Video, Sesin Yeni Hali

Telepresence, Gelecek Nesil Video Konferans Sistemi

Dünya, işbirliğini daha önemli ve stratejik bir öncelik haline getirerek git gide daha büyük, karmaşık ve hızla gelişen bir yer olmaya başladı. Herkesi aynı konuda nasıl bir araya getirirsiniz? Herkesin aynı anda birden fazla yerde olmasını sağlayarak kaynakları nasıl ölçeklendirirsiniz? İş arkadaşları, müşteriler, şubeler, iş ortakları ve danışmanlardan oluşan ve sürekli gelişen ağınızla yüz yüze iletişim kurmaya devam ediyor musunuz?

Telepresence, Kişileri İşbirliğinin Merkezine Getiriyor

Telepresence, Kişileri İşbirliğinin Merkezine Getiriyor

Cisco TelePresence; kişilerin işletmelerini dönüştürmeleri, yeniliği hızlandırmaları ve az zamanda çok iş gerçekleştirmeleri için yeni yöntemlerle birlikte çalışmalarını destekleyerek onları işbirliği ve video deneyiminin merkezine getiriyor. Herkesin her yerde, mevcut en doğal ve gerçekçi iletişim deneyimi aracılığıyla yüz yüze ve daha etkili görüşmeler gerçekleştirebileceği gelecek nesil video konferansıdır.


İşletmenizin Dönüşmesini Sağlama

İşletmenizin Dönüşmesini Sağlama

Tüm dünyadan kuruluşlar Cisco TelePresence'in dönüştürme gücünü tecrübe ediyor. Ölçeklendirme uzmanlarının çalışanların zamanlarını optimize ederek ve kuruluş genelinde daha yenilikçi bir yaklaşım geliştirerek aynı anda birden fazla yerde olduğunu düşünün. Müşterilerimiz daha iyi işbirliği imkanı sayesinde ve telepresence'in olursa iyi olur değil olması gereken bir teknoloji olduğunu fark ederek rekabet avantajı kazanıyor.

Herkes İçin Her Yerde

Herkes İçin Her Yerde

İster yeni açılmış küçük bir işletme, ister bir kamu kurumu ya da dağıtımını binlerce kullanıcıya yönelik olarak genişleten global bir kuruluşun bir parçası olun, herkes için her yerde bir çözümümüz var. Sizi, sektörün en kapsamlı telepresence portföylerinden ve işbirliği mimarilerinden biri hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyoruz. Video uyarlama yöntemi düşündüğünüzden daha kolay.

En Beğenilen Telepresence Tweet'leri

Twitter logosu