Máte účet?

 •   Personalizovaný obsah
 •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Infrastruktura pro bezpečný
přístup k aplikacím,

připravená pro hybridní spolupráci


 • Datum:Úterý 22. 11. 2022
  Středa 30. 11. 2022
 • Místo:Cisco Systems,
  Pujmanové 10, Praha 4,
  zasedací místnost
  Golden Gate
 • Doba trvání: 09:00 - 14:00

O akci

Za poslední dva roky se zásadně změnil způsob práce uživatelů - zaměstnanců firem a organizací. Po vynuceném přechodu na homeoffice se pozvolna a částečně vracejí do kanceláří, ale často stále využívají i flexibilní možnosti práce na dálku. Firmy ve stále větší míře “konzumují" data a aplikace z různých privátních i veřejných cloudů, což jim přináší řadu výhod ve formě flexibility a rychlosti nasazení, jednoduchosti užívání i správy a mnohdy i finanční benefity.
Je však na tyto změny ve způsobu práce připravena i komunikační infrastruktura? Je zajištěna dostatečná úroveň bezpečnosti, vysoká dostupnost a spolehlivost?

Cisco v tomto kalendářním roce oslovilo stovky IT uživatelů, administrátorů infrastruktury i ICT a bezpečnostních manažerů, a zveřejnilo výsledky tohoto průzkumu. Pouze část uživatelů a jejich zaměstnavatelů je přesvědčena, že infrastruktura jejich firmy je dostatečně bezpečná a připravená na nové výzvy.

V průběhu konference si ukážeme jak zajistit spolehlivý a bezpečný přístup koncových uživatelů k jejich kritickým on-prem či cloudovým aplikacím s využitím SD-WAN a SASE bez ohledu na to, zda s nimi pracují z centrály, vzdálené pobočky nebo z domova. Představíme typické scénáře, kdy bezdrátové WiFi 6E a pevné kampusové LAN sítě a funkce pro proaktivní správu a monitorování s využitím AI/ML mechanismů pomáhají zvyšovat bezpečnost infrastruktury a spokojenost uživatelů v prostředí softwarově definovaných i tradičně segmentovaných lokálních sítí.

Agenda

09:00 – 09:20 Registrace, občerstvení

09:20 – 09:30 Úvod, Zdeněk Roubal

09:30 – 11:00 Spolehlivý a bezpečný přístup k aplikacím, Miroslav Brzek a Milan Habrcetl

11:00 – 11:15 Přestávka

11:15 – 12:45 Uživatelsky přívětivá, bezpečná a dobře spravovatelná přístupová síť, Jaromír Pilař a Dominik Soukup

12:45 – 13:30 Oběd a diskuse

Spolehlivý a bezpečný přístup k aplikacím

Architektura podnikových WAN sítí prochází v současné době velkou transformací. Jejím úkolem je spolehlivě a bezpečně propojovat uživatele s aplikacemi, ať už se nacházejí v privátních nebo cloudových datacentrech, a zdaleka ne pouze zajistit prosté připojení vzdálených poboček. 

Uživatelsky přívětivá, bezpečná a
dobře spravovatelná přístupová síť

Přepínaná a bezdrátová síťová infrastruktura slouží k připojení uživatelských a IoT zařízení do firemní sítě. Pokud nefunguje, uživatelé ztrácí přístup ke všem službám a aplikacím a IoT zařízení přestávají plnit svoje důležité role. Moderní přepínané LAN a bezdrátové WiFi 6E sítě mohou být vybaveny funkcemi pro proaktivní správu a monitorování s využitím AI/ML mechanismů, které pomáhají zvyšovat bezpečnost a spolehlivost infrastruktury a zajistit spokojenost uživatelů.