Zjednotené komunikácie

Implementácia

Zjednotené komunikácie

Na zobrazenie tohto obsahu sa požaduje najnovšia verzia programu Adobe Flash Player so zapnutým skriptom JavaScript.

Získať prehrávač Flash Player

Získajte pomoc


Komunita spolupráce spoločnosti Cisco

Komunita spolupráce spoločnosti Cisco

Navštívte komunitu spolupráce, kde nájdete odpovede a praktické rady

Ďalšie informácie

Epizódy spolupráce

Epizódy spolupráce

Táto kancelária má k dispozícii šesť nových spôsobov komunikácie a spolupráce.

Ďalšie informácie(Flash)

Zjednotený pracovný priestor

Zjednotený pracovný priestor

Rozšírte svoje pracovné prostredie za hranice stolného počítača.

Spustiť ukážku(Flash)

Riešenie Cisco Unified Communications používa sieť ako platformu na spoluprácu. Aplikácie môžu byť flexibilne nasadené priamo na mieste, na požiadanie alebo v rámci zmiešaných modelov. Medzipodnikovú a vnútropodnikovú spoluprácu uľahčuje široká škála riešení s vedúcim postavením na trhu:

  • Konferencie: poskytnite svojim zamestnancom atraktívne, produktívne a cenovo výhodné možnosti konferencií s vysokou kvalitou hlasu, videa a webových konferencií.
  • Starostlivosť o zákazníkov: vytvorte si bližší vzťah so zákazníkmi a zvýšte ich spokojnosť a lojalitu. Proaktívne spájajte ľudí s informáciami, odborníkmi a podporou, ktorú potrebujú.
  • Komunikácia prostredníctvom protokolu IP: zvýšte produktivitu pracovnej sily poskytnutím konzistentných komunikačných služieb zamestnancom na všetkých pracoviskách. Môžete si vybrať z celého radu riešení a koncových bodov pre komunikáciu prostredníctvom protokolu IP.
  • Odosielanie správ: komunikujte efektívnejšie a zabezpečenejšie v rámci spoločnosti aj medzi spoločnosťami. Využite možnosť zobraziť informácie o prítomnosti a komunikovať prostredníctvom e-mailov, okamžitých správ a hlasovej pošty.
  • Mobilné aplikácie: zvýšte produktivitu mobilných zamestnancov, urýchlite reakcie na požiadavky zákazníkov a zároveň si zachovajte prehľad o výdavkoch na mobilné zariadenia pomocou rozšírenia podnikovej siete na mobilné zariadenia.
Prechod na zjednotené komunikácie

Prečítajte si, ako spojenie hlasu prenášaného prostredníctvom protokolu IP (VoIP), telefónie IP, multimediálnych konferenčných hovorov, riešení kontaktu so zákazníkmi a inteligentných sietí zabezpečuje značnú úsporu nákladov a výhody v oblasti produktivity.