Guest

Cloud

Proč záleží na cloudových řešení a službách

Cloudová řešení a služby nabízejí působivou ekonomiku. Umožňují organizacím snížit kapitálové výdaje (CapEx) a provozní náklady (OpEx), sdílet cloudové zdroje a poskytovat dynamické služby na vyžádání. Poskytují flexibilní obchodní modely, které umožňují rychlejší a efektivnější spuštění škálovatelných služeb bez ohledu na geografickou polohu a velikost podniku. Mohou také vyřešit některé z největších obchodních a technologických problémů, kterým dnes organizace čelí.

Co musíte zvážit

Při vstupu do „světa mnoha cloudů“ nejprve zvažte, který model cloudu je ten pravý pro vaši organizaci a příležitost. Zadruhé, zejména u aplikací pro spolupráci a video, zvažte bezpečnou a konzistentní zkušenost v rámci modelů poskytování služeb pro všechny způsoby, které si uživatelé zvolí. Konečně, pokud chcete optimalizovat výkon, agilitu a efektivitu svého cloudového řešení, budete potřebovat širokou škálu inovativních prodejců, kteří mohou poskytovat a realizovat řešení pro integraci a podporovat vámi vybraný cloudový model.

Pro efektivní realizaci cloudových řešení je důležité pečlivě zvážit své volby technologií. Ať už vytváříte nebo využíváte služby z privátních, veřejných či hybridních cloudů, společnost Cisco poskytuje důležité prvky nutné pro podporu vaší strategie.

Jak řešení Cisco CloudVerse podporuje vaši cloudovou strategii

Řešením společnosti Cisco je CloudVerse. Řešení Cisco CloudVerse plně a transparentně integruje tři základní pilíře cloudu, které poskytují jednoduchost, zabezpečení typu context-aware, škálovatelnost, agilitu a zaručenou zkušenost u každého zařízení na jakémkoli místě.

Cisco CloudVerse

Mezi tyto tři pilíře ně patří:

Cloudové aplikace a služby

Nová zkušenost spolupráce je mobilnější, více sociální, vizuální a virtuální. V éře po stolních počítačích jsou nutná řešení, jež podporují flexibilní cloudové modely poskytování služeb a prostředí typu „Bring Your Own Device“ (Přineste vlastní zařízení) pro nové úrovně svobody a produktivity. Vaše organizace si může vychutnat efektivnější jednání, osobní vizuální zkušenost a bezpečné sdílení dokumentů kdekoli, kdykoli a na jakémkoli zařízení, ať už díky našim partnerům nebo řešení Cisco Collaboration Cloud.

Sjednocené datové centrum

Tradiční architektury datových center byly vytvořeny pro statická, fyzická – nikoli virtualizovaná – prostředí. Proto mohou omezovat výkon, agilitu a efektivitu, kterou slibují realizace cloudu, a zvýšené úrovně zabezpečení, které vyžadují. Řešení Unified Data Center společnosti Cisco je navrženo přímo pro virtualizaci a cloud computing. Poskytuje automatizované poskytování služeb a správu sdílené struktury výpočetní techniky, sítě a úložných zdrojů nutných pro poskytování služeb IT v datových centrech a mezi nimi.

Síť Cloud Intelligent Network

Síť je základ, který propojuje „svět mnoha cloudů“. Skrytá infrastruktura musí zvládnout dynamické poskytování cloudových služeb a automatickou správu různých typů obsahu. Síť Cisco Cloud Intelligent Network umožňuje poskytování cloudových služeb a poskytuje přístup a služby těm pravým uživatelům a flexibilitu pro připojení s veřejnými, hybridními a komunitními cloudy.

Potřebujete však víc než jen stavební prvky. Technologickou infrastrukturu tvoří operační systémy, software pro správu a virtualizaci, úložné systémy a široký sortiment databázových, middlewarových a podnikových aplikací. Řešení Cisco CloudVerse přináší komplexní soubor služeb Cloud Enablement Services a technologických řešení poskytovaných prostřednictvím výkonného ekosystému, aby splnilo všechny vaše požadavky na cloud.

Další informace