Máte účet?

  •   Personalizovaný obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Příběhy našich zákazníků

Podívejte se, jak naši zákazníci mění svět

Doporučené příběhy

Nová Wi-Fi síť na fotbalovém stadionu v Plzni

Město Plzeň nabídne všem návštěvníkům stadionu ve Štruncových sadech lepší zážitek díky nové bezdrátové síti Cisco.

 

NÚKIB a Cisco spolupracují na vyšší bezpečnosti

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) uzavřel v prosinci 2017 se společností Cisco dohodu, která představuje základ pro dlouhodobou budoucí spolupráci.

Vysoká škola připravena na novou éru vzdělávání

Fakulta elektrotechniky a informatiky Slovenské technické univerzity v Bratislavě, jedna z nejstarších fakult na Slovensku, se spolehne na technologie Cisco.

O2 Czech Republic
 

Telekomunikační operátor, O2 Czech Republic, úspěšně zavedl nové internetové a mobilní služby a udržuje si tak náskok v silném konkurenčním prostředí.

SIGNAL festival nabídl novou perspektivu

Organizátoři se rozhodli v tomto ročníku nabídnout návštěvníkům kromě klasické prohlídky také nové, nevšední pohledy na vybrané instalace a spojili proto své síly se společností Cisco.
 

Raiffeisenbank je připravena na proměnu trhu díky nové IT infrastruktuře

Odstavec s krátkým popisem: Raiffeisenbank se rozhodla inovovat svoji IT infrastrukturu, aby vyšla vstříc budoucím požadavkům svých klientů a zajistila plynulý chod svých systémů a služeb. 

Časopis Forbes

Díky Cisco Webex Board různé týmy vydavatelství Forbes na Slovensku dnes pracují jako jeden. Zlepšili jsme také vazby na naše pobočky v České republice a v Maďarsku a posílili tak naši regionální působnost.

Společnost AGROSTROJ Pelhřimov

Rozsáhlý projekt modernizace IT infrastruktury ve společnosti AGROSTROJ Pelhřimov, který byl úspěšný díky technologii Cisco HyperFlex.