Guest

Cloud

Každá organizace má při různých fázích zavádění cloudu specifické potřeby a ohledy. Mezi ně patří:

  • Konsolidace zdrojů
  • Standardizace operací
  • Virtualizace prostředí
  • Automatizace poskytování služeb
  • Zajištění konzistentní zkušenosti

S ohledem na tyto úvahy je společnost Cisco odhodlána podpořit vaše specifické potřeby během přechodu na zvolený cloudový model. Společnost Cisco poskytuje široký sortiment možností, jenž vám umožňuje plánovat, zakoupit a realizovat cloudová řešení. Společnost Cisco se také soustředí na váš úspěch tím, že vaší organizaci umožní inovaci pomocí nových služeb.

Naplánujte si cloudové řešení

Společnost Cisco nabízí služby Cloud Enablement Services umožňující plánování a navržení cloudového řešení. Poskytujeme cloudové služby, zkušenosti datového centra a odbornost v oblasti sítí, abyste hodnotu cloudu mohli plně využít. Společnost Cisco také umožňuje zbavit se nejistoty týkající se dodavatelů cloudů tím, že poskytovatelům a tvůrcům cloudových řešení uděluje certifikáty v rámci programů Cisco Cloud Builder a Cisco Powered Cloud Service. Tato globální síť partnerů zahrnuje odborníky na zavádění cloudových řešení, kteří plně využívají technologii společnosti Cisco. Tito partneři vám umožní naplánovat strategii a urychlit realizaci.

Vytvořte si vlastní řešení

Společnost Cisco poskytuje základní stavební prvky, architektury, řešení a integrované systémy, které zjednodušují proces vytváření veřejných, privátních nebo hybridních cloudů. Lze je zakoupit jako jednotlivé produkty nebo jako integrované balíky kombinující výpočetní techniku, síť, virtualizaci a úložiště od předních dodavatelů v předem ověřených konfiguracích. Potřebujete-li další pomoc, společnost Cisco a její globální síť partnerů jsou vám k dispozici s celým sortimentem služeb Cloud Enablement Services.

Získejte přístup k řešení Hosted Collaboration Services od společnosti Cisco

Jako přímí zákazníci hostovaných aplikací společnosti Cisco uživatelé v organizaci získají přístup k důležitým podnikovým aplikacím a službám pro spolupráci typu end-to-end. Cisco Collaboration Cloud zahrnuje řešení Cisco WebEx Conferencing, Cisco WebEx Instant Messaging and Presence a Cisco TelePresence Callway.

Najděte poskytovatele služeb

Kvůli zákazníkům, kteří cloudové služby získávají od poskytovatelů služeb, společnost Cisco spolupracuje s řadou poskytovatelů služeb, kteří zavádějí služby na bázi ověřené cloudové infrastruktury společnosti Cisco, včetně více než 20 poskytovatelů služeb nabízejících hostovaná řešení pro spolupráci na bázi řešení Cisco Hosted Collaboration Solution.

Nabízejte a prodávejte cloudové služby

Řada poskytovatelů služeb vyvinula cloudové služby podporované technologií společnosti Cisco a potřebuje rozšířit své prodejní kanály. Program Cloud Services Reseller společnosti Cisco poskytovatelům služeb umožňuje nabízet a prodávat cloudové služby díky zapojení zavedených prodejních týmů společnosti Cisco nebo spolupráci s prodejními partnery společnosti Cisco.