Rejestracja zamknięta

O kolejnych spotkaniach z cyklu Cisco Digital Forum dowiesz się tutaj.

Do konferencji pozostało

 • Data:24 maja
 • Miejsce: Biuro Cisco, Warszawa
 • Czas trwania: 1 dzień
 • Koszt:Darmowe
▲ Back to Top

Cisco Digital Forum MeetUp – spotkaj się z Technologią

Jeśli chcecie być na bieżąco z aktualnymi trendami w świecie nowych technologii, zapraszamy na comiesięczne spotkania z cyklu Cisco Digital Forum MeetUp, podczas których możecie aktualizować swoją branżową wiedzę, podnieść kwalifikacje i znaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Na każdy MeetUp szykujemy dla Was solidną porcję teorii i praktyki z zakresu najnowszych trendów i rozwiązań w branży IT. Do Waszej dyspozycji oddajemy naszych najlepszych ekspertów, którzy nie boją się nawet najtrudniejszych pytań. CDF MeetUp to również okazja do spotkania i wymiany doświadczeń ze specjalistami IT z całego kraju.

Cisco Digital Forum MeetUp #2 odbędzie się już 24 maja w Warszawie a jego motywem przewodnim będzie bezpieczeństwo sieciowe. Podczas spotkania dowiecie się m.in:

 • Jak wygrać z ransomware;
 • co zrobić aby zabezpieczyć usługi chmurowe;
 • jak dokonać mikrosegmentacji sieci?

Zapraszamy na spotkanie z Technologią! Od inżynierów dla inżynierów.

Wszystkie pytania odnośnie spotkania Cisco Digital Forum MeetUp oraz rejestracji prosimy kierować na adres: cdf-rejestracja@cisco.com

▲ Back to Top

Agenda

Stopień zaawansowania sesji:

 • podstawowy
 • średnio-zaawansowany
 • zaawansowany

Godzina

Nazwa sesji

11:00 - 12:00

Rejestracja, kawa, networking

12:00 - 12:45

Architektura bezpieczeństwa Cisco
(Łukasz Bromirski)

  Ścieżka 1

Ścieżka 2

Ścieżka 3

13:00 - 13:45

Jak wykorzystać NetFlow? do poprawy bezpieczeństwa sieci?
(Michał Sierpiński)

Budowanie bezpiecznego styku z Internetem 1/4 - Architektura i komponenty
(Sebastian Pasternacki)

Cisco DNA – fundament sieci nowej generacji
(Grzegorz Dobrowolski)

14:00 - 14:45

Ransomware - wygraj z SAFE
(Sebastian Pasternacki)

Budowanie bezpiecznego styku z Internetem 2/4 - Klasyka gatunku NGFW/NGIPS
(Tomasz Jedynak)

Dlaczego warto wybrać przełączniki Cisco – wybrane innowacje Cisco w zakresie sieci LAN
(Maciej Flak)

15:00 - 15:45

ISE2.2 - oczami inżyniera TAC

Budowanie bezpiecznego styku z Internetem 3/4 - zabezpieczenie DNS (Umbrella) i usług chmurowych (Cloudlock)
(Longin Mikołajczyk)

802.11ac wave 2 to nie wszystko – dlaczego Cisco AP3800/2800 to najlepsze punkty dostępowe na rynku
(Mateusz Grajewski)

16:00 - 16:45

TrustSec - czyli mikrosegmentacja w sieci
(Maciej Flak)

Budowanie bezpiecznego styku z Internetem 4/4 - Walka z malware z ETTA/CTA
(Łukasz Bromirski / Sebastian Pasternacki)

Innowacje w sieciach WAN – router to tylko początek
(Krzysztof Konkowski)

Od 17:00

Cisco Digital Forum MeetUp po godzinach. Zapraszamy na poczęstunek i networking.

▲ Back to Top

Prelegenci

Łukasz Bromirski

Łukasz Bromirski – Dyrektor Techniczny

Łukasz Bromirski jest związany z Cisco od 2005 roku. Karierę w firmie rozpoczynał jako inżynier wspierający Partnerów Cisco (Channel System Engineer), następnie pełnił funkcję Dyrektora Technicznego Działu Wsparcia Partnerów oraz Operatorów Telekomunikacyjnych oraz Dyrektora Technicznego Cisco Systems Polska.

Łukasz Bromirski jest związany z branżą ICT od 1997 roku. Przed dołączeniem do Cisco Systems Poland przez trzy lata pracował w firmie Tech Data Polska jako konsultant wspierający projekty oparte o szerokie portfolio rozwiązań sieciowych, przez ponad dwa i pół roku w Dziale Telekomunikacji firmy Agora S.A., oraz przez dwa lata jako programista i administrator sieci w firmie PPW Protechnika Systemy S.A.

Prowadzi z ramienia Cisco współpracę z czołowymi uczelniami wyższymi w Polsce, pomagając promować edukację w obszarze nowych technologii w ramach Akademii Cisco. Kieruje klubem CCIE Polska - płaszczyzną wymiany poglądów na tematy technologiczne, dotyczące takich zagadnień jak np. rozwój sieci szerokopasmowej. Współtwórca konferencji PLNOG, zrzeszającej operatorów telekomunikacyjnych z Polski.

Maciej Flak

Maciej Flak – Inżynier systemowy

Maciej (maflak@cisco.com) pracuje w polskim biurze Cisco Systems od 2006 roku. Od samego początku związany jest z organizacją techniczną Cisco Polska – pełnił funkcje inżyniera systemowego, managera zespołu technicznego a obecnie specjalisty ds. sprzedaży odpowiedzialnego za rozwój rynku produktów Wireless oraz Cisco Cloud Networking. W 1997 ukończył Politechnikę Wrocławską i od tego czasu nierozerwalnie związany jest z technologiami sieciowymi pracując w firmach integratorskich oraz telekomunikacyjnych (Computerland S.A., Formus Polska, Telefonia Dialog S.A.), Posiadacz certyfikatu CISSP (Certified Information Systems Security Professional) oraz CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert) z zakresu R&S oraz SP. Prelegent konferencji Cisco Forum oraz Cisco Expo.

Mateusz Grajewski

Mateusz Grajewski

Z firmą Cisco związany od 2006 roku. Konsultant techniczny zajmujący się technologiami i produktami z architektury Enterprise Networks ze szczególnym uwzględnieniem sieci bezprzewodowych oraz systemów zarządzania. W 2008/2009 roku odbył roczne szkolenie Cisco Sales Associates Program (CSAP) w Amsterdamie. Następnie pracował w Customer Proof of Concept w San Jose, Kalifornia, USA, gdzie zajmował się testowaniem systemów i sieci opartych o technologie Cisco, przede wszystkim z sektora SP oraz Enterprise. Od 2010 roku pracuje w Cisco Polska. Posiada różne certyfikaty branżowe, m.in.: CCIE R&S oraz liczne CWNP®.

Tomasz Jedynak

Tomasz Jedynak - Inżynier systemowy

Inżynier systemowy w polskim biurze Cisco dedykowany do wsparcia Klientów z sektora publicznego. W swoim portfolio posiada certyfikaty m.in. CCNP R&S, CCNP DC oraz CCDP. Prywatnie miłośnik gry na gitarze, słuchania ciężkiej, ambitnej muzyki oraz spotkań z przyjaciółmi.

Krzysztof Konkowski

Krzysztof Konkowski

Inżynier Konsultant pracujący w zespole Cisco od 2006 roku. Obecnie wspiera sektor finansowy oraz projekty związane z technologiami routingu dla przesiębiorstw. Koncentruje się na planowaniu, opracowywaniu rozwiązań architektury Cisco DNA, ograniczającej koszty transmisji dancyh w przedsiębiorstwach - w tym prowadzenie programów edukcyjnych, takich, jak warsztaty IWAN (zapraszm!). Jego doświadczenie zawodowe obejmuje wieloletnią współpracę z największymi operatorami na rynku, oraz wsparcie organizacji Cisco Polska w projektach IP NGN. Utytułowany wieloma certyfikatami branżowymi - w tym eksperckimi: CCIE #20050: Routing & Switching, Service Provider; CCDE #2014::18. Do Cisco dostał się w ramach programu Cisco Sales Associate Program (CSAP) w Amsteradmie. Przed dołączeniem do Cisco pracował jako programista C++ i Java.

Longin Mikołajczyk

Longin Mikołajczyk - Inżynier systemowy

Inżynier systemowy w polskim biurze Cisco dedykowany do wsparcia Klientów z sektora publicznego jak również enterprise, historycznie odpowiedzialny za edukację i rozwój technologiczny Partnerów i Dystrybutorów Cisco. Jest autorem całościowego projektu modernizacji i rozbudowy warszawskiego laboratorium inżynierskiego (SE Lab), składającego się z dziesiątek urządzeń sieciowych i systemów, których głównym celem są testy wydajnościowe i funkcjonalne oraz demonstracje i szkolenia dla Klientów i Partnerów Cisco.

Sebastian Pasternacki

Sebastian Pasternacki - inżynier systemowy

Inżynier sieciowy i systemowy z 15 letnim doświadczeniem na rynku IT. Od połowy 2011 pracuje w Cisco Systems Polska, początkowo w Technicznej Organizacji Partnerskiej zajmując się wsparciem, rozwojem i edukacją techniczną partnerów Cisco Systems z całej Polski, od połowy 2013 roku jako konsultant systemowy w dziale Enterprise Networks skupiający się na rozwiązaniach i usługach oferowanych przez routery, a od maja 2014 jako Architekt Rozwiązań Sieciowych. Poprzednio zdobywał doświadczenie w Polsce i Irlandii pracując jako inżynier i konsultant sieciowy dla firm integracyjnych takich jak British Telecom, PlanNet21 i NextiraOne. Specjalizuje się w rozwiązaniach Enterprise z zakresu Routing & Switching, Security oraz Mobility. Posiadacz wielu certyfikatów branżowych, w tym poczwórny CCIE #17541 R&S/SEC/SP/Wireless oraz CCDE #2012::9. Prywatnie entuzjasta rocka i metalu oraz pikantnej orientalnej kuchni, fan przerzucania żelastwa na siłowni oraz ostatnio miłośnik sztuki przemawiania publicznego.

Michał Sierpiński

Michał Sierpiński - inżynier systemowy

Obecnie odpowiedzialny za sektor energetyczny. Dawniej Network Consulting Engineer dla regionu EMEAR. Zajmował się m.in. budowaniem rozwiązań chmurowych opartych o OpenStack'a. Od 2015 roku posiadacz certyfikatu Red Hat Certified System Administrator in Red Hat OpenStack.

▲ Back to Top

Regulamin Cisco Digital Forum

 • Definicje:
  • Cisco Digital Forum – platforma łącząca spotkania na żywo i platformę wiedzy online, dostępna pod adresem:
   http://www.cisco.com/c/m/pl_pl/training-events/cisco-digital-forum/index.html
  • Cisco Digital Forum MeetUp (CDF MeetUp) – cykl spotkań na żywo, organizowanych w ramach Cisco Digital Forum.
  • Uczestnik – osoba zarejestrowana poprzez platformę Cisco Digital Forum, na któreś ze spotkań Cisco Digital Forum MeetUp.
  • Organizator – Cisco Systems Poland Sp. z o.o. (Cisco).
 • Rejestracja na Cisco Digital Forum MeetUp składa się z dwóch kroków:
  • rejestracji on-line z podaniem następujących danych:
   • Nazwa firmy
   • Imię i nazwisko
   • Stanowisko
   • Adres e-mail*
   • Numer telefonu*
   * Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Jest to niezbędne do prawidłowego zakończenia procesu rejestracji. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo.
  • akceptacja warunków udziału w Cisco Digital Forum MeetUp oraz zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, a także na otrzymywanie informacji organizacyjnych związanych z wydarzeniami z cyklu Cisco Digital Forum oraz dotyczących działalności i oferty jej organizatora i Partnerów, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2015 r. poz. 2135, 2281.).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator CDF MeetUp zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń oraz odmowy akceptacji uczestnictwa. Każde zgłoszenie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie wydarzenia zostanie zaakceptowane bądź odrzucone w terminie 5 dni roboczych o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową.

 • Warunki rezygnacji z udziału w wydarzeniu CDF MeetUp:
  • każda zarejestrowana osoba może zrezygnować z udziału w CDF MeetUp po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
  • w przypadku nieprzesłania rezygnacji uczestnik w przyszłości może nie być dopuszczony do kolejnych wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum,
  • zmiana osoby delegowanej na CDF MeetUp jest możliwa, po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
 • Zasady ogólne:
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum.
  • Pełnoprawnym uczestnikiem CDF MeetUp staje się osoba, która:
   • prawidłowo dokona procesu rejestracji – w procesie rejestracji podane zostaną wszystkie wymagane dane będące autentycznymi danymi uczestnika,
   • otrzyma wiadomość mailową z informacją o pozytywnej weryfikacji,
   • dokona rejestracji na miejscu wydarzenia odbierając imienny identyfikator.
  • Każdy uczestnik wydarzenia ma obowiązek posiadania imiennego identyfikatora w trakcie trwania wydarzenia. Uczestnik nie ma prawa przekazania własnego identyfikatora osobom postronnym.
  • Zarejestrowanie się w charakterze uczestnika konferencji jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
  • Organizator Cisco Digital Forum zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z CDF MeetUp w przypadku naruszenia któregokolwiek z zapisów niniejszego regulaminu.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Cisco Systems Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39B informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204).

Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez firmę Cisco, podmiotu działającego z polecenia Cisco bądź partnerów konferencji, mojego wizerunku do celów marketingowych, we wszystkich materiałach informacyjno-promocyjnych dotyczących Cisco Digital Forum bez ograniczeń w czasie.

Cisco Digital Forum - kontakt:

e-mail: cdf-rejestracja@cisco.com

Oświadczenie Cisco o ochronie danych osobowych online można znaleźć tutaj.

 

▲ Back to Top

Miejsce

Miejsce

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 39B,
02-672 Warszawa, Polska

 

Podziel się