Centrum danych Cisco: Optymalizacja centrum danych

Optymalizacja centrum danych

Skrócenie czasu konserwacji systemów odciąża personel IT, dzięki czemu można bardziej skoncentrować się na innowacyjności. Działalność zasadniczą można usprawnić niezależnie od dostawców oprogramowania i pamięci masowej, z jakimi współpracuje firma. W tym przewodniku wyjaśniono, jak to osiągnąć. Na początek zobacz fragment. Aby uzyskać pełny e-book, podaj nam trochę informacji w poniższym formularzu.


Zobacz fragment

Pobierz e-book

Centrum danych Cisco: Wykorzystaj potencjał Fast IT

Wykorzystaj potencjał Fast IT

Wykorzystaj zalety nowych technologii, takich jak chmura i Big Data, do szybszego wdrażania i skalowania aplikacji przy niższych poziomach ryzyka oraz całkowitych kosztów posiadania. W tym przewodniku omówiono pięć sposobów budowy Fast IT oraz zintegrowaną infrastrukturę, która to umożliwia.


Przeczytaj więcej
Centrum danych Cisco: Łatwe zarządzanie IT w każdej skali

Łatwe zarządzanie IT w każdej skali

Jeżeli zarządzasz małym personelem IT w firmie średniej wielkości lub potrzebujesz wdrożyć centrum danych na brzegu sieci, ułatwi Ci to proste, efektywne i ekonomiczne rozwiązanie: Cisco UCS Mini. To kompleksowe rozwiązanie IT jest łatwe w zarządzaniu, skalowalne i współdziała z urządzeniami głównych producentów pamięci masowej. Więcej informacji zawiera nasz krótki przewodnik.

Zobacz już teraz

Przeobrażanie centrum danych

Efektywność operacyjna oraz wdrożenia nowych aplikacji w dowolnej skali wymagają uproszczenia i automatyzacji zarządzania infrastrukturą IT.

Zobacz, jak możemy w tym pomóc dzięki Cisco UCS® z procesorami Intel® Xeon®.

Intel, logo Intel Inside, Xeon i Xeon Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation w USA i innych krajach.