location - Cisco

Místo konání

Clarion Congress Hotel Prague ****
Freyova 33
Praha 9 - Vysočany
www.cchp.cz

Clarion Congress Hotel Prague leží v moderní čtvrti Vysočany, jen 15 minut od historického centra Prahy. Díky skvělé dopravní dostupnosti a široké škále perfektních služeb ho s oblibou využívají individuální návštěvníci i business klientela.

Hotel disponuje variabilními konferenčními sály včetně high-tech vybavení ve všech prostorách a pokojích. Bohatou nabídku služeb představují různorodé restaurace, bary, wellness a fitness centrum, kadeřnictví, hlídané garáže a také nákupní galerie v přímém sousedství hotelu.

Hostům je k dispozici celkem 534 pokojů typu Standard nebo Executive a 25 luxusních apartmá. Osm pokojů je určeno handicapovaným hostům.

K základnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení s vanou, minibar, trezor, telefon s přímou volbou, LCD televizor se SAT TV a systémem PAY TV a internetové připojení zdarma. Hosté ubytovaní v pokojích typu Executive mohou využít vstup do Club Lounge a další exkluzivní služby. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

DOPRAVA

Autem
Autům jedoucím směrem od Brna doporučujeme výjezd D1 Exit Spořilov a dále rovně po Spořilovské ulici, poté po Jižní spojce až do exitu Hloubětín, dále rovně po Průmyslové ulici. Na světelné křižovatce vlevo do Poděbradské ulice - směr Centrum. U libeňského nádraží vpravo do ulice Freyova. Hotel se nachází vedle nákupní pasáže Galerie Fénix, přímo u stanice metra Vysočanská. Parkování je možné v podzemních garážích hotelu, cena je 400 Kč/den vč. DPH.

MHD
Hotel se nachází 50m od stanice metra Vysočanská, linka B.

UBYTOVÁNÍ

Pro účastníky Cisco Connect je rezervováno ubytování v hotelu Clarion Congress Hotel Prague v pokojích typu standard a executive za zvýhodněné ceny.

Hotel Kategorie Cena v CZK
SGL / DBL
Clarion Congress Hotel Prague – standardní pokoj **** 1990 / 1990
Clarion Congress Hotel Prague – executive pokoj **** 2770 / 2770

Jak si rezervovat ubytování

Pro rezervaci v hotelu Clarion Congress Hotel Prague kontaktujte, prosím, přímo hotel:
Tel.: +420 211 131 116-119, Fax: +420 211 131 401, E-mail: room.cchp@clarion-hotels.cz

Aby Vám byly poskytnuty výše uvedené ceny, uveďte, prosím, ve své rezervaci heslo "CISCO".

Ceny
Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně bufetové snídaně, internetového připojení, čajového a kávového setu, zahrnují všechny místní poplatky a 15% DPH.

Potvrzení rezervace
Pro zpracování a potvrzení Vaší rezervace bude hotel požadovat údaje o Vaší platební kartě. Všechna potvrzení budou zaslána hotelem.

Storno podmínky
V případě jakýchkoliv změn nebo zrušení Vaší rezervace kontaktujte, prosím, přímo hotel.

Stornopoplatek ve výši částky za celý, Vámi rezervovaný pobyt, bude účtován na Vaši platební kartu za nedojezd nebo zrušení rezervace po 18:00 hodině dva dny před Vaším rezervovaným příjezdem (ve smyslu Vaší rezervace).