Cisco SEC 2015 - Cisco

Cisco SEC 2015

Rejestracja

Do Cisco SEC pozostało:

Counter
Back to Top

Witamy

Witamy

Dziękujemy wszystkim uczestnikom 4. edycji Cisco SEC podczas której zgromadziliśmy 450 osób. Zapraszamy już za rok!

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na kolejną edycję konferencji Cisco poświęconej bezpieczeństwu IT. W tym roku Cisco SEC odbędzie się w Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie w dniach 25-26 listopada.

Podczas dwóch dni warszawskiej konferencji na scenie staną najlepsi eksperci Cisco, a na sali zasiądą polscy specjaliści związani z bezpieczeństwem IT. Będziemy rozmawiać o najnowszych zagrożeniach i rozwiązaniach pojawiających się w ciągle zmieniającej się dziedzinie bezpieczeństwa IT.

Raporty bezpieczeństwa z ostatniego roku nie pozostawiają złudzeń. Liczba luk rośnie – tylko w pierwszej połowie bieżącego roku liczba znanych podatności Flash jest o 50% większa niż w całym 2014 roku. Rośnie ilość malware, ransomware, a hackerzy wykorzysują w nowatorski sposób „stare podejście” - makra w plikach Office. Co więcej - malware jest także wykorzystywany nie tylko do wykradzenia danych organizacji, ale po prostu do ich zniszczenia.

Walka obrońców ze zwiększającą się cyberprzestępczością przybiera na sile. Wraz z pojawiającymi się nowymi technikami ochrony systemów IT zmianom ulegają techniki ataku mające na celu ominięcie zabezpieczeń. Dobrze ukrywane ataki wykonywane z dużą dynamiką, a jednocześnie z dużą elastycznością i dopasowywaniem się do atakowanego środowiska, stanowią dodatkowe wyzwania dla działów bezpieczeństwa.

Dzisiejsze organizacje hackerskie są często dobrze zorganizowanymi syndykatami posiadającymi finansowanie i przygotowanymi by skutecznie atakować inne organizacje – biznesowe i publiczne. Nowa, obecna fala wykorzystania internetu jako narzędzia biznesowego wymaga nowego podejścia do zagadnień bezpieczeństwa.

Atakujący nie omijają żadnej z gałęzi gospodarki ani podmiotów publicznych - celem może być każdy. Stosowanie właściwych narzędzi zabezpieczeń i powstrzymywania ataków jest kluczowe by udany początkowo atak nie oznaczał, że włamanie nie będzie wykryte przez tygodnie, miesiące czy dłużej. Skrócenie czasu wykrycia ataku jest jednym z najważniejszych celów w obecnym krajobrazie zagrożeń – pozwala na ograniczenie bezpośrednich skutków incydentu jak też konsekwencji wizerunkowych zaatakowanej organizacji.

Tylko dzięki całościowemu, systemowemu podejściu do ochrony możliwe jest szybkie wykrywanie zagrożeń i ataków oraz minimalizowanie ich skutków – w szczególności powstrzymanie hackerów przed dokonaniem działań krytycznych dla bronionej organizacji.

Cisco SEC odpowie na pytania jak dużą wartość stanowi systemowe podejście do ochrony i jak budować systemy bezpieczeństwa we współczesnym cyberświecie.

We're ready. Are You?

Back to Top

Agenda

Agenda

Dzień 1 - 25 listopada 2015

Godzina Część wspólna
9:00 - 10:00 Rejestracja i Kawa
10:00 - 11:30 Sesja plenarna
Dariusz Fabiszewski, Mariusz Baczyński, Łukasz Bromirski, Gaweł Mikołajczyk
11:30 - 12:00 Przerwa
  Ścieżka projektowa 1 Ścieżka projektowa 2
12:00 - 13:30 Bezpieczeństwo IOT – inność drażni jednakowość (cz.1)
Michał Kraut, Piotr Ciepiela
ISE – kontrola kontekstowa w całej sieci (cz.1)
Sebastian Pasternacki
13:30 - 13:45 Przerwa
13:45 - 15:00 Bezpieczeństwo IOT – inność drażni jednakowość (cz.2)
Michał Kraut, Piotr Ciepiela
ISE – kontrola kontekstowa w całej sieci (cz.2)
Sebastian Pasternacki
15:00 - 16:00 Przerwa obiadowa
16:00 - 17:30 Polowanie na zagrożenia w realnym świecie (cz.1)
Gaweł Mikołajczyk
Bezpieczeństwo dla Data Center (cz.1)
Michał Ceklarz
17:30 - 17:45 Przerwa
17:45 - 19:00 Polowanie na zagrożenia w realnym świecie (cz.2)
Gaweł Mikołajczyk
Bezpieczeństwo dla Data Center (cz.2)
Michał Ceklarz
19:30 - 23:30 Event wieczorny

Dzień 2 - 26 listopada 2015

Godzina Ścieżka Deployment and Troubleshooting Ścieżki produktowo-projektowe
9:00 - 10:30 Cisco WSA. Uwierzytelnianie w środowisku BYOD przez intergrację Cisco Web Security Applaince z Cisco ISE (pxGrid)
Artur Nowicki

Advanced Threats – wykrywanie i blokowanie (cz.1)
Piotr Linke

Breach Detection on WSA (Cognitive Threat Analytics)
Karel Simek
(sesja od 9:45 do 10:30)
10:30 - 10:45 Przerwa
10:45 - 12:00 Nowości w ISE 2.0 oraz AnyConnect 4.2
Michał Garcarz, Eugene Korneychuk

Advanced Threats – wykrywanie i blokowanie (cz.2)
Piotr Linke

12:00 - 13:00 Przerwa obiadowa
13:00 - 14:30 Zdalny dostęp VPN - AnyConnect,
ASA, IOS(-XE)

Mateusz Grzesiak
Budowa wysoce bezpiecznego Styku z Internetem (cz.1)
Gaweł Mikołajczyk
F5 Silverline – pokaz portalu zarządzanej usługi chroniącej przed atakami wolumetrycznymi oraz aplikacyjnymi
Andrzej Kroczek
(sesja do 13:40)
Techniki ataków na użytkownika, a rozwiązania bezpieczeństwa Cisco
Mariusz Sawczuk
(sesja od 13:50 do 14:30)
14:30-14:45 Przerwa
14:45-16:00 Troubleshooting flows traversing
ASA with FirePOWER Services

Haitham Jaradat,
Veronika Klauzova
Budowa wysoce bezpiecznego Styku z Internetem (cz.2)
Gaweł Mikołajczyk
Praktyczna realizacja polityki dostępu do sieci LAN w oparciu o zdarzenia generowane przez system IPS - pxGrid w oparciu o Cisco ISE i FirePower
Paweł Guraj,
Marcin Chudzik,
Paweł Adamas
(sesja do 15:25)
16:00 - 16:30 Przerwa 
16:30 - 17:30 Detecting Adversarial Threats – Tools, Techniques, and Infrastructure to Find the Bad Guys
James Sheppard, Dave Schwartzburg
17:30 - 17:45 Zakończenie konferencji / losowanie i wręczenie nagród
Back to Top

Prelegenci

Mariusz Baczyński

Mariusz Baczyński

Mariusz Baczyński odpowiada za sprzedaż rozwiązań Cyberbezpieczeństwa w Europie Centralnej i Południowo-Wschodniej. Dołączył do Cisco w roku 2000 jako inżynier systemowy i od tego czasu pełnił w firmie liczne funkcje techniczne, doradcze, sprzedażowe i kierownicze w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz na innych rynkach europejskich i wschodzących. Mariusz jest absolwentem informatyki na University of Western Sydney w Australii oraz studiów MBA na Open University Business School w Londynie.

Michał Ceklarz

Michał Ceklarz

Odpowiedzialny za rozwój firmy na rynkach Europy Wschodniej w SourceFire, a obecnie największych Klientów w Polsce. Od kilkunastu lat w branży IT zajmuje się rozwiązaniami bezpieczeństwa. Przez ponad 4 lata prowadził szkolenia m. in. z zakresu zabezpieczania przedsiębiorstw, tworzenia polityki i procedur bezpieczeństwa.

Piotr Ciepiela

Piotr Ciepiela

Piotr Ciepiela, współtwórca i lider doradztwa z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej i systemów automatyki przemysłowej na region Europy Środkowej (23 kraje).
Prowadził liczne projekty na terenie Stanów Zjednoczonych, Europy oraz obszaru Bliskiego Wschodu.
Uczestniczy w tworzeniu międzynarodowych standardów dotyczących Cyberbezpieczeństwa i Bezpieczeństwa systemów przemysłowych (m.in. ISA oraz NIST). Ekspert Polskiego Radia ds. Infrastruktury Krytycznej i bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni.
Jako jeden z pierwszych na świecie otrzymał certyfikat Global Industrial Cyber Security Professional (GICSP) przyznawany przez GIAC, a jako pierwszy w Polsce otrzymał certyfikat CSSA (Certified SCADA Security Architect) przyznawany przez IACRB.
Jako jedna z nielicznych osób w Polsce odbył szkolenie Control Systems Cyber Security Advanced Training zatwierdzone przez U.S. Department of Homeland Security.
Posiada certyfikaty z obszaru zarządzania bezpieczeństwem (CISM, CISA, CISSP, CompTIA Security+, ISO/IEC 27001),  architektury korporacyjnej i architektury bezpieczeństwa (TOGAF, SABSA CF), zarządzania projektami (PRINCE2 Practitioner), zarządzania IT (ITIL Service Manager).
Wykładał na najlepszych polskich uczelniach tematykę związaną z bezpieczeństwem systemów kontroli przemysłowej.
Autor artykułów z dziedziny bezpieczeństwa systemów kontroli przemysłowej publikowanych m.in. w Harvard Business Review.
Posiada poświadczenia bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „NATO SECRET” oraz „SECRET UE”.

Michał Garcarz

Michał Garcarz

Lider techniczny zespołu AAA w Krakowskim TAC. W branży IT od ponad 15 lat. Od początku aktywności zawodowej specializuje się w szeroko pojętym bezpieczeństwie sieci. Obecnie skupia się na takich produktach i technologiach jak ISE/TrustSec/BYOD/SDN. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. CCIE #25272 (R&S, Security, Wireless).

Mateusz Grzesiak

Mateusz Grzesiak

Inżynier wsparcia klienta w zespole VPN w krakowskim Cisco Technical Assistance Center (TAC). Posiada blisko 10-letnie doświadczenie z systemami bezpieczeństwa sieci. W Cisco TAC zajmuje się technologiami VPN oraz innymi rozwiazaniami z nimi powiązanymi – m.in. AAA, PKI. CCIE Security #45900.

Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

Odpowiedzialny za dostarczanie rozwiązań dla firm z sektora Enterprise w Polsce. W zespole Cisco Advanced Services tworzył rekomendacje oraz projekty rozwiązań sieciowych dla firm oraz operatorów telekomunikacyjnych w Centralnej Europie. Ścieżka kariery od dystrybutora sprzętu sieciowego, klienta końcowego, integratora, poprzez operatorów, aż do producenta, czyli Cisco Systems pozwoliło na zdobycie różnorodnych doświadczeń z wielu dziedzin systemów i sieci teleinformatycznych. Ostatnio fan wirtualizacji, sieci nakładkowych oraz tematów wokół Data Center. Współautor funkcjonalności w rozwiązaniach Unified MPLS, Adaptive Code Modulation, Autonomic Networking. Prelegent i twórca warsztatów na konferencjach m.in. Cisco Live, Cisco Forum, PLNOG. Posiada certyfikacje CCDE 2012::7, CCIE Service Provider, Routing and Switching #19476 oraz oficjalnego instruktora Cisco CCSI#35041

Haitham Jaradat

Haitham Jaradat

Customer Support Engineer with Cisco TAC for 6 years, focused mainly in the Firewall and IPS technologies. Currently leading Cisco Technical Services in EMEAR in both fields.

Veronika Klauzova

Veronika Klauzova

Customer Support Engineer in Cisco FirePOWER TAC team, previously dealing mostly with the ASA/Firewall technologies. Linux, scripting and security are part of my competencies and job responsibilities.

Eugene Korneychuk

Eugene Korneychuk

Eugene Korneychuk is member of AAA/VPN team in Krakow TAC, he has over 5 years of Network experience, he is CCIE Security #43253. His current specialisation is ISE, ACS5 and 802.1x.

Michał Kraut

Michał Kraut

Od 2011 roku odpowiedzialny za rozwój sprzedaży rozwiązań bezpieczeństwa Cisco. Poprzednio przez ponad 10 lat pracował w Cisco na stanowiskach inżynierskich. W latach 2000–2008 pełnił rolę doradczą dla działu rozwoju (Business Unit) produktów bezpieczeństwa Cisco, a w latach 2009–2013 zaangażowany był w podobnej roli dla działu rozwiązań IoT/SmartGrid. Związany przede wszystkim z projektami dla sektora publicznego, energetyki i transportu w zakresie rozwiązań sieciowych jak i bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Andrzej Kroczek

Andrzej Kroczek

Inżynier systemowy pracujący w firmie F5 Networks. Z branżą teleinformatyczna związany od 1996 roku. Wcześniej pracował w Cisco oraz u integratora, gdzie zdobył doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań sieciowych. Koncentruje się na technologiach związanych z bezpieczeństwem sieciowym i aplikacyjnym oraz optymalizacją i automatyzacją usług dostarczanych dla aplikacji. Od 2000 roku posiada certyfikat CCIE#5533 o specjalizacji ISP Dial.

Gabriel Kujawski

Gabriel Kujawski

Obecnie jest Inżynierem Systemowym w Cisco Sytems Poland i odpowiada za rozwiązania architektury Borderless Networks ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo i optymalizację sieci WAN. Wcześniej odpowiadał za współpracę z Parnerami Cisco. Pracował w roli lidera działu sieciowego u jednego z partnerów Cisco. Jest również instruktorem Akademii Cisco ITU-ITC na Politechnice Warszawskiej. W portfolio posiada m.in. certyfikaty CCNP, CCSP, CCIP, CWNA i CWSP. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Paweł Latała

Paweł Latała

Inżynier systemowy w Cisco Systems Polska. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. W Cisco pracuje od 2008 roku. Przez ostatnie 3 lata pracował w dziale Enterprise Networking specjalizując się w rozwiązanich dla sieci kampusowych. Obecnie wspiera wybranych klientów z rynku Commercial. Od początku swojej 15-letniej kariery zawodowej związany z technologiami sieciowymi. Jako inżynier wsparcia sprzedaży pracował m.in. w 3Com, D-Link i JTT. Posiada szereg certyfikatów branżowych m.in. CCNP, CCNP Security, CCDP, CWDP, CWSP.

Piotr Linke

Piotr Linke

W Cisco pracuje od grudnia 2013 roku i dołączył razem z Sourcefirem po przejęciu firmy, gdzie pracował przez prawie 5 lat na stanowisku Specjalisty ds. Zabezpieczeń w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Ma on duże doświadczenie w zakresie rozwiązań Snort (od 2002 r.) i Sourcefire (od 2005 r.) oraz innych technologi jak: firewalle, proxy, antymalware, itp. Poprzednio Piotr współpracował z innymi renomowanymi dostawcami zabezpieczeń IT. Dobrze zna zabezpieczenia systemów operacyjnych i aplikacji, dzięki czemu znakomicie radzi sobie z takimi zagadnieniami, jak wykrywanie włamań do sieci, zmniejszanie zagrożeń oraz analiza zdarzeń. W wolnym czasie zajmuje się analizą powłamaniową, analizą malware'u oraz pisaniem exploitów na najnowsze podatności.

Gaweł Mikołajczyk

Gaweł Mikołajczyk

Jako Security Investigations Manager w globalnej organizacji Advanced Threat Analytics (ATA), dzieli swój czas między analizę bieżących zagrożeń, incident response i publiczne reprezentowanie Cisco, a budowę i rozwój centrum Cisco SOC w Krakowie, świadczącego zaawansowane usługi threat defense Klientom w Europie i na świecie. Poprzednio był architektem i konsultantem systemów bezpieczeństwa w zespole EMEA Core Borderless Networks w Cisco. Posiada wiele certyfikatów branżowych, m.in. CCIE #24987, CISSP-ISSAP, CISA, C|EH.

Gaweł jest częstym prelegentem na konferencjach z dziedziny ICT takich jak Cisco Live! Europe, PLNOG, CONFidence i Security B-Sides. Tematy jego prezentacji są związane z bezpieczeństwem sieci. Jego główne zainteresowania to analiza śledcza, telemetria sieciowa oraz pokrewne zagadnienia.

Przed dołączeniem do Cisco Gaweł był administratorem systemów UNIX, inżynierem systemowym u jednego z głównych integratorów systemowych w Polsce, a także instruktorem w Akademii Cisco. Ukończył Telekomunikację na Politechnice Warszawskiej.

Artur Nowicki

Artur Nowicki

Team lead oraz inżynier wsparcia technicznego w Cisco TAC (Content Security - WEB). Posiada bogate doświadczenie w administracji sieciami komputerowymi oraz w implementacji rozwiązań sieciowych. W Cisco TAC poza standardowymi obowiązkami odpowiedzialny za eskalacje, szkolenia techniczne oraz mentoring. Posiada szereg certyfikatów branżowych potwierdzających zdobytą wiedzę i doświadczenie. Prywatnie pasjonat zagadnień bezpieczeństwa IT, zapalony wędkarz, fotograf i wielbiciel Skandynawii.

Sebastian Pasternacki

Sebastian Pasternacki

Inżynier sieciowy i systemowy z 15 letnim doświadczeniem na rynku IT. Od połowy 2011 pracuje w Cisco Systems Polska, początkowo w Technicznej Organizacji Partnerskiej zajmując się wsparciem, rozwojem i edukacją techniczną partnerów Cisco Systems z całej Polski, od połowy 2013 roku jako konsultant systemowy w dziale Enterprise Networks skupiający się na rozwiązaniach i usługach oferowanych przez routery, a od maja 2014 jako Architekt Rozwiązań Sieciowych. Poprzednio zdobywał doświadczenie w Polsce i Irlandii pracując jako inżynier i konsultant sieciowy dla firm integracyjnych takich jak British Telecom, PlanNet21? i NextiraOne? . Specjalizuje się w rozwiązaniach Enterprise z zakresu Routing & Switching, Security oraz Mobility. Posiadacz wielu certyfikatów branżowych, w tym poczwórny CCIE #17541 R&S/SEC/SP/Wireless oraz CCDE #2012::9. Prywatnie entuzjasta rocka i metalu oraz pikantnej orientalnej kuchni, fan przerzucania żelastwa na siłowni oraz ostatnio miłośnik sztuki przemawiania publicznego.

Mariusz Sawczuk

Business Solutions Architect w SEVENET S.A. Z branżą IT związany ponad 10 lat. W swojej karierze prowadził projekty sieciowe obejmujące swoim zakresem wiele technologii ale koncentrujące się głównie na rozwiązaniach firmy Cisco, Palo Alto, F5 Networks. Specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa sieci. Prelegent na konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT i sieciom, takich jak CiscoSecure i CiscoForum. Posiadacz wielu certyfikatów Cisco, jak również innych producentów sieciowych i bezpieczeństwa IT.

Dave Schwartzburg

Dave Schwartzburg

Dave Schwartzburg is an architect with Cisco's Computer Security Incident Response Team (CSIRT). His responsibilities include infrastructure design, product evaluation, and research and development.
By architecting a global security logging and monitoring solution and deploying commercial, open source, and custom tools, Dave's work enables CSIRT's analysis and investigations teams. He serves as the CSIRT team representative for the Forum for Incident Response and Security Teams.
Prior to joining Cisco, he was a network security engineer with AT&T's Internet Investigation & Security Services group. Dave holds a Bachelor of Science degree from the University of Wisconsin and a Master of Science degree in Information Security from East Carolina University.

James Sheppard

James Sheppard

James Sheppard joined Cisco Systems in 2011 as an Information Security Analyst for the Computer Security Incident Response Team (CSIRT) and later became the Analyst Team Lead. His primary objectives were rearchitecting analyst procedures, streamlining detection techniques, and improving CSIRT's coverage of the rapidly evolving threat landscape. James is now the Lead Threat Intel Analyst and is primarily focused on operationalizing threat intelligence and designing monitoring strategies to protect Cisco from the newest, most relevant threats.

Karel Simek

Karel Simek

I came to Cisco from Cognitive Security and have been passionate about security ever since. I work across the advanced threat portfolio as part of the Security Business Group and do enjoy working with customers and engineers alike to deliver ground-breaking solutions. I currently specialize on CTA and AMP but have experience with malware analysis & threat intelligence, usability and GUI design and product management. I therefore focus on practical aspect of malware hunting.

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy Złoci

F5 Networks

F5 Networks

Założona w 1996 roku firma F5 Networks posiada siedzibę główną w Seattle, USA, oraz oddziały w Ameryce Łacińskiej, Europie, Afryce, Azji oraz Australii, dzięki czemu swoje produkty oraz usługi oferować może klientom na terenie prawie całego globu. Od 1999 roku notowana jest na giełdzie amerykańskiej.

Innowacyjność produktów F5 została wielokrotnie nagrodzona poprzez zajęcie pierwszego miejsca w niezależnych raportach, między innymi raporcie Gartner "Magic Quadrant for Application Delivery Products", w którym od wielu lat jest niekwestionowanym liderem rynku.

Żyjemy w czasach nieustannie zmieniającego się świata. Najnowsze trendy w dziedzinie technologii mają coraz większy wpływ na działalność organizacji takiej jak Twoja. Obecnie coraz częściej ich rozwój oceniany jest przez pryzmat urządzeń mobilnych, bezpieczeństwa, chmury i oprogramowania. Osoby zajmujące się technologią wiedzą, że ta zmiana tendencji wymaga wprowadzenia nowego modelu zapewniającego bezpieczeństwo wszystkich aplikacji wykorzystywanych przez firmę.

Wychodząc na przeciw tym wyzwaniom, F5 Networks opracowało nową koncepcję architektury F5 Synthesis™. Powstała ona we współpracy z największymi innowatorami na rynku, takimi jak Cisco, VMware i innymi.

W ramach platformy F5 Synthesis oferujemy wiele niezawodnych rozwiązań z dziedziny architektury IT w zakresie urządzeń mobilnych, chmury i bezpieczeństwa. Wykorzystując je w obecnej infrastrukturze umożliwiamy rozwój obecnych i przyszłych potrzeb biznesowych.

F5 Networks tworzy zabezpieczenia infrastruktury IT i aplikacji przed atakami zmieniającego się świata.

Poprzez wykrywanie i zapobieganie cyber przestępstwom redukujemy ryzyko operacyjne.

Bezpieczeństwo – to nasza praca

Sevenet

Sevenet

SEVENET S.A. jest firmą z branży IT, zajmującą się od 1997 roku dostawą zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji w Polsce. Od czerwca 2011 r. akcje Spółki notowane są w Alternatywnym Systemie Obrotu rynku NewConnect.
Sevenet S.A. oferuje usługi związane z projektowaniem, wdrażaniem, konfiguracją i serwisowaniem rozwiązań w ramach następujących linii biznesowych:

 • Dostęp do sieci – przewodowe i bezprzewodowe sieci teleinformatyczne oparte na protokole internetowym (IP),
 • Systemy Komunikacji Biznesowej – systemy przeznaczone do nowoczesnej komunikacji biznesowej w relacjach B2B i B2C,
 • Systemy Contact Center – zaawansowane platformy wykorzystywane do komunikacji z klientem, jak również usługi budowy aplikacji dedykowanych,
 • Data Center (centrum danych i wirtualizacja) – rozwiązania serwerowe zarówno dla firm z sektora MSP, jak i dla dużych firm,
 • Bezpieczeństwo danych – Sevenet S.A. oferuje rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na różnych poziomach, m.in. zapobiegające atakom hackerskim i kontrolujące dostęp do informacji.

W 2011 roku SeveNet rozpoczęła realizację dwóch projektów, zawiązując spółki celowe. Seventica Sp. z o.o. dostarcza System Komunikacji Niewerbalnej, umożliwiający komunikację pomiędzy urzędem czy placówką, a osobami głuchoniemymi, zapewniając im wysoki standard obsługi. SevenPen Sp. z o.o. oferuje natomiast nowoczesną technologię pióra cyfrowego Digital Pen & Paper, usprawniającą procesy biznesowe.
Polityka firmy Sevenet S.A. zakłada partnerską współpracę, potwierdzoną przez liczne wysokopoziomowe certyfikaty, z wieloma podmiotami z sektora IT, m.in.: Cisco Systems, Microsoft, EMC, Zoom International, F5, Genesys Telecommunications, Palo Alto Networks, FireEye, NetApp, VMware, Nuance, NICE, Huawei.

Trecom

Trecom

TRECOM jest polską firmą, obecną na rynku od ponad 15 lat, cechującą się dynamicznym rozwojem i ciągłym doskonaleniem. Misją i nadrzędnym celem firmy jest wspieranie działalności Klientów poprzez rozwój i optymalizację ich systemów IT.

Firma specjalizuje się w doradztwie i wdrażaniu rozbudowanych systemów informatycznych, rozwiązaniach bezpieczeństwa, systemach przechowywania danych oraz utrzymywaniu sieci klienckich. Jej Klientami są duże firmy m.in. z sektorów: bankowego, ubezpieczeniowego, energetycznego oraz instytucje z sektora publicznego i prywatnego.

Przewagę rynkową TRECOM zapewniają posiadane kompetencje, w tym bardzo liczna kadra inżynierska (pierwszy w Polsce certyfikowany inżynier CCDE). Firma współpracuje z największymi na świecie dostawcami rozwiązań IT, tj: Cisco (Gold Partner), Microsoft (Gold Partner), EMC (Affiliate Ellite), Juniper, NetApp (Silver Partner), VMware (Solution Provider), Palo Alto, Huawei, Riverbed (Silver Partner) i wieloma innymi. Ponadto posiada ponad 30 specjalizacji zaawansowanych. Jako pierwsza w Polsce zdobyła specjalizację Cisco ATP ISE, dzięki czemu może oferować bardzo szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci LAN i WAN.

TRECOM bierze aktywny udział w spotkaniach i konferencjach branżowych. Organizuje dla Klientów własne konferencje i warsztaty tematyczne powiązane z oferowanymi technologiami.

Firma w toku działalności została nagrodzona szeregiem prestiżowych nagród, w tym Diamentem Miesięcznika Forbes oraz tytułem Gazeli Biznesu (4 lata z rzędu).

TRECOM operuje na terenie całego kraju, posiada sześć oddziałów: w Warszawie (oddział główny oraz Enterprise), Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu oraz w Łodzi.

www.trecom.pl

Partner Srebrny

Dimension Data

Dimension Data

Dimension Data założona w 1983 roku, jest globalnym dostawcą rozwiązań i usług ICT, który wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie technologii i zdolność świadczenia usług na poziomie globalnym w celu wspierania realizacji ambicji biznesowych swoich klientów. Firma jest obecna w 58 krajach na różnych kontynentach – w Azji, Australii, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w Ameryce oraz Europie.

Zatrudnia 28,000 pracowników, którzy obsługują klientów we wszystkich sektorach rynkowych na całym świecie. 72% firm znajdujących się na liście Global Fortune 100 oraz 60% firm z listy Global Fortune 500 to klienci Dimension Data.

 W Europie Dimension Data prowadzi działalność poprzez biura zlokalizowane w 16 krajach, także w Polsce, zatrudniające ponad 4,950 pracowników.

Dimension Data należy do NTT Group, japońskiej firmy teleinformatycznej, która zatrudnia 240,000 pracowników i ma przychody na poziomie 112 mld USD.

 Dimension Data dostarcza rozwiązania w następujących obszarach: sieć jako platforma, konwergentna komunikacja, contact center, data center nowej generacji, urządzenia końcowe oraz bezpieczeństwo.

Firma koncentruje się na usługach, które umożliwiają stworzenie stabilnego i elastycznego środowiska ICT. Oferuje integrację systemów (kompleksowa obsługa projektu od konsultacji po utrzymanie i wsparcie), outsourcing IT oraz IT-as-a-service.

 Dimension Data przez cztery kolejne lata zajmuje pozycję lidera w raporcie Magic Quadrant for Communications Outsourcing and Professional Services firmy Gartner (2014 r.).

Została także sklasyfikowana jako lider w raporcie "Green Quadrant for Sustainability Technology Services (Global)" firmy Verdantix (2013 r.), jako 'cloud outperforms leading vendors' w raporcie Tolly Group (2013 r.) oraz na pozycji „niche player” w raporcie „Gartner’s Magic Quadrant for Cloud Infrastructure-as-a-Service” (2014 r.).

 Więcej informacji: http://www.dimensiondata.com/Global/Solutions/Security

Partner Szkoleniowy

CSH

Centrum Szkoleniowe Hector CSH

Centrum Szkoleniowe Hector (CSH) to wyspecjalizowany partner szkoleniowy oferujacy najszerszy dostep do profesjonalnych kursów Cisco na terenie Polski.
Oferta CSH to kilkadziesiat autoryzowanych szkolen Cisco - od podstawowych sieciowych, poprzez Voice, Security, Data Centre, Wireless i Service Provider, do najbardziej zaawansowanych bootcamp-ów przygotowujacych do certyfikacji CCIE.
Centrum Szkoleniowe Hector jest miedzy innymi laureatem nagrody "Cisco EMEAR Central Region Learning Partner of the Year 2013", a o kompetencji firmy i zespolu swiadcza:

 • profesjonalna kadra trenerów (10-ciu certyfikowanych instruktorów Cisco, w tym 5-ciu posiadajacych tytul CCIE), którzy w 2014 na konferencji Cisco Global Learning zostali wyróznieni nagrodami "Quality Instructor Award"
 • wieloletnie doswiadczenie w nauczaniu – pod szyldem CSH szkolimy juz od 1998 r.
 • status Cisco Learning Partner od ponad 16 lat, a od 2011 roku status Cisco Learning Partner Specialized gwarantujacy najwyzszy poziom prowadzenia autoryzowanych szkolen Cisco Systems
 • posiadanie specjalizacji: Cisco Borderless Network Architecture Specialization (w procesie migracji do Advanced Security Architecture) oraz Cisco Data Center Architecture Specialization
 • certyfikat ISO 9001:2008

Partner

SOLIDEX S.A.

SOLIDEX S.A.

SOLIDEX S.A. jest wiodącym polskim integratorem. Od 25 lat dostarczamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania projektując i realizując systemy teleinformatyczne dowolnej skali i złożoności. Działalność Firmy obejmuje kompleksową realizację przedsięwzięć - od pomysłu i projektu, poprzez autoryzowane dostawy i instalacje, prace wdrożeniowe i szkolenia, po zadania związane z eksploatacją systemów. SOLIDEX obejmuje swoje systemy sieciowe profesjonalnym serwisem i wsparciem technicznym na terenie całego kraju. Serwis działa 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, gwarantując kilkugodzinne czasy przywrócenia funkcjonalności urządzeń.

SOLIDEX obrał sobie za cel budowanie partnerskich relacji z Klientami według sprawdzonych globalnie standardów. Aby zapewnić firmom i instytucjom najnowocześniejsze technologie oraz najwyższy poziom zrozumienia ich potrzeb, SOLIDEX nawiązał współpracę z takimi potentatami branży, jak: Cisco Systems (pierwszy w Polsce Partner  od 1991 roku), F5 Networks (Gold Partner), Check Point (Four Stars Partner), Fortinet (Gold Partner), Microsoft (Gold Messaging), Vmware (Enterprise Solution Provider Partner) i wiele innych.

Współpraca z wymienionymi partnerami od lat owocuje szeregiem nagród, m. in. dla najlepszego partnera (firm Check Point i F5).

http://www.solidex.com.pl/

Back to Top

Miejsce

Miejsce


Radisson Blu Centrum Hotel
Grzybowska 24
00-132 – Warszawa


OPCJE DOJAZDU:

 • z Dworca Centralnego – 1,3 km

  PIESZO – ok. 15 min., skręcić w prawo w Aleje Jana Pawła II, mijając Złote Tarasy. Dalej prosto, aż do drugich świateł – hotel znajduje się po prawej stronie obok PZU Tower.

  TRAMWAJEM – kierunek: Żoliborz; dwa przystanki do Hali Mirowskiej (500 m od hotelu). Tramwaje numer: 16, 17, 19, 33.

  METREM – kierunek: Młociny; z przystanku CENTRUM - jedna stacja do przystanku ŚWIĘTORZYSKA (750 m od hotelu).

  AUTOBUSEM – 1 przystanek linią 174, kierunek: Zachęta.

  TAKSÓWKĄ - ok. 5 minut

 • z Lotniska Chopina – 8,8 km

  AUTOBUSEM - linia 175, kierunek: Dworzec Centralny, następnie wybrać jedną z powyższych opcji dojazdu.

  POCIĄGIEM – dojazd do stacji Warszawa Centralna Szybką Koleją Miejską lub Kolejami Mazowieckimi ok. 20 minut, następnie wybrać jedną z powyższych opcji dojazdu z Dworca Centralnego.

  TAKSÓWKĄ – ok. 20 minut, szacunkowy koszt dojazdu do centrum Warszawy – ok. 40 PLN.

 • z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin – 39,9 km

  MODLIN BUS – ok. 40 minut, dojazd do parkingu przy Pałacu Kultury i Nauki – cena biletu: 33 PLN,

  następnie metrem - kierunek: Młociny; z przystanku CENTRUM - jedna stacja do przystanku ŚWIĘTORZYSKA (750 m od hotelu) lub tramwajem linii 15, 18, 35, 36 do przystanku KRÓLEWSKA (700 m od hotelu).

  TAKSÓWKĄ – ok. 45 minut, szacunkowy koszt dojazdu do hotelu – ok. 160 PLN

PARKINGI

Hotel Raddison Blu posiada około 100 miejsc parkingowych. Całodobowy koszt postoju wynosi 70 PLN.

PARKINGI W POBLIŻU HOTELU:

 • Parkingi uliczne przy Alejach Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej – opłata w parkomatach, cennik według obowiązującej taryfy
 • Całodobowy parking strzeżony
  • ul. Zielna 37 (ok. 700 m od hotelu).
  • pl. Żelaznej Bramy (ok. 600 m od hotelu)
Back to Top

Wejściówki

Wejściówki

Wejściówka Cena Kiedy?
Early Bird 999 PLN + 23% VAT do 16 października
Regular 1399 PLN + 23% VAT 17 października – 9 listopada
Last Minute 1799 PLN + 23% VAT 10 listopada – 25 listopada
Back to Top

Regulamin

Regulamin

Warunki uczestnictwa/rejestracja

I. Ogólne warunki uczestnictwa w Cisco SEC 2015, 25-26 listopada 2015 r.

 1. 1. Rejestracja na Konferencję Cisco SEC 2015 składa się z trzech kroków:
  1. a. rejestracja on-line z podaniem następujących danych rejestrującego się:
   • pełna nazwa podmiotu dokonującego rejestracji ujawniona w odpowiednim rejestrze oraz numer NIP w przypadku rejestracji jako “firma”,
   • wskazanie imienia i nazwiska rejestrowanego uczestnika,
   • dane teleadresowe rejestrowanego uczestnika,
   • dane e-mailowe rejestrowanego uczestnika.
   * Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo i telefonicznie.
  2. b. akceptacja warunków udziału w Konferencji oraz zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, a także na otrzymywanie informacji organizacyjnych związanych z konferencją Cisco SEC oraz dotyczących działalności i oferty jej organizatora i Partnerów konferencji. Równocześnie uczestnik zgadza się na przekazanie agencji Managment Solutions z siedzibą w Ziębicach przy ulicy Przemysłowej 18, działającej na zlecenie Cisco Systems Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39B swoich danych osobowych w celach komunikacji i marketingu związanego z wydarzeniami, szkoleniami i promocjami Cisco w Polsce, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101 poz. 926, ze zm.).
  3. c. dokonanie przez zgłaszającego w całości opłaty konferencyjnej w wysokości brutto określonej na fakturze proforma otrzymanej drogą elektroniczną w przeciągu 7 dni od daty rejestracji.
 2. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator konferencji zastrzega prawo do weryfikacji zgłoszeń oraz odmowy akceptacji uczestnictwa. Każde zgłoszenie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie wydarzenie zostanie zaakceptowane bądź odrzucone w terminie 3 dni o czym uczestnik zostanie poinfromowany drogą mailową.

  Warunkiem prawidłowej identyfikacji przez Organizatora Państwa wpłaty jest dokładne wpisanie tytułu wpłaty zgodnie z brzmieniem faktury proforma wraz z jej numerem. Inne tytuły zapłaty mogą skutkować nieprawidłowym przyporządkowaniem Państwa wpłaty i nie dopuszczeniem do udziału w Konferencji.

  Uwaga! Osoby, które otrzymują specjalne kody rabatowe prosimy o rejestrowanie się jedynie przy ich użyciu, w przeciwnym wypadku rejestracja odbędzie się na warunkach ogólnych, za co Organizator nie ponosi odpowiedzialności. Rejestracje przy użyciu kodu musi dokonać wyłącznie uczestnik, który otrzymał kod.

  Osoba dokonująca zgłoszenia i akceptująca warunki uczestnictwa, niniejszym oświadcza, że jest upoważniona do zaciągnięcia zobowiązania finansowego wobec Organizatora Konferencji. W przeciwnym przypadku ponosi ona wobec Organizatora odpowiedzialność cywilną, w tym odszkodowawczą, za przekroczenie uprawnień lub ich nie posiadanie.

  Z chwilą otrzymania maila z potwierdzeniem pozytywnej weryfikacji podmiot wskazany w zgłoszeniu zobowiązuje się do zapłaty na rzecz Organizatora wskazanej na fakturze proforma opłaty konferencyjnej na warunkach określonych w niniejszym dokumencie. Obowiązek zapłaty wygasa wyłącznie w sytuacji przewidzianej poniżej w pkt. 8.

  2) Organizator konferencji zastrzega, że przedstawiciele Autoryzowanego Partnera Cisco, którzy nie są Partnerami Cisco SEC mają możliwość zarejestrowania na konferencje maksymalnie 2 uczestników, którzy są pracownikami firmy. Większą liczbę uczestników mogą zarejestrować jedynie poprzez wykupienie jednego z oferowanych pakietów partnerskich.

 3. 2. Koszty uczestnictwa jednej osoby w Konferencji wynoszą odpowiednio:
  1. a. przy rejestracji do dnia 16.10.2015 r. (włącznie) – 999,00 PLN netto (+23% VAT);
  2. b. przy rejestracji do dnia 9.11.2015 r. (włącznie) – 1399,00 PLN netto (+23% VAT);
  3. c. przy rejestracji do dnia konferencji, tj. 25.11.2015 - tzw. rejestracja LAST MINUTE - 1799,00 PLN netto (+23% VAT).
 4. 3. Terminy płatności opłaty rejestracyjnej:
  1. a. opłata rejestracyjna powinna być odnotowana na koncie Organizatora w terminie określonym na fakturze pro forma; w przypadku rejestracji dokonywanych po dniu 18.11.2015 r. opłata rejestracyjna powinna być odnotowana na koncie Organizatora nie później niż w dniu 25.11.2015 r.
  2. b. W przypadku braku informacji o rezygnacji zgodnie z warunkami rezygnacji (pkt. 6) uczestnik zostanie obciążony pełną opłatą konferencyjną na podstawie faktury VAT wystawionej do 7 dniu od daty zakończenia konferencji.
  Za dzień wpłaty uważa się datę wpływu należności na rachunek bankowy Organizatora.
 5. 4. Faktura VAT zostanie wystawiona w terminie określonym ustawą oraz przesłana drogą elektorniczą na adres mailowy osoby dokonującej zgłoszenia.
 6. 5. Należność za udział w Konferencji prosimy wpłacić przelewem na rachunek bankowy:

  PROIDEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,
  UL. ŁABĘDZIA 9,
  30-651 KRAKÓW,
  NIP 6793088842
  Bank Zachodni WBK SA 2 O. w Krakowie
  PL89 1090 1665 0000 0001 2254 0555

 7. 6. Opłata konferencyjna obejmuje:
  1. a. uczestnictwo w konferencji,
  2. b. materiały konferencyjne,
  3. c. lunch, przerwy kawowe według programu i menu ustalonego przez Organizatora,
  4. d. udział w evencie wieczornym w dniu 25.11.2015 r. według programu ustalonego przez Organizatora.
  Koszty noclegu pokrywa uczestnik indywidualnie.
  • Zmiana osoby delegowanej na Konferencję jest możliwa bez dodatkowych kosztów, po uprzednim zgłoszeniu Organizatorom tego faktu na adres: info@ciscosec.pl do dnia 17.11.2015r. Po tym terminie każda zmiana delegowanej osoby na Konferencję wiąże się z dodatkową opłatą 200 PLN netto (+23% VAT).
  • Warunki i koszty rezygnacji z udziału w Konferencji:
   1. a. Każdy zarejestrowana osoba może zrezygnować z udziału w konferencji do dnia 6 listopada 2015 roku poprzez wysłanie rezygnacji listem poleconym na adres korespondencyjny:

    PROIDEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,
    UL. ŁABĘDZIA 9,
    30-651 KRAKÓW

    W przypadku nieprzesłania rezygnacji uczestnik jest nadal zobowiązany zapłacić całość opłaty konferencyjnej.
   2. b. Osoby zarejestrowane po 6 listopada 2015 roku mogą w szczególnych, udokumentowanych przypadkach losowych zostać zwolnione z opłaty konferencyjnej w przypadku złożenia pisemnej rezygnacji z konferencji. Ostateczna decyzja o zwolnieniu z opłaty lub obciążenia uczestnika kosztami konferencji leży po stronie Organizatora.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany harmonogramu Konferencji.
  • Każdy uczestnik Konferencji ma obowiązek posiadania własnego identyfikatora w trakcie trwania Konferencji. Uczestnik Konferencji nie ma prawa przekazania własnego identyfikatora osobom postronnym.
  • Pełnoprawnym uczestnikiem Konferencji staje się osoba, która:
   1. a. prawidłowo dokona procesu rejestracji – w procesie rejestracji podane zostaną wszystkie wymagane dane będące autentycznymi danymi uczestnika Konferencji oraz otrzyma wiadomość mailową z informacją o pozytywnej weryfikacji.
   2. b. uiści opłatę zgodną z prawidłowo wystawioną fakturą proforma, w wysokości oraz terminie wskazanym w niniejszym regulaminie,
   3. c. dokona rejestracji na miejscu Konferencji odbierając imienny identyfikator.
  • Zarejestrowanie się w charakterze uczestnika konferencji jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
  • Organizator Konferencji zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z Konferencji w przypadku naruszenia któregokolwiek z zapisów niniejszego regulaminu.

Cisco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39B („Cisco”) informuje, że Pani/Pana dane osobowe są zbierane przez Cisco w celach statystycznych i marketingowych. Dane te są przeznaczone wyłącznie dla Cisco, względnie dla upoważnionych przez nich administratorów danych. Na zasadach przewidzianych w ustawie o ochronie danych osobowych ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych oraz wprowadzania zmian. Zbieranie Pani/Pana danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności.

 • Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Cisco z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39B („Cisco”) informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204).
 • Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Spółkę PROIDEA, Organizatora konferencji Cisco SEC, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 97 r. nr 133 poz. 883). Tym samym zgadzam się na otrzymywanie informacji organizacyjnych związanych z konferencją Cisco SEC oraz dotyczących działalności i oferty jej Organizatora i Sponsorów.
 • Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez firmę Cisco, Organizatora Konferencji działającego z polecenia Cisco bądź partnerów konferencji mojego wizerunku do celów marketingowych, we wszystkich materiałach informacyjno–promocyjnych dotyczących Konferencji Cisco SEC 2015 bez ograniczeń w czasie.

Komitet Organizacyjny Konferencji Cisco Sec:
e-mail: info@ciscosec.pl

Back to Top

Kontakt

Kontakt

Organizatorzy Konferencji

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39B
02-672 Warszawa
Polska

Organizacja i Logistyka

Wszelkie sprawy organizacyjne oraz logistyczne prosimy kierować do firmy Proidea:

- W sprawach płatności i problemów z rejestracją:

Anna Bil

tel. +48 797 004 949
anna.bil@proidea.org.pl

- W sprawach przebiegu konferencji:

Paulina Tylek

tel. +48 506 689 550
info@ciscosec.pl

Proidea Sp. z o.o.
ul. Łabędzia 9
30-651 Kraków

Partnerzy

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą partnerską z Cisco SEC, prosimy o kontakt:

Dział marketingu

marketing-poland@cisco.com

Patroni Medialni

Jeśli chcesz zostać patronem medialnym, prosimy o kontakt z przedstawicielem Agencji PR Manejo.

Łukasz Dąbrowski

lukasz@manejo.pl
Kom.: +48 795 031 202

Back to Top

Mid-year Security Report

Mid-year Security Report

Ściągnij Mid-year Security Report

Kontakt

Masz pytania odnośnie produktów Cisco? Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami:

Prośba o kontakt

Konkurs!

Zagraj w grę Operation Security ParaShoot i potrenuj przed konkursem, który już wkrótce ogłosimy na stronie Cisco Poland na Facebooku. Do wygrania będzie wejściówka na Cisco SEC!

Partnerzy Złoci

Partner Srebrny

Partner Szkoleniowy

Partner

Patroni medialni