Guest

Cloud

Společnost Cisco rozumí světu mnoha cloudů

Někteří lidé si cloud computing představují jako práci v jednom obrovském cloudu pro všechny. Ve skutečnosti existuje řada typů cloudů, včetně:

  • Privátních cloudů
  • Veřejných cloudů
  • Hybridních cloudů
  • Komunitních cloudů (podporujících například zdravotnické, finanční a vládní organizace)

A svět tvoří mnoho cloudů. Celkový „příslib cloudů“ hodně závisí na schopnosti optimalizovat zdroje, zjednodušovat operace a na spolupráci všech prvků v rámci tohoto „světa mnoha cloudů“. Aby zákazníci tento příslib mohli využívat, společnost Cisco poskytuje víc než inovativní architektury. Poskytuje inovace, díky nimž jsou podniky při navigaci světem mnoha cloudů úspěšné.

CloudVerse – Video

Společnost Cisco poskytuje zjednodušené, škálovatelné, vysoce bezpečné architektury potřebné pro cloud

Rámec Cisco CloudVerse a jeho související architektury jsou navrženy tak, aby podporovaly spolupráci a interoperabilitu v různých druzích cloudů, mezi nimi i mimo ně, a tak optimalizovali vaši konkurenční výhodu a umožnily nové úrovně efektivity cloud computingu. Společnost Cisco chápe, že samotné datové centrum nebo sí? problém nevyřeší. Musí spolupracovat. Důležité je sjednotit datová centra, umožnit jim spolupracovat jako „jeden celek“ a zároveň sloučit vlastnosti inteligentní sítě cloudů.

Společnost Cisco poskytuje zjednodušené, škálovatelné, vysoce bezpečné architektury potřebné pro cloud

K přehrání tohoto videa je vyžadována nejnovější verze přehrávače Adobe Flash Player s povolenou funkcí JavaScript.

Stáhnout přehrávač Flash Player

Společnost Cisco vám umožňuje plně využít cloud computing

Služby Cloud Enablement Services společnosti Cisco a náš komplexní ekosystém partnerů poskytuje široký sortiment integrovaných řešení pro akceleraci úspěchu cloud computingu a využití plné hodnoty vaší cloudové technologie. Výsledkem je, že můžete pracovat se stávajícími prodejci, nebo si vybrat z našeho rozsáhlého seznamu partnerů a poskytovatelů v každé oblasti. Pouze společnost Cisco umožňuje, aby svět mnoha cloudů zajistil skvělou zkušenost s cloudy, mezi cloudy i za hranicemi cloudů.