• Kedy: 28. 2. 2017
  • Kde: Bratislava
  • Doba trvania: 8:30 – 13:30
▲ Back to Top

O akcii

O akcii

Cisco má za sebou rok technologických inovácií a akvizícií. Na Cisco Collaboration Experience Evente by sme Vám radi predstavili novinky, ktoré výrazne menia podobu video komunikácie a podnikovej spolupráce.

Na podujatí, určenom nielen pre technologických expertov, ale aj pre obchodníkov našich partnerov, Vám predvedieme on-premise riešenia, cloudové služby i nástroje pre tímovú spoluprácu so živými ukážkami. Priblížime Vám aj možnosti využitia modelu „Try and Buy“ u zákazníkov.

Program

Program

8:30 – 9:15

Registrácia

9:15 – 10:30

Prezentácia noviniek v Collaboration uvedených v minulom roku

Akvizícia spoločnosti Acano priniesla široké možnosti v oblasti video konferencií a interopreability v heterogénnom prostredí. Zásadné zmeny užívateľského rozhrania sú spojené s novou generáciou software v koncových TP jednotkách CE8.0. Ďalší v rade je i rozvoj aplikácie Jabber v 11.8 na všetkých desktopových a mobilných platformách. Cloudové služby Spark a WebEx ponúkajú priamu registráciu TP jednotiek a videokonferenčné služby pre užívateľa z prostredia MS Lync a Skype for Business.

10:30 – 10:50

Coffee Break

10:50 – 12:30

Novinky z prostredia Cloudových služieb

Cloudová platforma Spark prináša nové koncové zariadenie a ponúka rozmanité možnosti aplikačných integrácií. K dispozícii je unikátne spracovanie real-time komunikácie v on-premise uzloch, smerujúcich k hybridným modelom nasadenia. Cloudová správa pobočkovej telefonie Cisco BE4000 je ďalším vývojovým krokom tradičných IT telefonie Cisco UCM. Pohľad na licenčný model Cisco Spark Flex Plan a jeho využitie v on-premise riešení a v cloudových službách. Možnosti uplatnenia „Try and Buy“ modelu pre zákazníkov.

12:30 – 13:30

Obed

▲ Back to Top
▲ Back to Top

Registrácia

Registrácia

Ľutujeme, registrácia na Cisco Collaboration Experience Event bola uzavretá.

▲ Back to Top

Miesto

Miesto

Hotel Holiday Inn Bratislava

Konferenčná miestnosť: Hala 1
Bajkalská 25/A
825 03 Bratislava

Parkovanie

Parkovanie na parkovisku pred hotelom je v cene 1 EUR / hodina (maximálna denná tarifa je v cene 8 EUR). Je možné parkovať i v hotelovej garáži je v cene 1,50 EUR / hodina (maximálna denná tarifa je v cene 15 EUR)

▲ Back to Top

Kontakt

Kontakt

Ivan Sýkora
PRODUCT SALES SPECIALIST.SALES
ivsykora@cisco.com
+420 221 435 111

Klaudia Horná
MARKETING & SALES ASSISTANT
khorna@cisco.com
+421 915 114 510

Kontakt

Ivan Sýkora


Klaudia Horná