Máte účet?

  •   Personalizovaný obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Nová éra sítí: Roadshow na téma
The Network. Intuitive.

21., 22., 23. listopadu 2017

Síť, která se učí, adaptuje na okolní prostředí a chrání vaše nejcennější data.

Na začátku podzimu 2017 jsme na trh uvedli nový převratný koncept intuitivní sítě, která disponuje vlastní umělou inteligencí a může rozhodnout, k jakým datům a službám má uživatel povolený přístup. Tato síť se mění v živý organismus, který se v průběhu času učí, zdokonaluje, dokáže předvídat budoucí potíže a v krátkém čase pomůže zastavit nejpokročilejší kybernetické útoky.

„Síť ještě nikdy nebyla pro úspěch firem tak klíčová jako dnes. Zároveň ale nikdy nebyla pod takovým tlakem,“ říká Chuck Robbins, CEO společnosti Cisco a dodává: „Vybudováním nové intuitivní sítě jsme vytvořili inteligentní platformu s bezkonkurenční bezpečnostní úrovní, která posune podniky vpřed a otevře lidem i organizacím nové možnosti.“.

V návaznosti na toto téma uvádíme seminář, který Vám do většího detailu, i za pomoci praktických ukázek, představí nejen revoluční koncept intuitivní sítě, ale i jiné novinky, které společnost Cisco přináší právě v oblasti síťové infrastruktúry - drátových a bezdrátových prvků, síťové bezpečnosti a správy a dohledu. Podívejte se spolu s námi na to, co nás v nové éře sítí čeká.