Guest

Cisco Intelligent Automation for Cloud

Hierarchical Navigation


Zlepšete agilitu IT díky samoobslužnosti a automatizaci

Cisco Intelligent Automation for Cloud je samoobslužné a organizační softwarové řešení pro cloud computing a automatizaci datových center. Umožňuje bezpečné a vysoce automatizované operace IT na vyžádání pro virtuální i fyzickou infrastrukturu ve výpočetních zařízeních, síti, úložišti a aplikacích.

video data sheet

Video katalogový list:

Přečtěte si o řešení Cisco Intelligent Automation for Cloud. (7:01 min)

Organizace cloudu a poskytování na vyžádání

Bez ohledu na typ zaváděné cloudové sítě – privátní, veřejné, hybridní – existují dvě základní vlastnosti tvořící základ cloud computingu. Aplikace Cisco Intelligent Automation for Cloud těmito vlastnostmi podporuje vaši cloudovou iniciativu:

Aplikace Cisco Intelligent Automation for Cloud tyto funkce kombinuje v řešení sjednocené správy pro infrastrukturu jako službu (IaaS) a další cloudové modely. Uživatelé si mohou z nabídky standardních možností objednat, co chtějí, v intuitivním portálovém rozhraní. IT může umožnit samoobslužné vyřízení požadavků na aplikace a infrastrukturu do několika minut, místo týdnů. Správa pak může kontrolovat a sledovat každou službu, počínaje počátečním požadavkem po vyřazení z provozu.

Toto výkonné řešení doplňuje systém Cisco Unified Computing System (UCS) i produkty a služby společnosti Cisco a partnerská technologická řešení v heterogenních datových centrech. Díky aplikaci Cisco Intelligent Automation for Cloud můžete využít:

  • Jednoduchost: Snadno použitelný portál společnosti Cisco zjednodušuje poskytování komplexních zdrojů pro datová centra a rozšiřuje samoobslužnost pro všechny uživatele, a zároveň prosazuje kontroly a správu na bázi zásad.
  • Flexibilitu: Řešení je optimalizováno pro architektury Cisco, ovšem lze je integrovat se stávajícími systémy vaší organizace, nástroji pro správu služeb, provozními procesy a infrastrukturou.
  • Rychlejší zavádění cloudů: Předem vestavěné automatizační balíčky a snadno použitelné prostředí pro konfiguraci služeb a organizaci práce zajiš?uje rychlou realizaci.
  • Nižších celkových nákladů na vlastnictví: Změny a aktualizace cloudového prostředí můžete zavádět rychle v reakci na měnící se podnikové potřeby, a zároveň ušetříte čas a peníze pro vaši organizaci.

Pro zákazníky společnosti Cisco jsou výsledkem zvýšená rychlost, spokojenost uživatelů a provozní efektivita v novém paradigmatu na bázi cloudu.

Doporučené články

Accelerate Your Private Cloud (Zrychlete svůj privátní cloud) (PDF – 269 KB)
Tento dokument od analytika společnosti ESG zkoumá výhody inteligentní automatizace.

Cisco CIO nabízí pohled na privátní cloud
Zjistěte informace o obchodních výhodách interního privátního cloudu od společnosti Cisco. (4:35 min.)

Analytik společnost ESG – Video
Poslechněte si pohled analytika na IT jako službu a na řešení Cisco Intelligent Automation. (7:06 min.)

Webcast: Čtyři kroky k privátnímu cloudu

Cisco CIO nabízí pohled na privátní cloud

K přehrání tohoto videa je vyžadována nejnovější verze přehrávače Adobe Flash Player s povolenou funkcí JavaScript.

Stáhnout přehrávač Flash Player

Analytik společnost ESG – Video

K přehrání tohoto videa je vyžadována nejnovější verze přehrávače Adobe Flash Player s povolenou funkcí JavaScript.

Stáhnout přehrávač Flash Player

Další zdroje

Dovolte nám pomoci

Podpora