Przygotowanie sieci do wyższej prędkości

Poniższe bezpłatne materiały zawierają informacje o tym, w jaki sposób wielogigabitowa technologia łączy sieci bezprzewodowe z przewodowymi. Bez konieczności wydawania na to fortuny.

Planowanie drogi do sieci 802.11ac Wi-Fi

Przygotuj się na prędkość bezprzewodowego przesyłu danych na poziomie nawet 6,8 Gb/s. Dokument ZK Research opisuje, jakie korzyści przynosi ta nowa technologia i jak wpływa na pracę sieci przewodowej. Zapraszamy do zapoznania się z zaleceniami dotyczącymi wdrożenia wielogigabitowej technologii, która pozwoli zaspokoić nowe potrzeby bez kosztownej wymiany okablowania.

Podgląd

Mobilna przyszłość

Prędkość przesyłu w sieci Wi-Fi oraz przestrzeń robocza kolejnej generacji nie muszą kłócić się z obecnie posiadaną siecią. W tym oficjalnym raporcie opisano, jak nasza wielogigabitowa technologia sprawi, że obecnie posiadana sieć może stać się elastyczna, skalowalna i szybka bez konieczności ponoszenia infrastrukturalnych inwestycji.

Podgląd

Integracja sieci przewodowych i bezprzewodowych

A gdyby tak mieć jeden zestaw zasad, jeden system zarządzania i jedną sieć na potrzeby zarówno systemów przewodowych, jak i bezprzewodowych? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo o tym, jak zintegrować systemy, aby zapewnić prędkość, prostotę i niezawodność mobilności oraz zarządzania w sieci.

Zarejestruj się

Zamów bezpłatne materiały