Jedna výkonná sjednocená platforma | Řešení Cisco pro datová centra - Cisco

 

Transformujte své datové centrum

Chcete-li dosáhnout provozní efektivity a získat schopnost nasazení nových aplikací v libovolném rozsahu, musíte zjednodušit a automatizovat správu své IT infrastruktury.

Zjistěte, jak vám můžeme pomoci vytvořit hladce fungující systém pomocí serverů Cisco UCS® s procesory Intel® Xeon®.

Datové centrum Cisco: Zužitkujte potenciál rychlých informačních technologií

Zužitkujte potenciál rychlých informačních technologií

Využívejte nové technologie, jako je například cloud a velká data, a nasazujte a škálujte aplikace rychleji a zároveň s nižšími riziky a celkovými náklady na vlastnictví. Tato příručka se zabývá pěti způsoby, jakými lze dosáhnout rychlých informačních technologií prostřednictvím integrované infrastruktury.


Další informace
Datové centrum Cisco: Jednoduchá správa IT v každém rozsahu

Jednoduchá správa IT v každém rozsahu

Jste-li středně velká organizace s malým počtem IT pracovníků nebo potřebujete nasadit datové centrum pro svou vedlejší činnost, existuje jednoduchá, účinná a úsporná odpověď: Cisco UCS Mini je snadno spravovatelné, škálovatelné a komplexní řešení IT, jež také nabízí vzájemnou funkční spolupráci s hlavními dodavateli úložných řešení. Získejte další informace v naší stručné příručce.

Zobrazit
Datové centrum Cisco: Optimalizujte své datové centrum

Optimalizujte své datové centrum

Budou-li vaši IT pracovníci trávit méně času údržbou stávajících systémů, uvolní se vám prostředky a budete se moci soustředit na inovace. Bez ohledu na to, se kterými dodavateli softwaru a úložných řešení spolupracujete, můžete zefektivnit své hlavní činnosti. V této příručce zjistíte jak. Podívejte se na ukázku.Ukázku

Intel, logo Intel Inside, Xeon a Xeon Inside jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation v USA a dalších zemích.

Získejte elektronickou knihu