Guest

Cisco rozšiřuje portfolio řešení pro datová centra s podporou cloudových technologií Microsoft

Praha 3. května 2013 – Společnost Cisco oznámila uvedení nové řady integrovaných řešení pro datová centra, která využívají technologie Cloud OS od Microsoftu. Propojení architektury datových center od společnosti Cisco a cloudových řešení společnosti Microsoft pomůže zákazníkům obou firem snížit komplexitu IT a zvýšit produktivitu. Partnerům, kteří nabízejí jak řešení Cisco, tak technologie Microsoft, poskytne ucelenější nabídku produktů pro jejich zákazníky.

Integrace produktů společnosti Microsoft zjednoduší implementaci a provoz datových center, které využívají řešení Unified Data Center (UDC) od společnosti Cisco. Tím, že zákazníkům Microsoftu poskytne přístup ke svému řešení Unified Computing System (UCS), jim Cisco zajistí výrazně lepší přehled a kontrolu nad tím, jak součásti řešení Unified Data Center spolupracují s Windows Serverem a aplikačním softwarem.

Společnost Cisco na virtuálním přepínači Nexus 1000V nově podporuje rozšiřitelný přepínač Hyper-V Windows Serveru 2012 a také System Center Virtual Machine Manager 2012 SP1. To zákazníkům umožňuje virtualizovat některé prvky sítí datových center, zároveň s fyzickou sí?ovou a cloudovou infrastrukturou,


Kontaktní osoby:

Jaroslav Tík, mediální zástupce, Madison PA
tik@madisonpa.cz, tel.: +420 775 854 369

Jakub Hynek, mediální zástupce, Madison PA
hynek@madisonpa.cz, tel.: +420 606 246 215

Poznámky pro editory:

O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují mezi sebou a spolupracují.

Informace o společnosti Cisco jsou k dispozici na http://www.cisco.com. Další zprávy lze nalézt na http://newsroom.cisco.com.

Cisco a logo Cisco jsou registrované ochranné známky společnosti Cisco Systems, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny další registrované ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.

Dovolte nám pomoci

Dovolte nám pomoci

Got Small Business? Go to Cisco Small Business Products