Masz konto?
  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Dobry wybór.

Sieć intuicyjna. Stworzona po to, aby rozwijać się wraz z Twoją firmą.

Nowa sieć działa w oparciu o kontekst, jest napędzana zdefiniowanymi intencjami i codziennie staje się bardziej intuicyjna. Sieć zbudowana na opartych o intencje rozwiązaniach sieciowych Cisco Digital Network Architecture (DNA) nie będzie Cię już spowalniać. Wręcz przeciwnie, pomoże Ci w bezpieczniejszy sposób oferować lepszą obsługę. Dzięki temu dział IT będzie mógł w szybki sposób reagować na wymagania Twojej firmy.

 

 KONTEKST

KONTEKST

Nowa sieć rozpoznaje użytkowników, urządzenia, czas, miejsce i sposób działania, co skutkuje wyższym poziomem bezpieczeństwa, bardziej spersonalizowaną obsługą i szybszym działaniem.

INTENCJA

INTENCJA

Nowa sieć automatycznie tłumaczy intencje na właściwą konfigurację sieci, co pozwala na zarządzanie milionami urządzeń i uruchamianie ich w ciągu kilku minut.

INTUICYJNA

INTUICYJNA

Nowa sieć nieustannie uczy się na podstawie ogromnych ilości danych przepływających przez sieci Cisco i przekształca te dane w praktyczne i predyktywne informacje.

WYZWANIE: BEZPIECZEŃSTWO

Nawet pojedyncze naruszenie bezpieczeństwa może istotnie nadszarpnąć budżet i reputację Twojej firmy. Nie możesz sobie pozwolić na wykrywanie naruszeń trzy miesiące po czasie.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Holistycznych zabezpieczeń od jednego dostawcy

Holistycznych zabezpieczeń od jednego dostawcy

W architekturze Cisco DNA zabezpieczenia są wbudowane w sprzęt i oprogramowanie już na etapie projektu. W oparciu o te podstawy firma Cisco oferuje współdziałające rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, które obejmują zarówno brzeg sieci, jak i jej centrum oraz sieć WLAN. Architektura Cisco DNA zapewnia niezbędny wgląd w informacje, kontrolę i automatyzację.

Szczegółowego wglądu w ruch w sieci

Szczegółowego wglądu w ruch w sieci

Użyj sieci Cisco jako sensora, zyskując wgląd w analizy i informacje w czasie rzeczywistym przy użyciu rozwiązania Stealthwatch. Cisco Identity Services Engine (ISE) poprawia wgląd, oferując informacje kontekstowe o tym, kto i co znajduje się w sieci. Teraz dział IT będzie w stanie wykrywać zagrożenia, nawet w ruchu szyfrowanym, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności.

Skutecznej ochrony w całej sieci

Skutecznej ochrony w całej sieci

Cisco DNA umożliwia także wykorzystanie sieci do egzekwowania polityk. W efekcie zyskujesz szczegółową kontrolę przy użyciu rozwiązania Cisco TrustSec, aby w spójny i kompleksowy sposób dostarczać i automatyzować polityki. Uproszczona segmentacja sieci oznacza szybsze i łatwiejsze zarządzanie. Zapobiegaj włamaniom, poprawiając dostępność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych IT nawet o 80%.

WYZWANIE: MOBILNOŚĆ

Wdrażanie urządzeń mobilnych pracowników i klientów wymaga wielu czynności wykonywanych ręcznie i jest procesem cechującym się niewielkim wglądem w informacje. Ponadto rozwiązania mobilne często nie spełniają standardów bezpieczeństwa i ochrony prywatności.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Możliwości szybkiego i bezpiecznego dodawania urządzeń

Możliwości szybkiego i bezpiecznego dodawania urządzeń

Cisco Software-Defined Access (SD-Access) zapewnia spójne środowisko użytkownika w przewodowych i bezprzewodowych sieciach przedsiębiorstw. Dzięki politykom opartym na tożsamości można szybko wprowadzać do sieci użytkowników, urządzenia i aplikacje, niezależnie od lokalizacji.

Aby wszystko łączyła

Aby wszystko łączyła

Przy użyciu oprogramowania Cisco Umbrella i Cisco AnyConnect (zabezpieczeń w chmurze i klientów VPN działających w każdym miejscu) możesz chronić dowolne urządzenia mobilne poza siecią przedsiębiorstwa. Ponadto możesz zoptymalizować wszystkie urządzenia Apple tak, aby współpracowały w sposób bardziej efektywny i niezawodny oraz zapewniały użytkownikom jeszcze większą wydajność.

Większe zaangażowanie klienta

Większe zaangażowanie klienta

Rozwiązanie Cisco Connected Mobile Experiences (CMX) umożliwia analizowanie zachowań klientów i współdziałanie z nimi, aby dostarczać lepsze, bardziej spersonalizowane środowiska oparte na lokalizacji i intencjach. Możesz podejmować lepsze decyzje kiedy wiesz, kim są Twoi klienci, gdzie się znajdują i czego chcą.

WYZWANIE: IoT

Skomplikowana segmentacja, wyszukiwanie adresów IP podczas rozwiązywania problemów i kosztowne wdrożenia automatyki przemysłowej, w tym instalacji wysokich napięć, utrudniają wprowadzanie Internetu rzeczy (IoT) niezależnie od skali.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Automatyzacji od brzegu aż po chmurę

Automatyzacji od brzegu aż po chmurę

W obecnie dostępnych sieciach około 80–95% operacji wykonuje się ręcznie. Oprogramowanie SD-Access oferuje automatyzację opartą na politykach od brzegu aż po chmurę. Technologia TrustSec umożliwia bezpieczną segmentację obejmującą użytkowników i urządzenia przy użyciu infrastruktury sieciowej. To zdecydowanie upraszcza i skaluje operacje, zapewniając jednocześnie kompleksowy wgląd w informacje i szybkie dostarczanie nowych usług.

Aby obniżała czas wdrożenia o 67%

Aby obniżała czas wdrożenia o 67%

Automatyzując codzienne zadania, takie jak konfiguracja, uruchamianie oraz rozwiązywanie problemów, architektura SD-Access skraca czas niezbędny do wdrożenia sieci o 67%, poprawia rozwiązywanie problemów o 80% i zmniejsza negatywne efekty naruszeń bezpieczeństwa o 48%. W efekcie nakłady inwestycyjne w firmie mogą spaść nawet o 14%, a wydatki operacyjne nawet o 61%.

Scentralizowanego pulpitu zarządzania

Scentralizowanego pulpitu zarządzania

Cisco DNA Center oferuje centralne zarządzanie architekturą DNA oraz zapewnia nowe podejście do automatyzacji sieci i zarządzania nią. Rozwiązanie to umożliwia całościowe spojrzenie na sieć i usprawnienie procesów podczas wdrażania nowych urządzeń, konfigurowania polityk i modyfikowania ustawień. Możesz zarządzać szeroką gamą kluczowych produktów i procesów w ramach jednej infrastruktury sieciowej przy użyciu uproszczonego, scentralizowanego pulpitu.

WYZWANIE: WGLĄD W INFORMACJE

Skrócenie czasu rozwiązywania problemów i poprawienie poziomu usług sieciowych jest bardzo ważne. Jednak ze względu na ograniczony wgląd w informacje o sieci jest to czasochłonny i kosztowny proces.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Aby rozwiązywała problemy, zanim staną się one poważne

Aby rozwiązywała problemy, zanim staną się one poważne

Cisco DNA Analytics and Assurance to platforma analityczna w DNA Center. Zapewnia ona korelację analiz sieciowych i dzięki zastosowaniu uczenia maszynowego (ang. machine learning, ML) rozpoznaje problemy wpływające na usługi, zanim zrobią to użytkownicy.

Aby przekształcała zalew surowych danych w użyteczne sugestie i podpowiedzi.

Aby przekształcała zalew surowych danych w użyteczne sugestie i podpowiedzi.

Cisco Network Data Platform (NDP) to pierwsza w branży platforma analityczna oferująca wgląd w sieć. Automatycznie gromadzi ona i przeprowadza korelację danych urządzeń, aplikacji i użytkowników, dostarczając informacje platformie DNA Analytics and Assurance w DNA Center. Platforma DNA Analytics and Assurance dostarcza proaktywne analizy, przewiduje wydajność dzięki zastosowaniu uczenia maszynowego i proponuje rozwiązania problemów.

Aby można było dowiedzieć się, kto, co, kiedy, gdzie i dlaczego

Aby można było dowiedzieć się, kto, co, kiedy, gdzie i dlaczego

Rozwiązanie Cisco CMX Hyperlocation zapewnia lepszy wgląd w informacje o tym, co naprawdę dzieje się na terenie Twojej firmy. Rozwiązanie to zapewnia analitykę oraz informacje o aktywności urządzeń i użytkowników ich używających z dokładnością lokalizacji na poziomie od 1 do 3 m, oferując w efekcie bardziej szczegółowe informacje na temat zachowania gości i pracowników.

WYZWANIE: CHMURA

Potrzebujesz szybkiego oraz bezpiecznego sposobu rozbudowania sieci w chmurze i uproszczenia operacji, ale napotykasz przeszkody w postaci fragmentacji systemów i problemów z wydajnością.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Aby bezpiecznie łączyła się z chmurą

Aby bezpiecznie łączyła się z chmurą

Użytkownicy spędzają 25% czasu poza tradycyjną siecią. Dzięki rozwiązaniu Cisco Umbrella możesz wykrywać potencjalne ataki. Rozwiązanie to oferuje także wgląd w informacje dotyczące zagrożeń internetowych i chroni przed nimi, dzięki czemu użytkownicy mogą łączyć się z chmurą w dowolnym miejscu.

Lepszej obsługi aplikacji

Lepszej obsługi aplikacji

Dzięki rozwiązaniu Cisco SD-WAN możesz wdrażać nowe aplikacje, w tym aplikacje SaaS. Zapewnij bezpieczną i wydajną obsługę niezależnie od rodzaju połączenia. Unikaj zawracania ruchu w chmurze przez centrum danych i uprość operacje w oddziałach.

Obsługi wdrożeń chmury hybrydowej

Obsługi wdrożeń chmury hybrydowej

73% organizacji stosuje strategię chmury hybrydowej, co wymaga fundamentalnej zmiany obsługującej ją infrastruktury sieciowej. Rozwiązania Cisco DNA Virtualization dla chmury, takie jak Secure Agile Exchange i Cloud Services Router 1000 V, pomagają rozszerzyć sieć na chmurę w sposób bezpieczny i z zapewnieniem optymalnej wydajności.

WYZWANIE: PRZESTARZAŁE SYSTEMY

Innowacje nie są łatwe, gdy masz do czynienia z przestarzałymi procesami i systemami, które nie potrafią rozwiązywać współczesnych problemów.

CZEGO CHCESZ OD SWOJEJ SIECI?

Otwartej i programowalnej platformy

Otwartej i programowalnej platformy

Przełączniki z serii Cisco Catalyst 9000 zapewniają pełną kontrolę nad infrastrukturą obejmującą zabezpieczenia, funkcje mobilne, IoT i chmurę. We współczesnym świecie potrzebujesz otwartej i programowalnej sieci brzegowej, pozwalającej na szybką adaptację i sprawne innowacje.

Oszczędzania czasu i maksymalizacji zasobów

Oszczędzania czasu i maksymalizacji zasobów

Cisco Application Policy Infrastructure Controller Enterprise Module (APIC-EM) to kontroler sieciowy definiowany programowo dla kampusu i oddziałów przedsiębiorstwa oraz sieci WAN. Umożliwia on przekształcenie intencji biznesowych w sterowanie siecią.

Sprawności i elastyczności

Sprawności i elastyczności

Rozwiązanie Cisco DNA Virtualization pomaga oszczędzić czas, obniżyć koszty i podnieść wydajność poprzez wdrożenie usług sieciowych w ciągu kilku minut. Zmniejsz nakłady inwestycyjne, przechodząc na usługi wirtualne i konsolidując sprzęt, oraz obniż wydatki operacyjne dzięki zautomatyzowanemu zarządzaniu centralnemu.

JAKIE SĄ KORZYŚCI BIZNESOWE ROZWIĄZANIA CISCO DNA?

Wydajność. Szybkość. Wartość.

17%

O 17% szybsze dostarczanie nowych aplikacji

28%

O 28% wydajniejszy personel ds. sieci

42%

O 42% szybsze wdrażanie w sieci WAN i oddziałach

402%

Pięcioletni zwrot z inwestycji na poziomie 402%

Zacznij migrację do nowej sieci.

Zobacz, co się dzieje, gdy Twoja sieć pozostaje w tyle.

Social