagę nad konkurencją.

Pobierz teraz

Omówienie Cisco Mobile Workspace

Dowiedz się, jak najnowsze rozwiązania Cisco szybko i łatwo zwiększają zadowolenie oraz efektywność pracowników. Pomóż pracownikom uzyskiwać bezpieczny dostęp do wszystkich aplikacji służbowych oraz używać ich w podobny sposób na wszystkich urządzeniach, niezależnie od miejsca. Użytkownicy będą zadowoleni, a dział IT będzie mógł egzekwować wewnętrzne zasady oraz wymagania branżowych organów regulacyjnych.

Pobierz teraz

Chcesz wiedzieć więcej?
Jeśli tak, podaj nam swoje dane.