Rejestracja


Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Do konferencji pozostało

 • Daty:20 - 21 lutego 2018
 • Miejsca: Warszawa
 • Czas trwania: 2 dni
 • Koszt: Darmowe
▲ Back to Top

Cisco Digital Forum DevNet

Oprogramowanie nieuchronnie wkracza w różne dziedziny życia. Coraz głośniej i w szerszym zakresie pojawiają się rozwiązania Software Defined. Ten trend nie ominął też infrastruktury sieciowej.

Wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani zagadnieniami programowalnych sieci, serdecznie zapraszamy na dwudniowe warsztaty, które odbędą się w warszawskiej siedzibie Cisco w dniach 20 - 21 lutego.

W ramach warsztatów omówimy materiał przygotowujący do programowania rozwiązań sieciowych na platformach Cisco. Przewidzieliśmy także kompleksowe wprowadzenie do zdobywającego coraz większą popularność języka Python.

Drugiego dnia warsztatów będziecie Państwo mieli okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w sposób praktyczny mierząc się z wybranymi interfejsami programistycznymi.

W celu uczestnictwa w sesjach wymagane jest posiadanie własnego komputera z interfejsem WiFi oraz aktywnego konta na www.cisco.com. Wskazana jest również preinstalacja interpreterów Python 2.7.x/3.6.x (https://www.python.org) oraz oprogramowania Postman (www. https://www.getpostman.com/)

Zapraszamy do rejestracji! Ilość miejsc ograniczona.

Wszystkie pytania odnośnie spotkania Cisco Digital Forum DevNet oraz rejestracji prosimy kierować na adres: cdf-rejestracja@cisco.com

▲ Back to Top

Agenda

Stopień zaawansowania sesji:

 • łatwy
 • średni
 • trudny

20 lutego

Godzina

Nazwa sesji

9:00 - 11 :00

Wprowadzenie do API na platformach Cisco
(Adam Śniegórski)

11:00 - 12:00

Wprowadzenie do narzędzia Postman
(Adam Śniegórski)

12:00 - 13:00

Przerwa na lunch

13:00 - 16:00

Wprowadzenie do programowania w języku Python
(Andrzej Szulc)

16:00 - 17:00

Przygotowanie do warsztatów programistycznych
(Andrzej Szulc)

21 lutego

Godzina

Nazwa sesji

 

Ścieżka 1

Ścieżka 2

09:00 - 12:00

Cisco Spark API
(Michał Sierpiński)

APIC-EM API
(Adam Śniegórski)

12:00 - 13:00

Przerwa na lunch

13:00 - 16:00

[NET|REST]CONF / Yang
(Piotr Chomczyk)

APIC (ACI) API
(Andrzej Szulc)


▲ Back to Top

Prelegenci

Andrzej Szulc

Doświadczenie w branży sieciowej od roku 1996, przez większość zawodowego życia w Sektorze Publicznym. Od roku 2001 "nosiciel" certyfikatu Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE). Zatrudniony w Cisco od marca 2007r. Od początku pracy w Cisco do dnia dzisiejszego odpowiedzialny za instytucje sektora publicznego z największym skupieniem na Ministerstwie Obrony Narodowej. W nielicznych przerwach w promowaniu rozwiązań i architektur Cisco rozbija wielowirnikowce i drukuje do nich części zamienne.

Adam Śniegórski

Adam Śniegórski

Absolwent wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Jego zainteresowanie sieciami komputerowymi pojawiło się ponad 10 lat temu wraz z rozpoczęciem nauki w Akademii Cisco (ITU-ITC) na Politechnice Warszawskiej. Dwa lata później został instruktorem tej akademii, by na wiosnę 2007 trafić w szeregi Cisco Systems i rozpocząć pracę na stanowisku Intern Channel SE. Po zakończeniu stażu, latem 2008, rozpoczął roczne szkolenie Cisco Sales Associates Program (CSAP) w Amsterdamie, po którym przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Po rocznym pobycie w Research Triangle Park, w Północnej Karolinie, gdzie pracował w dziale Cisco o nazwie Customer Proof of Concept Lab (CPOC), przeniósł się do Polski, gdzie do dziś pracuje na pozycji Systems Engineer. Nieliczne chwile wolne poświęca swoim pasjom - żeglarstwu, narciarstwu i muzyce. Jest posiadaczem certyfikatu CCIE R&S.

Michał Sierpiński

Michał Sierpiński

Obecnie odpowiedzialny za sektor energetyczny. Dawniej Network Consulting Engineer dla regionu EMEAR. Zajmował się m.in. budowaniem rozwiązań chmurowych opartych o OpenStack'a. Od 2015 roku posiadacz certyfikatu Red Hat Certified System Administrator in Red Hat OpenStack.

Piotr Chomczyk

Piotr Chomczyk

Konsultant techniczny w Cisco. Od kilkunastu lat zajmuje się projektowaniem, budową i utrzymaniem systemów teleinformatycznych, początkowo jako inżynier wsparcia, potem projektant i konsultant. Zaangażowany głównie w pracę z sektorem administracji publicznej, ale także przedsiębiorstwami i operatorami telekomunikacyjnymi. Od pewnego czasu z zainteresowaniem przygląda się wszystkiemu, co dzieje się wokół idei inteligentnych miast i Internet of Things. Absolwent Politechniki Białostockiej, posiada też liczne certyfikaty branżowe, m.in. CCIE.

▲ Back to Top

Regulamin Cisco Digital Forum

 • Definicje:
  • Cisco Digital Forum – platforma łącząca spotkania na żywo i platformę wiedzy online, dostępna pod adresem:
   http://www.cisco.com/c/m/pl_pl/training-events/cisco-digital-forum/index.html
  • Cisco Digital Forum DevNet (CDF DevNet) – cykl spotkań na żywo, organizowanych w ramach Cisco Digital Forum.
  • Uczestnik – osoba zarejestrowana poprzez platformę Cisco Digital Forum, na któreś ze spotkań Cisco Digital Forum DevNet.
  • Organizator – Cisco Systems Poland Sp. z o.o. (Cisco).
 • Rejestracja na Cisco Digital Forum DevNet składa się z dwóch kroków:
  • rejestracji on-line z podaniem następujących danych:
   • Nazwa firmy
   • Imię i nazwisko
   • Stanowisko
   • Adres e-mail*
   • Numer telefonu*
   * Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Jest to niezbędne do prawidłowego zakończenia procesu rejestracji. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo.
  • akceptacja warunków udziału w Cisco Digital Forum DevNet oraz zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, a także na otrzymywanie informacji organizacyjnych związanych z wydarzeniami z cyklu Cisco Digital Forum oraz dotyczących działalności i oferty jej organizatora i Partnerów, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2015 r. poz. 2135, 2281.).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator CDF DevNet zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń oraz odmowy akceptacji uczestnictwa. Każde zgłoszenie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie wydarzenia zostanie zaakceptowane bądź odrzucone w terminie 5 dni roboczych o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową.

 • Warunki rezygnacji z udziału w wydarzeniu CDF DevNet:
  • każda zarejestrowana osoba może zrezygnować z udziału w CDF DevNet po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
  • w przypadku nieprzesłania rezygnacji uczestnik w przyszłości może nie być dopuszczony do kolejnych wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum,
  • zmiana osoby delegowanej na CDF DevNet jest możliwa, po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
 • Zasady ogólne:
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum.
  • Pełnoprawnym uczestnikiem CDF DevNet staje się osoba, która:
   • prawidłowo dokona procesu rejestracji – w procesie rejestracji podane zostaną wszystkie wymagane dane będące autentycznymi danymi uczestnika,
   • otrzyma wiadomość mailową z informacją o pozytywnej weryfikacji,
   • dokona rejestracji na miejscu wydarzenia odbierając imienny identyfikator.
  • Każdy uczestnik wydarzenia ma obowiązek posiadania imiennego identyfikatora w trakcie trwania wydarzenia. Uczestnik nie ma prawa przekazania własnego identyfikatora osobom postronnym.
  • Zarejestrowanie się w charakterze uczestnika konferencji jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
  • Organizator Cisco Digital Forum zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z CDF DevNet w przypadku naruszenia któregokolwiek z zapisów niniejszego regulaminu.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Cisco Systems Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39B informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204).

Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez firmę Cisco, podmiotu działającego z polecenia Cisco bądź partnerów konferencji, mojego wizerunku do celów marketingowych, we wszystkich materiałach informacyjno-promocyjnych dotyczących Cisco Digital Forum bez ograniczeń w czasie.

Cisco Digital Forum - kontakt:

e-mail: cdf-rejestracja@cisco.com

Oświadczenie Cisco o ochronie danych osobowych online można znaleźć tutaj.

 

▲ Back to Top

Daty i Miejsca

Daty i Miejsca

20 - 21 lutego – Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Domaniewska 39B, Warszawa
Topaz Building

▲ Back to Top

Rejestracja

Rejestracja

Podziel się