Guest

Cisco zrychluje nasazení hybridního cloudu integrací Cisco UCS s Microsoft Azure Stack

Hierarchical Navigation

Praha 20. února 2017 – Společnost Cisco rozšiřuje portfolio systémů Cisco UCS o platformu Microsoft Azure Stack. Nový integrovaný a ověřený systém umožňuje zákazníkům poskytovat služby platformy Microsoft Azure z jejich on-premise datových center. Společné řešení vyvinuté společnostmi Cisco a Microsoft poskytuje podnikům nástroje, které podporují rozvoj a modernizaci aplikací ve vysoce flexibilním a škálovatelném hybridním cloudovém prostředí.

Podniky, které dnes musí reagovat na dynamické změny trhu, často hledají jednoduše ovladatelná a flexibilní hybridní cloudová řešení. Ta přitom musejí umožnit optimalizaci zdrojů a škálovatelnost, zároveň přitom zachovávat výhody lokálního datového centra. Spojení řešení Cisco UCS a robustní cloudové platformy Microsoft Azure do integrovaného systému je specificky vytvořeno pro všechny cloudové pracovní zátěže. Zákazníci nyní získávají řešení, které jim poskytuje plnou kontrolu nad tím, jakým způsobem zajišťují správu, zabezpečení a dostatečný výkon.

Hlavní výhody řešení Microsoft Azure Stack na systémech Cisco UCS:

  • Rychlejší růst a inovace: firmy a poskytovatelé služeb mohou rychle rozšířit své podnikání pomocí efektivního a flexibilního cloudového spotřebního modelu. Poskytovatelé služeb také mohou svým zákazníkům nabízet prostředí Azure způsobem „infrastruktura jako služba“ (IaaS) nebo „platforma jako služba“ (PaaS).
  • Nejmodernější technologie: řešení vybudované na špičkové architektuře Cisco UCS staví na technologii Unified Fabric. Spolu s všestranným síťovým adaptérem Cisco Virtual Interface Card optimalizovaným pro služby Azure se tak stává základním stavebním kamenem výkonné podnikové sítě.
  • Jednoduchý management: ovládání všech výpočetních a síťových prvků v jednom jednoduchém rozhraní spolu se šablonami pro nastavování pravidel snižuje celkové náklady na vlastnictví u společných zákazníků společností Cisco a Microsoft.
  • Vysoká důvěryhodnost: společnosti Cisco a Microsoft dlouhodobě patří ke spolehlivým partnerům a klíčovým globálním inovátorům.

Dostupnost integrace Microsoft Azure Stack na systémech Cisco UCS je naplánována na třetí čtvrtletí 2017.


Kontaktní osoby:

Jakub Řehák
mediální zástupce, Madison PA
rehak@madisonpa.cz
tel.: +420 602 369 742

Jakub Hynek
mediální zástupce, Madison PA
hynek@madisonpa.cz
tel.: +420 606 246 215


O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují mezi sebou a spolupracují.

Informace o společnosti Cisco jsou k dispozici na http://www.cisco.com. Další zprávy lze nalézt na http://newsroom.cisco.com.

Cisco a logo Cisco jsou registrované ochranné známky společnosti Cisco Systems, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny další registrované ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.

Kontaktujte Cisco

Got Small Business? Go to Cisco Small Business Products