Rejestracja


Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Do konferencji pozostało

 • Daty:23 paździenika 2017
 • Miejsca: Warszawa
 • Czas trwania: 1 dzień
 • Koszt: Darmowe
▲ Back to Top

Cisco Digital Forum MeetUp

Już 23 października widzimy się w ramach Cisco Digital Forum MeetUp po raz kolejny. Nasi najlepsi eksperci opowiedzą Państwu o tym jak integrować usługi - chmurowe, IP storage czy Collaboration - z Cisco SDA.

Na zakończenie, nasi specjaliści z Cisco Security Operations Center opowiedzą o wykrytych ostatnio ciekawostkach.

Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego po sesjach technicznych zapraszamy na poczęstunek i miłe spotkanie w inżynierskim gronie w naszym biurze. Zapraszamy na spotkanie z Technologią!

Wszystkie pytania odnośnie spotkania Cisco Digital Forum MeetUp oraz rejestracji prosimy kierować na adres: cdf-rejestracja@cisco.com

▲ Back to Top

Agenda

Stopień zaawansowania sesji:

 • podstawowy
 • średnio-zaawansowany
 • zaawansowany

Godzina

Nazwa sesji

10:30 - 11:00

Rejestracja, kawa, networking

11:00 - 11:45

Cisco Cloud Security
(Michał Ceklarz)
Sala: Rysy/Tarnica

12:00 - 12:45

Bezpieczeństwo w rozwiązaniach współpracy Cisco Collaboration
(Piotr Głosek)
Sala: Rysy/Tarnica

13:00 - 13:45

Rozwiązania IP Storage
(Tomasz Kułakowski)
Sala: Rysy/Tarnica

14:00 - 14:45

Bezpieczne Data Center w praktyce
(Krzysztof Banel)

15:00 - 15:45

Licencjonowanie rozwiązań Cisco SDA
(Maciej Flak)
Sala: Rysy/Tarnica

16:00 - 16:45

Metody detekcji w ATA SOC Kraków
(Paweł Tybinka)
Sala: Rysy/Tarnica

17:00

Cisco Digital Forum MeetUp po godzinach. Zapraszamy na poczęstunek i networking.


▲ Back to Top

Prelegenci

Michał Ceklarz

Michał Ceklarz

Odpowiedzialny za rozwój firmy na rynkach Europy Wschodniej w SourceFire, a obecnie największych Klientów w Polsce. Od kilkunastu lat w branży IT zajmuje się rozwiązaniami bezpieczeństwa. Przez ponad 4 lata prowadził szkolenia m. in. z zakresu zabezpieczania przedsiębiorstw, tworzenia polityki i procedur bezpieczeństwa.

Piotr Głosek

Piotr Głosek

Inżynier systemowy związany z firmą Cisco od 2007 roku, specjalizujący się w technologiach współpracy, zunifikowanej komunikacji (UC), wideo oraz Contact Center. Odpowiedzialny za konsultowanie rozwiązań oraz projektowanie systemów dla Klientów sektora publicznego oraz dużych przedsiębiortstw (Enterprise). Z branżą integratorską związany od roku 1996, posiada bogate doświadczenie w obszarach związanych z zarządzaniem projektami.

Tomasz Kułakowski

Tomasz Kułakowski

Inżynier systemowy, w polskim biurze Cisco Systems od 2005 roku. Od kilku lat w zespole Data Center. Ukończył Politechnikę Gdańską. Zawodowo od początku (1995) związany z technologiami sieciowymi w takich firmach jak Crosscom, Crocom, grupa Solidex. Obecnie zajmuje się rozwiązaniami Data Center ze szczególnym uwzględnieniem wirtualizacji, zarządzania i automatyzacji. Odpowiedzialny technicznie w zakresie DC za rynek publiczny (centralny), operatorski oraz sektor bankowy.

Krzysztof Banel

Krzysztof Banel

Jest konsultantem technicznym dla rozwiązań Data Center w Cisco Systems Polska, gdzie pracuje od 2001 roku. Zajmuje się m.in. wirtualizacją, serwerami, storage, przełączaniem LAN i SAN oraz zarządzaniem i automatyzacją w środowiskach IT. Od 2002 roku posiada certyfikat Cisco CCIE. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu, budowie i zarządzaniu infrastrukturą informatyczną. Absolwent Politechniki Wrocławskiej (1993). Przed podjęciem pracy w Cisco rozwijał swoje kwalifikacje m.in. w Intel Corp. oraz Citigroup.

Maciej Flak

Maciej Flak – Inżynier systemowy

Maciej (maflak@cisco.com) pracuje w polskim biurze Cisco Systems od 2006 roku. Od samego początku związany jest z organizacją techniczną Cisco Polska – pełnił funkcje inżyniera systemowego, managera zespołu technicznego a obecnie specjalisty ds. sprzedaży odpowiedzialnego za rozwój rynku produktów Wireless oraz Cisco Cloud Networking. W 1997 ukończył Politechnikę Wrocławską i od tego czasu nierozerwalnie związany jest z technologiami sieciowymi pracując w firmach integratorskich oraz telekomunikacyjnych (Computerland S.A., Formus Polska, Telefonia Dialog S.A.), Posiadacz certyfikatu CISSP (Certified Information Systems Security Professional) oraz CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert) z zakresu R&S oraz SP. Prelegent konferencji Cisco Forum oraz Cisco Expo.

Paweł Tybinka

Paweł Tybinka

INFO Security Investigator w Cisco ATA SOC Krakow. Specjalizuje się w analizie zagrożeń dotyczących bezpieczeństwa IT dla przedsiębiorstw z Europy , USA i Japonii. Pracuje w Security Operations Center w Krakowie, który jest częścią globalnego SOC w skład którego wchodzą centra operacyjne w Tokio i RTP w Karolinie Północnej w USA.

▲ Back to Top

Regulamin Cisco Digital Forum

 • Definicje:
  • Cisco Digital Forum – platforma łącząca spotkania na żywo i platformę wiedzy online, dostępna pod adresem:
   http://www.cisco.com/c/m/pl_pl/training-events/cisco-digital-forum/index.html
  • Cisco Digital Forum MeetUp (CDF MeetUp) – cykl spotkań na żywo, organizowanych w ramach Cisco Digital Forum.
  • Uczestnik – osoba zarejestrowana poprzez platformę Cisco Digital Forum, na któreś ze spotkań Cisco Digital Forum MeetUp.
  • Organizator – Cisco Systems Poland Sp. z o.o. (Cisco).
 • Rejestracja na Cisco Digital Forum MeetUp składa się z dwóch kroków:
  • rejestracji on-line z podaniem następujących danych:
   • Nazwa firmy
   • Imię i nazwisko
   • Stanowisko
   • Adres e-mail*
   • Numer telefonu*
   * Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Jest to niezbędne do prawidłowego zakończenia procesu rejestracji. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo.
  • akceptacja warunków udziału w Cisco Digital Forum MeetUp oraz zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, a także na otrzymywanie informacji organizacyjnych związanych z wydarzeniami z cyklu Cisco Digital Forum oraz dotyczących działalności i oferty jej organizatora i Partnerów, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2015 r. poz. 2135, 2281.).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator CDF MeetUp zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń oraz odmowy akceptacji uczestnictwa. Każde zgłoszenie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie wydarzenia zostanie zaakceptowane bądź odrzucone w terminie 5 dni roboczych o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową.

 • Warunki rezygnacji z udziału w wydarzeniu CDF MeetUp:
  • każda zarejestrowana osoba może zrezygnować z udziału w CDF MeetUp po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
  • w przypadku nieprzesłania rezygnacji uczestnik w przyszłości może nie być dopuszczony do kolejnych wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum,
  • zmiana osoby delegowanej na CDF MeetUp jest możliwa, po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
 • Zasady ogólne:
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum.
  • Pełnoprawnym uczestnikiem CDF MeetUp staje się osoba, która:
   • prawidłowo dokona procesu rejestracji – w procesie rejestracji podane zostaną wszystkie wymagane dane będące autentycznymi danymi uczestnika,
   • otrzyma wiadomość mailową z informacją o pozytywnej weryfikacji,
   • dokona rejestracji na miejscu wydarzenia odbierając imienny identyfikator.
  • Każdy uczestnik wydarzenia ma obowiązek posiadania imiennego identyfikatora w trakcie trwania wydarzenia. Uczestnik nie ma prawa przekazania własnego identyfikatora osobom postronnym.
  • Zarejestrowanie się w charakterze uczestnika konferencji jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
  • Organizator Cisco Digital Forum zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z CDF MeetUp w przypadku naruszenia któregokolwiek z zapisów niniejszego regulaminu.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Cisco Systems Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39B informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204).

Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez firmę Cisco, podmiotu działającego z polecenia Cisco bądź partnerów konferencji, mojego wizerunku do celów marketingowych, we wszystkich materiałach informacyjno-promocyjnych dotyczących Cisco Digital Forum bez ograniczeń w czasie.

Cisco Digital Forum - kontakt:

e-mail: cdf-rejestracja@cisco.com

Oświadczenie Cisco o ochronie danych osobowych online można znaleźć tutaj.

 

▲ Back to Top

Daty i Miejsca

Daty i Miejsca

23 października – Warszawa

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Domaniewska 39B, Warszawa
Topaz Building

▲ Back to Top

Rejestracja

Rejestracja

UWAGA:Rejestracja na spotkanie dla Partnerów Cisco (16 października) dostępna jest tutaj.

Podziel się