Guest

Konference Cisco Connect počtrnácté - letos s důrazem na mobilní řešení, datová centra a podporu podnikání

Praha 4. dubna 2013 – Ve dnech 10. a 11. dubna se v Praze uskuteční Cisco Connect, již čtrnáctý ročník největší konference zaměřené na ICT v České republice, které se tradičně účastní na 1 000 manažerů a IT specialistů. Cisco Connect navazuje na předcházející ročníky konané pod názvem Cisco Expo. Změněný název odráží těsnější propojení mezi ICT a úspěšným podnikáním. Hlavními tématy jsou letos mobilní technologie a datová centra, speciální program bude věnován také malým a středním firmám. Konference je svým zaměření určena pro IT manažery, síťové architekty, administrátory, specialisty na datová centra a servery a poskytovatele služeb, ale i fanoušky nejmodernějších informačních technologií.

„Letošní ročník konference bude díky svému programu zajímavý a přínosný také pro manažery. Více se totiž ve svém programu zaměří na téma podpory podnikání. Účastníkům ukáže, jak mohou díky informačním technologiím zlepšit fungování své firmy a jak technologie ovlivňují procesy a obchodní aktivity firem,” řekl Ivo Němeček, technický ředitel Cisco ČR.

Cisco Connect účastníkům představuje v koncentrované podobě trendy v informačních technologiích a jejich přínosy formou přednášek, případových studií a praktických ukázek. První den čeká na účastníky dopolední Keynote s řadou zajímavých hostů. Odpoledne je pak určeno přednáškám přinášejícím nejnovější informace, trendy a vize z oboru IT. Dvě z těchto sedmi přednáškových sekcí jsou speciálně určeny pro manažery nebo odborníky obchodních, marketingových či finančních oddělení. Tradiční součástí prvního dne je společenský večer, který umožní všem zúčastněným podělit se o dojmy a dá příležitost k navázání nových kontaktů a sdílení zkušeností. Druhý den bude věnován techtoriálům – technickým přednáškám, které se boudou problematice věnovat do hloubky.

Po celou dobu trvání konference budou mít účastníci možnost vidět v provozu moderní technologie, jako jsou například Cisco ISE – prostředí pro koncept BYOD, bezdrátovou síť s pokročilými vlastnostmi a lokalizačními službami, Cisco One – řešení pro Software Defined Networking nebo ukázku konvergovaného přístupu na nových přepínačích Catalyst 3850 spolu se systémem pro správu sítí PRIME Infrastructure.

Jednou ze stěžejních oblastí konference je také bezpečnost. Zajímavou novinkou je v tomto ohledu účast české firmy Cognitive Security, která byla nedávno převzata společností Cisco. Firma vyvíjí software využívající umělou inteligenci pro ochranu firem a institucí před propracovanými kybernetickými útoky.

Konferenci Cisco Connect hostí Clarion Congress Hotel Prague. Partnery konference jsou přední společnosti světa ICT. Hlavním technologickým partnerem je společnost Intel, generálním partnerem Telefónica a inovačním partnerem společnosti ICZ a ANECT. Více informací a detaily programu naleznete na www.ciscoconnect.cz.


Kontaktní osoby:

Petr Ryvola, Marketing Manager, Cisco Systems ČR
pryvola@cisco.com, +420 221 435 034

Jaroslav Tík, mediální zástupce, Madison PA
tik@madisonpa.cz, tel.: +420 775 854 369

Jakub Hynek, mediální zástupce, Madison PA
hynek@madisonpa.cz, tel.: +420 606 246 215

Poznámky pro editory:

O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují mezi sebou a spolupracují.

Informace o společnosti Cisco jsou k dispozici na http://www.cisco.com. Další zprávy lze nalézt na http://newsroom.cisco.com.

Cisco a logo Cisco jsou registrované ochranné známky společnosti Cisco Systems, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny další registrované ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.

Dovolte nám pomoci

Kontaktujte Cisco

Got Small Business? Go to Cisco Small Business Products