Rejestracja zamknięta

O kolejnych spotkaniach z cyklu Cisco Digital Forum dowiesz się tutaj.

Do konferencji pozostało

 • Daty:27, 28 i 29 czerwca 2017
 • Miejsca: Warszawa, Kraków,
  Wrocław, Poznań
 • Czas trwania: 1 dzień
 • Koszt:Darmowe
▲ Back to Top

Cisco Digital Forum MeetUp – Software Defined Access (SDA)

Świat zmienia się bardzo szybko, a z nim potrzeby naszych firm, klientów oraz partnerów, a co za tym idzie sposób w jaki my, nasze firmy musimy operować na rynku.

Sieci przedsiębiorstw muszą dziś umożliwiać komunikację ludzi, aplikacji, urządzeń zapewniając przepływ danych w sposób bezpieczny, kontrolowany oraz przewidywalny.

„Jeżeli dziś, zastanawiam się nad problemem, który już wcześniej rozwiązałem, poprzednim razem zrobiłem to źle” - Ile prawdy w tym stwierdzeniu?

Czy zdarza Ci się wykonywać wciąż te same czynności, walcząc z czasem, pod presją oczekiwań klientów, przełożonych w rygorze budżetu jaki masz do wykorzystania?

Czy gdybyś mógł usprawnić swoje działania…zrobiłbyś to?

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie rozwiązanie sieci, które zapewni łatwość zarządzania, obniżenie kosztów, stabilność działania? Czy analityka i bezpieczeństwo mogą być częścią DNA sieci?

Już nie musisz sobie tego wyobrażać… przyjdź na Cisco Digital Forum i posłuchaj o największej innowacji w budowie i zarządzaniu siecią Kampus od jej zarania:

CISCO SOFTWARE DEFINED ACCESS (SDA) - praktycznej implementacji idei sieci definiowanej programowo w Kampusie i oddziałach przedsiębiorstwa.

 • Opowiemy o architekturze nowego rozwiązania Cisco SDA oraz o jego komponentach składowych.
 • Zobaczysz czym jest platforma zarządzania Cisco DNA Center oraz moduł analityki Cisco Network Data Platform (NDP)
 • Opowiemy Ci o nowej serii urządzeń Cisco Catalyst 9K, jak też
 • Dowiesz się jakie inne istniejące platformy są częścią rozwiązania Cisco SDA.

Dlaczego powinieneś posłuchać o Cisco SDA?

 • jest praktyczną, gotową do użycia, realizacją idei Sieci Definiowanej Programowo (ang. SDN - Software Defined Network).
 • znacząco uprości codzienne zarządzanie siecią – skupi uwagę na usługach i użytkownikach, a nie urządzeniach.
 • podnosi diametralnie bezpieczeństwo firmy, poprzez wbudowaną, dynamiczną, zależną od kontekstu separację użytkowników oraz usług.
 • usprawni zbieranie informacji o usługach, ruchu oraz sieci, jak też dostarczy narzędzia analityczne.
 • ułatwi wyszukiwanie potencjalnych problemów oraz usuwanie awarii sieci.
 • obniży koszty budowy oraz utrzymania sieci LAN/WLAN w firmie.

Tym razem widzimy się aż w 4 miastach:

 • 27 czerwca (wtorek) – Warszawa* (brak wolnych miejsc)
 • 28 czerwca (środa) – Kraków* (brak wolnych miejsc)
 • 29 czerwca (czwartek) – Wrocław*
 • 29 czerwca (czwartek) – Poznań*

*Szczegółowe lokalizacje dostępne w zakładce Daty i miejsca

Wszystkie pytania odnośnie spotkania Cisco Digital Forum MeetUp oraz rejestracji prosimy kierować na adres: cdf-rejestracja@cisco.com

Nagrody podczas spotkania sponsoruje Plantronics:
Plantronics od ponad 50 lat jest pionierem innowacyjnej komunikacji głosowej dedykowanej klientom biznesowym. Wyznacza nowe trendy w dziedzinie technologii audio, tworząc innowacyjne produkty, które ułatwiają komunikację międzyludzką. Od komunikacji zunifikowanej, przez zestawy Bluetooth, aż po słuchawki do call center, Plantronics zapewnia bezkompromisową jakość, znakomite doświadczenia i wysokiej jakości usługi.

▲ Back to Top

Agenda

Stopień zaawansowania sesji:

 • podstawowy
 • średnio-zaawansowany
 • zaawansowany

Godzina

Nazwa sesji

9:00 - 9:30

Rejestracja, kawa, networking

9:30 - 10:00

Łatwiej, Bezpieczniej, Taniej, Szybciej – czyli jak sieci nowej generacji, definiowane przez oprogramowanie (SDN) zmieniają świat IT w przedsiębiorstwach
(Grzegorz Dobrowolski – Dyrektor ds. rozwiązań Data Center i Enterprise Networking)

10:00 - 10:45

Cisco ACI - Application Centric Infrastructure – gotowe rozwiązanie sieci programowanej (SDN) dla Data Center
(Przemysław Pisarek)

10:45 - 11:00

Przerwa na kawę

11:00 - 11:45

Cisco SDA – Software Defined Access (NOWOŚĆ) – gotowe rozwiązanie do budowy sieci programowanej (SDN) w Kampusie
(Maciej Flak)

11:45 - 12:15

Demonstracja rozwiązania Cisco SDA – Software Defined Access
(Maciej Flak)

12:15 - 13:15

Lunch

 

ŚCIEŻKA: Architektura oraz komponenty Cisco SDA – gotowego rozwiązania Cisco dla sieci definiowanej programowo w Kampusie i oddziałach

13:15 - 14:00

Cisco SDA – Architektura oraz elementy gotowego rozwiązania
(Paweł Latała)

14:00 - 14:30

Cisco SDA – wsparcie rozwiązania na obecnych platformach oraz nowej platformie Catalyst serii 9000
(Paweł Latała)

14:30 - 14:45

Przerwa na kawę

14:45 - 15:30

Cisco DNA Center oraz Network Data Platform – Platforma automatyzacji, analityki oraz zarządzania urządzeniami i usługami
(Maciej Flak)

15:30 - 16:00

Cisco SDA – realizacja usług bezpieczeństwa oraz segmentacja sieci
(Maciej Flak)

16:00 - 16:15

Podsumowanie oraz zakończenie spotkania


Agenda taka sama dla wszystkich spotkań – prelegenci podani są dla spotkania w Warszawie i mogą się różnić w przypadku innych lokalizacji

▲ Back to Top

Prelegenci

Grzegorz Dobrowolski

Grzegorz Dobrowolski – Dyrektor ds. rozwiązań Data Center i Enterprise Networking

Odpowiedzialny za rozwój oraz sprzedaż rozwiązań Data Center oraz Wirtualizacja w Polskim biurze firmy Cisco Systems. Wcześniej pracownik firmy Ericsson Polska, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz Centrum Informatycznego SGGW.

Ponad 20 lat doświadczenia w obszarze IT, specjalista z zakresu rozwiązań infrastruktury komunikacyjnej, korporacyjnych rozwiązań komunikacji głosowej oraz wideo, budowy infrastruktury Data Center oraz rozwiązań dla wirtualizacji. Specjalizuje się w systemach automatyzacji infrastruktury Data Center oraz budowie rozwiązań chmurowych, IaaS i PaaS. Posiada duży zakres wiedzy oraz doświadczeń w prowadzeniu i zarządzaniu projektami metodyką Prince II oraz PMBOK. Rozwija wiedzę i doświadczenie z zakresu metodyk zwinnych nakierowanych na CD/CI (ciągłe wytwarzanie oraz ciągłe dostarczanie).

Ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych, Program Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz University of Illinois, kurs zarządzania projektami ESI & The George Washington University Project Management.

Maciej Flak

Maciej Flak – Inżynier systemowy

Maciej (maflak@cisco.com) pracuje w polskim biurze Cisco Systems od 2006 roku. Od samego początku związany jest z organizacją techniczną Cisco Polska – pełnił funkcje inżyniera systemowego, managera zespołu technicznego a obecnie specjalisty ds. sprzedaży odpowiedzialnego za rozwój rynku produktów Wireless oraz Cisco Cloud Networking. W 1997 ukończył Politechnikę Wrocławską i od tego czasu nierozerwalnie związany jest z technologiami sieciowymi pracując w firmach integratorskich oraz telekomunikacyjnych (Computerland S.A., Formus Polska, Telefonia Dialog S.A.), Posiadacz certyfikatu CISSP (Certified Information Systems Security Professional) oraz CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert) z zakresu R&S oraz SP. Prelegent konferencji Cisco Forum oraz Cisco Expo.

Mateusz Grajewski

Mateusz Grajewski

Z firmą Cisco związany od 2006 roku. Konsultant techniczny zajmujący się technologiami i produktami z architektury Enterprise Networks ze szczególnym uwzględnieniem sieci bezprzewodowych oraz systemów zarządzania. W 2008/2009 roku odbył roczne szkolenie Cisco Sales Associates Program (CSAP) w Amsterdamie. Następnie pracował w Customer Proof of Concept w San Jose, Kalifornia, USA, gdzie zajmował się testowaniem systemów i sieci opartych o technologie Cisco, przede wszystkim z sektora SP oraz Enterprise. Od 2010 roku pracuje w Cisco Polska. Posiada różne certyfikaty branżowe, m.in.: CCIE R&S oraz liczne CWNP®.

Paweł Latała

Paweł Latała – Inżynier i konsultant sieciowy w Cisco Systems Polska

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Od początku swojej ponad 15-letniej kariery zawodowej związany z technologiami sieciowymi. W Cisco pracuje od 2008 roku, gdzie zajmował różne stanowiska - obecnie wspiera wybranych klientów z rynku Commercial. Specjalizuje się w tematyce sieci LAN/WAN/WLAN ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa i niezawodności. Posiada szereg certyfikatów branżowych m.in. CCNP, CCNP Security, CCDP, CWSP.

Przemysław Pisarek

Przemysław Pisarek – Specjalista rozwiązań Cisco dla Data Center

Propagator idei sieci programowalnych (SDN) oraz automatyzacji w IT. Na codzień współpracuje z klientami z sektora finansowego i samorządu centralnego.

W latach 2006-2013 pracował jako architekt rozwiązań sieciowych współpracujący z klientami z sektora publicznego i edukacji. Zaangażowany w rozwój projektów sieci miejskich i regionalnych, projekty na rzecz budowy społeczeństwa informacyjnego i walki z wykluczeniem cyfrowym oraz inteligentnych miast, architektury sieciowej EURO2012 oraz nowoczesnej komunikacji w Urzędach. Prelegent na konferencjach branżowych, współtwórca i menadżer programu Cisco Universe oraz konferencji CitiNet.

Absolwent wydziału EiTI Politechniki Warszawskiej, programu IMBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej a także Cisco Sales Associate Program w Amsterdamie.

Posiada certyfikaty CISSP, CCNP/CCIP/CCNP Security, CWNA, TOGAF, Menadżer BI ISO27K, Prince2/ITIL Foundations.

W wolnych chwilach prowadzi dyskusje z przyjaciółmi, podróżuje, żegluje, jeździ na nartach, pływa kajakiem oraz docenia interesującą literaturę, kino i dobrą kuchnię.

Adam Śniegórski

Adam Śniegórski

Absolwent wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Jego zainteresowanie sieciami komputerowymi pojawiło się ponad 10 lat temu wraz z rozpoczęciem nauki w Akademii Cisco (ITU-ITC) na Politechnice Warszawskiej. Dwa lata później został instruktorem tej akademii, by na wiosnę 2007 trafić w szeregi Cisco Systems i rozpocząć pracę na stanowisku Intern Channel SE. Po zakończeniu stażu, latem 2008, rozpoczął roczne szkolenie Cisco Sales Associates Program (CSAP) w Amsterdamie, po którym przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Po rocznym pobycie w Research Triangle Park, w Północnej Karolinie, gdzie pracował w dziale Cisco o nazwie Customer Proof of Concept Lab (CPOC), przeniósł się do Polski, gdzie do dziś pracuje na pozycji Systems Engineer. Nieliczne chwile wolne poświęca swoim pasjom - żeglarstwu, narciarstwu i muzyce. Jest posiadaczem certyfikatu CCIE R&S.

▲ Back to Top

Regulamin Cisco Digital Forum

 • Definicje:
  • Cisco Digital Forum – platforma łącząca spotkania na żywo i platformę wiedzy online, dostępna pod adresem:
   http://www.cisco.com/c/m/pl_pl/training-events/cisco-digital-forum/index.html
  • Cisco Digital Forum MeetUp (CDF MeetUp) – cykl spotkań na żywo, organizowanych w ramach Cisco Digital Forum.
  • Uczestnik – osoba zarejestrowana poprzez platformę Cisco Digital Forum, na któreś ze spotkań Cisco Digital Forum MeetUp.
  • Organizator – Cisco Systems Poland Sp. z o.o. (Cisco).
 • Rejestracja na Cisco Digital Forum MeetUp składa się z dwóch kroków:
  • rejestracji on-line z podaniem następujących danych:
   • Nazwa firmy
   • Imię i nazwisko
   • Stanowisko
   • Adres e-mail*
   • Numer telefonu*
   * Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Jest to niezbędne do prawidłowego zakończenia procesu rejestracji. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo.
  • akceptacja warunków udziału w Cisco Digital Forum MeetUp oraz zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, a także na otrzymywanie informacji organizacyjnych związanych z wydarzeniami z cyklu Cisco Digital Forum oraz dotyczących działalności i oferty jej organizatora i Partnerów, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2015 r. poz. 2135, 2281.).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator CDF MeetUp zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń oraz odmowy akceptacji uczestnictwa. Każde zgłoszenie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie wydarzenia zostanie zaakceptowane bądź odrzucone w terminie 5 dni roboczych o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową.

 • Warunki rezygnacji z udziału w wydarzeniu CDF MeetUp:
  • każda zarejestrowana osoba może zrezygnować z udziału w CDF MeetUp po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
  • w przypadku nieprzesłania rezygnacji uczestnik w przyszłości może nie być dopuszczony do kolejnych wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum,
  • zmiana osoby delegowanej na CDF MeetUp jest możliwa, po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
 • Zasady ogólne:
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum.
  • Pełnoprawnym uczestnikiem CDF MeetUp staje się osoba, która:
   • prawidłowo dokona procesu rejestracji – w procesie rejestracji podane zostaną wszystkie wymagane dane będące autentycznymi danymi uczestnika,
   • otrzyma wiadomość mailową z informacją o pozytywnej weryfikacji,
   • dokona rejestracji na miejscu wydarzenia odbierając imienny identyfikator.
  • Każdy uczestnik wydarzenia ma obowiązek posiadania imiennego identyfikatora w trakcie trwania wydarzenia. Uczestnik nie ma prawa przekazania własnego identyfikatora osobom postronnym.
  • Zarejestrowanie się w charakterze uczestnika konferencji jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
  • Organizator Cisco Digital Forum zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z CDF MeetUp w przypadku naruszenia któregokolwiek z zapisów niniejszego regulaminu.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Cisco Systems Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39B informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204).

Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez firmę Cisco, podmiotu działającego z polecenia Cisco bądź partnerów konferencji, mojego wizerunku do celów marketingowych, we wszystkich materiałach informacyjno-promocyjnych dotyczących Cisco Digital Forum bez ograniczeń w czasie.

Cisco Digital Forum - kontakt:

e-mail: cdf-rejestracja@cisco.com

Oświadczenie Cisco o ochronie danych osobowych online można znaleźć tutaj.

 

▲ Back to Top

Daty i Miejsca

Daty i Miejsca

27 czerwca – Warszawa

Hotel Radisson Blu

Ul. Grzybowska 24,
00-132 Warszawa

28 czerwca – Kraków

Enterprise Park, Budynek A, 2 piętro

Aleja Powstańcow Wielkopolskich 13E
30-707 Kraków, Polska

29 czerwca – Wrocław

Hotel Radisson Blu

Jana Ewangelisty Purkyniego 10,
50-156 Wrocław

29 czerwca – Poznań

Hotel Andersia

Plac Andersa 3,
61-894 Poznań

 

▲ Back to Top

Rejestracja

Rejestracja

Podziel się