Registrace

Zaregistrujte se prosím co nejdříve. Kapacita je omezena.

  • Kdy:03/31/2016
  • Kde:Praha, Czech Republic
  • Doba trvání:8:30 - 14:00
  • Cena:Zdarma
▲ Back to Top

O akci

Zveme vás na partnerskou setkání pořádané v návaznosti na sérii vzdělávach školení programu Cisco SMB univerzita. Budete zde mít možnost se osobně potkat a sdílet své zkušenosti se zástupci společnosti Cisco a distributorů, kteří se na programu podílí, a seznámíte se i s dalšími společnostmi nabízejícími služby zákazníkům ve stejném segmentu jako vy.

V úvodu se dozvíte o změnách prodejních postupů a poznáte nové způsoby budování obchodních vztahů. Seznámíme vás s nejpoužívanějšími Cisco přepínači do LAN sítí Catalyst 2960X a 3650 a možnostmi jejich rychlého a jednoduchého nastavení. Za účelem zjednodušení poskytování zákaznických demo produktů vám představíme demonstrační portál Cisco dCloud, který poskytuje partnerům a zákazníkům přístup k ukázkám nejnovějších řešení a produktů.

V oblasti Cisco WLAN uvidíte praktickou ukázku AP1850 a AP1830 a naučíte se jak během 10 minut jednoduše nastavit centralizovanou bezdrátovou síť. Představíme vám svět Cisco servisů a popíšeme obchodní model naší společnosti a jeho součásti.

Do počítačových sítí se připojuje stále více zařízení a spolu s tím roste počet směrů útoku, kterými může malware proniknout do organizace. Organizace bez ohledu na velikost čelí stále nákladnějším hrozbám, a proto vám ukážeme jak detekovat  a analyzovat bezpečnostní incidenty pomocí systému Firepower Management Center.

Srdečně vás tímto zveme a těšíme se na viděnou!

▲ Back to Top

Program

▲ Back to Top

Registrace

▲ Back to Top

Místo

▲ Back to Top

Kontakt

▲ Back to Top

Kontakt

Share

Contacts

Tomas Kusala