Guest

Apple a Cisco vytvoří společné inženýrské týmy. Zařízení iOS budou lépe integrována do firemních system

Úkolem společných vývojových týmů je připravit společná řešení, který umožní vylepšit propojení přístrojů Apple s iOS do podnikových sítí založených na technologiích Cisco. Obě společnosti budou pracovat na tom, aby se z telefonů iPhone, tabletů iPAD i chytrých hodinek stal ještě výkonnější byznysový nástroj. Společně tak vylepší například mobilní aplikace Cisco Webex, Cisco Spark a Cisco Telepresence, čímž získají uživatelé iOS zařízení více možností pro vzdálenou spolupráci prostřednictvím svého mobilu či tabletu.

Praha 1. září 2015 – Společnosti Cisco a Apple oznámily uzavření partnerství a budou spolupracovat na vývoji nových produktů a aplikací pro byznysové uživatele přístrojů s operačním systém iOS od Apple. V síťových prvcích Cisco bude rozšířena podpora zařízení s iOS, tak aby je bylo možné lépe integrovat do firemních sítí a byl plně využit potenciál všech jejich aplikací. Díky tomu bude možné i na telefonech iPhone a tabletech iPAD využívat výhod produktů pro vzdálenou spolupráci a připojit se například do telepresenčních či videokonferenčních řešení Cisco přímo z mobilního zařízení.

Cisco a Apple chtějí společně vytvořit ještě lepší byznysový nástroj, který bude skvěle fungovat v podnikových sítích. S podporou Apple přizpůsobí Cisco svoje produkty tak, aby se iPhone a iPad staly přirozenou součástí telepresenčních a videokonferenčních řešení Cisco, tak aby byla zachována stejná úroveň uživatelské zkušenosti, kterou jsou zařízení Apple proslulé. Nové verze nástrojů pro vzdálenou spolupráci, ať již mobilní, cloudovou nebo on-premise platformu. Aplikace jako Cisco Webex, Cisco Spark a Cisco Telepresence tak budou společnými týmy lépe optimalizovány pro zařízení s iOS, aby uživatelé přístrojů Apple mohli využívat jim důvěrně známe rozhraní.


Kontaktní osoby:

Jan Lodl, mediální zástupce, Madison PA
lodl@madisonpa.cz, tel.: +420 775 854 369

Jakub Hynek, mediální zástupce, Madison PA
hynek@madisonpa.cz, tel.: +420 606 246 215

Poznámky pro editory:

O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují mezi sebou a spolupracují.

Informace o společnosti Cisco jsou k dispozici na http://www.cisco.com. Další zprávy lze nalézt na http://newsroom.cisco.com.

Cisco a logo Cisco jsou registrované ochranné známky společnosti Cisco Systems, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny další registrované ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.

Kontaktujte Cisco

Got Small Business? Go to Cisco Small Business Products