Guest

Cloud cloudů má 35 nových softwarových partnerů. Budou vyvíjet aplikace pro on-line tržiště Cisco Intercloud Marketplace

Praha 15. června 2015 – Cloudovou aplikaci si bude možné pořídit téměř stejně snadno, jako tu do chytrého telefonu. Společně s 35 novými partnery* nabídne Cisco zákazníkům cloudové služby nové generace a aplikace a služby založené na Intercloudu, globálním cloudu cloudů, prostřednictvím tržiště Cisco Intercloud Marketplace, které bude spuštěno na podzim 2015. V první fázi se vývoj zaměří především na vývojové platformy nové generace, zpracování a analýzu Big Dat a na cloudové služby Internet of Everything.

Cisco chce otevřením Cisco Intercloud Marketplace dále zjednodušit přijetí cloudových technologií ve firmách a pomoci plnému využití potenciálu Internet of Everything. Rozvoj cloudových technologií mají podpořit také inovace v oblasti tak zvaného hybridního cloudu, který umožní firmám spojit výhody, které jim přináší cloud, s těmi, které mají již používaná tradiční řešení. Architektura Cisco Intercloud Fabric pomůže odstraňovat složitost heterogenních prostředí s různými infrastrukturami, hypervizory, uživatelskými rozhraními a bezpečnostními nároky. Cisco Intercloud Fabric umožní spojení jakýchkoli soukromých i veřejných cloudů s jakýmikoli virtuálními stroji a jejich správu z jediné obrazovky.

„Nasazení nové aplikace do podnikového prostředí musí být dnes otázkou minut. Uživatelé již nechtějí čekat dny či týdny. Náš projekt Intercloud poskytuje vhodnou platformu pro přechod do cloudu pro malé i velké firmy,“ říká Michal Stachník, generální ředitel Cisco ČR a dodává: „Díky našim novým partnerům máme jistotu, že firmy budou mít k dispozici dostatek aplikací, kterými mohou migraci odstartovat. Nasazení firemní aplikace je nyní tak snadné, jako její stažení do smartphonu.“

Hybridní cloudové prostředí Cisco Intercloud Fabric již získalo přes 100 zákazníků z celého světa Využívá jej například technologická společnost KPIT Technologies, vydavatelství Macmillan Publishing nebo charitativní organizace Armáda spásy ke sjednocení provozního modelu pro vývoj, testování a kontrolu softwaru a produkčního prostředí.


Kontaktní osoby:

Jakub Hynek, mediální zástupce, Madison PA
hynek@madisonpa.cz, tel.: +420 606 246 215

Jan Lodl, mediální zástupce, Madison PA
lodl@madisonpa.cz, tel.: +420 775 854 369

Poznámky pro editory:

O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují mezi sebou a spolupracují.

Informace o společnosti Cisco jsou k dispozici na http://www.cisco.com. Další zprávy lze nalézt na http://newsroom.cisco.com.


Cisco a logo Cisco jsou registrované ochranné známky společnosti Cisco Systems, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny další registrované ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.

Kontaktujte Cisco

Got Small Business? Go to Cisco Small Business Products