Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Dobry wybór.

Sieć intuicyjna. Stworzona po to, aby rozwijać się wraz z Twoją firmą.

Nowa sieć działa w oparciu o kontekst, jest napędzana zdefiniowanymi intencjami i codziennie staje się bardziej intuicyjna. Sieć zbudowana na opartych o intencje rozwiązaniach sieciowych Cisco Digital Network Architecture (Cisco DNA) nie będzie Cię już spowalniać. Wręcz przeciwnie, pomoże Ci w bezpieczniejszy sposób oferować lepszą obsługę. Dzięki temu dział IT będzie mógł w szybki sposób reagować na wymagania Twojej firmy.

 

KONTEKST

Nowa sieć rozpoznaje użytkowników, urządzenia, czas, miejsce i sposób działania, co skutkuje wyższym poziomem bezpieczeństwa, bardziej spersonalizowaną obsługą i szybszym działaniem.

INTENCJA

Nowa sieć automatycznie tłumaczy intencje na właściwą konfigurację sieci, co pozwala na zarządzanie milionami urządzeń i uruchamianie ich w ciągu kilku minut.

INTUICYJNA

Nowa sieć nieustannie uczy się na podstawie ogromnych ilości danych przepływających przez sieci Cisco i przekształca te dane w praktyczne i predyktywne informacje.

WYZWANIE: BEZPIECZEŃSTWO

Nawet pojedyncze naruszenie bezpieczeństwa może istotnie nadszarpnąć budżet i reputację Twojej firmy. Nie możesz sobie pozwolić na wykrywanie naruszeń trzy miesiące po czasie.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Holistycznych zabezpieczeń od jednego dostawcy

W architekturze Cisco DNA zabezpieczenia są wbudowane w sprzęt i oprogramowanie już na etapie projektu. W oparciu o te podstawy firma Cisco oferuje współdziałające rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, które obejmują zarówno brzeg sieci, jak i jej centrum oraz sieć WLAN. Architektura Cisco DNA zapewnia niezbędny wgląd w informacje, kontrolę i automatyzację.

Szczegółowego wglądu w ruch w sieci

Użyj sieci Cisco jako sensora, zyskując wgląd w analizy i informacje w czasie rzeczywistym przy użyciu rozwiązania Stealthwatch. Cisco Identity Services Engine (ISE) poprawia wgląd, oferując informacje kontekstowe o tym, kto i co znajduje się w sieci. Teraz dział IT będzie w stanie wykrywać zagrożenia, nawet w ruchu szyfrowanym, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności.

Skutecznej ochrony w całej sieci

Cisco DNA umożliwia także wykorzystanie sieci do egzekwowania polityk. W efekcie zyskujesz szczegółową kontrolę przy użyciu rozwiązania Cisco TrustSec, aby w spójny i kompleksowy sposób dostarczać i automatyzować polityki. Uproszczona segmentacja sieci oznacza szybsze i łatwiejsze zarządzanie. Zapobiegaj włamaniom, poprawiając dostępność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych IT nawet o 80%.

WYZWANIE: MOBILNOŚĆ

Wdrażanie urządzeń mobilnych pracowników i klientów wymaga wielu czynności wykonywanych ręcznie i jest procesem cechującym się niewielkim wglądem w informacje. Ponadto rozwiązania mobilne często nie spełniają standardów bezpieczeństwa i ochrony prywatności.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Możliwości szybkiego i bezpiecznego dodawania urządzeń

Cisco Software-Defined Access (SD-Access) zapewnia spójne środowisko użytkownika w przewodowych i bezprzewodowych sieciach przedsiębiorstw. Dzięki politykom opartym na tożsamości można szybko wprowadzać do sieci użytkowników, urządzenia i aplikacje, niezależnie od lokalizacji.

Aby wszystko łączyła

Przy użyciu oprogramowania Cisco Umbrella i Cisco AnyConnect (zabezpieczeń w chmurze i klientów VPN działających w każdym miejscu) możesz chronić dowolne urządzenia mobilne poza siecią przedsiębiorstwa. Ponadto możesz zoptymalizować wszystkie urządzenia Apple tak, aby współpracowały w sposób bardziej efektywny i niezawodny oraz zapewniały użytkownikom jeszcze większą wydajność.

Większe zaangażowanie klienta

Rozwiązanie Cisco Connected Mobile Experiences (CMX) umożliwia analizowanie zachowań klientów i współdziałanie z nimi, aby dostarczać lepsze, bardziej spersonalizowane środowiska oparte na lokalizacji i intencjach. Możesz podejmować lepsze decyzje kiedy wiesz, kim są Twoi klienci, gdzie się znajdują i czego chcą.

WYZWANIE: IoT

Skomplikowana segmentacja, wyszukiwanie adresów IP podczas rozwiązywania problemów i kosztowne wdrożenia automatyki przemysłowej, w tym instalacji wysokich napięć, utrudniają wprowadzanie Internetu rzeczy (IoT) niezależnie od skali.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Automatyzacji od brzegu aż po chmurę

W obecnie dostępnych sieciach około 80–95% operacji wykonuje się ręcznie. Oprogramowanie SD-Access oferuje automatyzację opartą na politykach od brzegu aż po chmurę. Technologia TrustSec umożliwia bezpieczną segmentację obejmującą użytkowników i urządzenia przy użyciu infrastruktury sieciowej. To zdecydowanie upraszcza i skaluje operacje, zapewniając jednocześnie kompleksowy wgląd w informacje i szybkie dostarczanie nowych usług.

Aby obniżała czas wdrożenia o 67%

Automatyzując codzienne zadania, takie jak konfiguracja, uruchamianie oraz rozwiązywanie problemów, architektura SD-Access skraca czas niezbędny do wdrożenia sieci o 67%, poprawia rozwiązywanie problemów o 80% i zmniejsza negatywne efekty naruszeń bezpieczeństwa o 48%. W efekcie nakłady inwestycyjne w firmie mogą spaść nawet o 14%, a wydatki operacyjne nawet o 61%.

Scentralizowanego pulpitu zarządzania

Cisco DNA Center oferuje centralne zarządzanie architekturą Cisco DNA oraz zapewnia nowe podejście do automatyzacji sieci i zarządzania nią. Rozwiązanie to umożliwia całościowe spojrzenie na sieć i usprawnienie procesów podczas wdrażania nowych urządzeń, konfigurowania polityk i modyfikowania ustawień. Możesz zarządzać szeroką gamą kluczowych produktów i procesów w ramach jednej infrastruktury sieciowej przy użyciu uproszczonego, scentralizowanego pulpitu.

WYZWANIE: WGLĄD W INFORMACJE

Skrócenie czasu rozwiązywania problemów i poprawienie poziomu usług sieciowych jest bardzo ważne. Jednak ze względu na ograniczony wgląd w informacje o sieci jest to czasochłonny i kosztowny proces.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Aby rozwiązywała problemy, zanim staną się one poważne

Cisco DNA Analytics and Assurance to platforma analityczna w Cisco DNA Center. Zapewnia ona korelację analiz sieciowych i dzięki zastosowaniu uczenia maszynowego (ang. machine learning, ML) rozpoznaje problemy wpływające na usługi, zanim zrobią to użytkownicy.

Aby przekształcała zalew surowych danych w użyteczne sugestie i podpowiedzi.

Cisco Network Data Platform (NDP) to pierwsza w branży platforma analityczna oferująca wgląd w sieć. Automatycznie gromadzi ona i przeprowadza korelację danych urządzeń, aplikacji i użytkowników, dostarczając informacje platformie Cisco DNA Analytics and Assurance w Cisco DNA Center. Platforma Cisco DNA Analytics and Assurance dostarcza proaktywne analizy, przewiduje wydajność dzięki zastosowaniu uczenia maszynowego i proponuje rozwiązania problemów.

Aby można było dowiedzieć się, kto, co, kiedy, gdzie i dlaczego

Rozwiązanie Cisco CMX Hyperlocation zapewnia lepszy wgląd w informacje o tym, co naprawdę dzieje się na terenie Twojej firmy. Rozwiązanie to zapewnia analitykę oraz informacje o aktywności urządzeń i użytkowników ich używających z dokładnością lokalizacji na poziomie od 1 do 3 m, oferując w efekcie bardziej szczegółowe informacje na temat zachowania gości i pracowników.

WYZWANIE: CHMURA

Potrzebujesz szybkiego oraz bezpiecznego sposobu rozbudowania sieci w chmurze i uproszczenia operacji, ale napotykasz przeszkody w postaci fragmentacji systemów i problemów z wydajnością.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Aby bezpiecznie łączyła się z chmurą

Użytkownicy spędzają 25% czasu poza tradycyjną siecią. Dzięki rozwiązaniu Cisco Umbrella możesz wykrywać potencjalne ataki. Rozwiązanie to oferuje także wgląd w informacje dotyczące zagrożeń internetowych i chroni przed nimi, dzięki czemu użytkownicy mogą łączyć się z chmurą w dowolnym miejscu.

Lepszej obsługi aplikacji

Dzięki rozwiązaniu Cisco SD-WAN możesz wdrażać nowe aplikacje, w tym aplikacje SaaS. Zapewnij bezpieczną i wydajną obsługę niezależnie od rodzaju połączenia. Unikaj zawracania ruchu w chmurze przez centrum danych i uprość operacje w oddziałach.

Obsługi wdrożeń chmury hybrydowej

73% organizacji stosuje strategię chmury hybrydowej, co wymaga fundamentalnej zmiany obsługującej ją infrastruktury sieciowej. Rozwiązania Cisco DNA Virtualization dla chmury, takie jak Secure Agile Exchange i Cloud Services Router 1000 V, pomagają rozszerzyć sieć na chmurę w sposób bezpieczny i z zapewnieniem optymalnej wydajności.

WYZWANIE: PRZESTARZAŁE SYSTEMY

Innowacje nie są łatwe, gdy masz do czynienia z przestarzałymi procesami i systemami, które nie potrafią rozwiązywać współczesnych problemów.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Otwartej i programowalnej platformy

Przełączniki z serii Cisco Catalyst 9000 zapewniają pełną kontrolę nad infrastrukturą obejmującą zabezpieczenia, funkcje mobilne, IoT i chmurę. We współczesnym świecie potrzebujesz otwartej i programowalnej sieci brzegowej, pozwalającej na szybką adaptację i sprawne innowacje.

Oszczędzania czasu i maksymalizacji zasobów

Cisco Application Policy Infrastructure Controller Enterprise Module (APIC-EM) to kontroler sieciowy definiowany programowo dla kampusu i oddziałów przedsiębiorstwa oraz sieci WAN. Umożliwia on przekształcenie intencji biznesowych w sterowanie siecią.

Sprawności i elastyczności

Rozwiązanie Cisco DNA Virtualization pomaga oszczędzić czas, obniżyć koszty i podnieść wydajność poprzez wdrożenie usług sieciowych w ciągu kilku minut. Zmniejsz nakłady inwestycyjne, przechodząc na usługi wirtualne i konsolidując sprzęt, oraz obniż wydatki operacyjne dzięki zautomatyzowanemu zarządzaniu centralnemu.

JAKIE SĄ KORZYŚCI BIZNESOWE ROZWIĄZANIA CISCO DNA?

Wydajność. Szybkość. Wartość.

O 17% szybsze dostarczanie nowych aplikacji

O 28% wydajniejszy personel ds. sieci

O 42% szybsze wdrażanie w sieci WAN i oddziałach

Pięcioletni zwrot z inwestycji na poziomie 402%

Zacznij migrację do nowej sieci.

Zobacz, co się dzieje, gdy Twoja sieć pozostaje w tyle.