Viditelnost a kontrola pro systém iOS

Nyní k dispozici

Zaměstnanci nepracují jen v kanceláři a kybernetické zabezpečení představuje klíčový zájem společností, které umožňují zaměstnancům pracovat odkudkoli. Společnosti Apple a Cisco vytváří partnerství za účelem zajištění nejhlubší úrovně viditelnosti a kontroly v síti na zařízeních se systémem iOS. Tento postup umožňuje společnostem odstranit překážky způsobené obavami ohledně auditů a poskytuje všudypřítomnou kontrolu v případě narušení zabezpečení.

Další informace

Podniková mobilita, efektivní a inteligentní

Vaše síť dokáže přinášet zkušenosti jako nikdy předtím. Dokáže optimalizovat zkušenosti se sítí Wi-Fi pro vaše zaměstnance a poskytovat jim nejlepší bezdrátové připojení, když se pohybují po kanceláři, a IT oddělení dokáže stanovovat priority aplikací, které jsou pro vaše podnikání nejdůležitější, na vámi zvolené platformě: iPad, iPhone a nyní i Mac.

Díky bohatým analýzám sítí a údajům o výkonu sítě Wi-Fi na straně klienta přicházejícím tento podzim může IT oddělení získat užitečné údaje, které pomáhají zlepšit uživatelské zkušenosti, zkrátit dobu řešení chyb a proaktivně identifikovat problémy, než vzniknou.

Jednoduché schůzky

Tlačí vás čas? Schůzky v aplikaci Cisco Spark a službě WebEx nikdy nebyly na vašem zařízení iPhone nebo iPad snadnější nebo produktivnější. Díky našim nejnovějším integracím pro systém iOS 11 se budou moci uživatelé zapojit do schůzek přímo z oznámení kalendáře a hladce sdílet své obrazovky. Jedná se o spolupráci na cestách jako nikdy předtím.

Integrace obchodní spolupráce

Společnosti Cisco a Apple kombinují přední služby v oboru pro podnikovou spolupráci a intuitivní zkušenosti koncových uživatelů, a masivně tak zlepšují spolupráci zaměstnanců. Navíc kromě rozvoje jednoduchých mobilních schůzek využívá společnost Cisco rozhraní API iOS k přímé integraci se zařízením iPhone pro nativní volání. Uživatelé mají pocit maximální péče stejně jako v kancelářích a IT týmy maximalizují stávající investice. Všichni jsou spokojení.

Rowan Trollope Rowan Trollope

Novinky od společností Apple a Cisco

Je těžké uvěřit, že je to už rok od oznámení první sady řešení vycházející z partnerství společností Apple a Cisco. Začali jsme plynulou integrací podnikových volání, upřednostňováním obchodních klíčových aplikací a optimalizací zkušeností s Wi-Fi pro zařízení iPhone a iPad na sítích Cisco. Dnes vám s potěšením přináším náhled na další vlnu neuvěřitelných zkušeností od společností Apple a Cisco.

Přečtěte si blog

Susie Wee

Řešení pro vývojáře

Cisco DevNet nabízí program rychlého ověřování Fast Lane, službu dostupnou pro vývojáře aplikací pro systém iOS k ověřování funkčnosti aplikací pro systém iOS v infrastruktuře Cisco bez nutnosti utrácet tisíce dolarů na testovací prostředí. Proces ověřování se brzy rozšíří, aby zahrnul systémy iOS 11 a macOS.

Podívejte se, jak Fast Lane zlepšuje výkon aplikací a komunikuje přímo s týmem pro Cisco DevNet.

Další příležitostí pro vývojáře aplikací pro systém iOS je nedávná dostupnost sady Cisco Spark SDK pro systém iOS. Tato sada pro vývojáře usnadňuje vkládání funkcí aplikace Cisco Spark do aplikací pro zařízení iPhone a iPad.

Susie Wee

Michael Stevens ukazuje, že je teď QoS jednodušší než kdy předtím

Sledujte Michaela Stevense, hosta jednoho z nejoblíbenějších vědeckých a technologických kanálů na službě YouTube, v novém videoseriálu nazvaném New Frontiers: IT Innovations in 5 Minutes. V tomto dílu si vysvětlíme, že je teď QoS jednodušší než kdy předtím a jak může IT oddělení snadno stanovovat priority pro klíčové podnikové aplikace v systému iOS.

Optimalizace Wi-Fi
ve společnosti Cisco
významně zlepšuje práci
na zařízeních iPhone a iPad

Po aktualizaci softwaru, která zahrnuje první inovace ze strategického partnerství společností Apple a Cisco, britský IT tým společnosti Cisco změřil vylepšení v prostředí skutečného světa pomocí aplikace Cisco Spark. Výsledek: zlepšení produktivity o 83 %.

Tim Cook a Chuck Robbins
probírali budoucnost

Zjistěte novinky o partnerství a řešeních společnosti Cisco i řešeních pro systém iOS 11 v oblasti zabezpečení, networkingu a spolupráce.

Přehrát video

Přehrát video